18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny Rosjanin

Musashi_Miyamoto • 2019-04-18, 22:00
Bezdomne dziecko jakich pełno w Rosji nie ma lekko. Tym razem nie udało się ukryć przed ciutkę bardziej zamożnymi Rosjanami.


szaman1991

2019-04-19, 11:52
Życie jest tak przewrotne, że za 10 15 lat ten chłopak podrośnie i osiągnie życiowy sukces, bądź napie**oli tych sk***ysynów, przez to że na starcie miał gorzej

MadDave

2019-04-19, 15:57
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że jedną z rozrywek młodych rosjan (z tych dzikszych rejonów) jest znęcanie się i zabijanie bezdomnych. Oczywiście może tak nie być jak mówię. Ale to w końcu ruskie.

neonline

2019-04-19, 16:16
Czemu k***a nie zebrac 5 chlopa i zrobic akcje przeciw przesladowaniu... Prosta sprawa. Dzieciaki przesladuja kogos w szkole. to wpie**alamy im i ich rodzicom... zeby cala rodzina wiedziala jaka zakale ma.... ech gdybanie

potem by taka poobijana matka z ojcem plakali i ich zj***ny synek widzial jak to jest jak y mu rodzine ktos rozj***l i mieszkanie dotego

Bejker

2019-04-19, 18:09
Stopy mu dala wylizać a czemu nie pipy

Cryo

2019-04-19, 18:09
pie**olicie jakby w Polsce czegoś takiego nie było. Nie czytacie wiadomości? Dzieci trzeba chronić. Bezdomne czy nie, bez znaczenia.

Adae

2019-04-20, 21:49
Stare nagranie, z tego co pamietam juz byla akcja i mam nadzieje ze kazdego tutaj usatysfakcjonuje wiedza ze wszyscy zawodnicy dostali taki wpie**ol ze blagali o smierc.

Dziki kraj bo takie rzeczy sie dzieja, ale na szczescie dziki i ludzie nie boja sie linczowac frajerstwa. W przeciwienstwie do tego co dzieje sie u nas, gdzie jawnie k***iacy sie (nielegalne ) pederasta (nielegalne) przebierajacy sie za kobiete atakuje ludzi i dzieci, a miekkie fajfusy, w tym rodzice atakowanych dzieci stulaja p*zdy w poplochu, a sady przymykaja oko, zamiast bac sie ze skoncza na latarni.