18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bezdomny Rosjanin

Musashi_Miyamoto • 2019-04-18, 22:00
Bezdomne dziecko jakich pełno w Rosji nie ma lekko. Tym razem nie udało się ukryć przed ciutkę bardziej zamożnymi Rosjanami.


C0C0JUMBO

2019-04-18, 22:05
Kiedyś dorośnie... Wtedy ich zapie**oli lub zostanie patolem. :roll:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-18, 22:12
Bym coś napisał ale nie napiszę, za dużo popie**oleńców na sadolu...
Ale, żeby coś napisać, to napiszę, że "nie ma" pisze się osobno... chyba, że o niemowę chodzi. Ale wtedy bez sensu trochę. :)

C0C0JUMBO

2019-04-18, 22:15
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Bym coś napisał ale nie napiszę, za dużo poierdoleńców na sadolu...
Ale, żeby coś napisać, to napiszę, że "nie ma" pisze się osobno... chyba, że o niemowę chodzi. Ale wtedy bez sensu trochę.



To ja już wiem gdzie siedzą strajkujacy nauczyciele... Na sadolu... Uwaga była słuszna, ale do roboty wynocha :-)

iShaman

2019-04-18, 22:27
Dokladnie jak papierz franek....

robsonx79

2019-04-18, 22:44
Ten film jest starszy od internetu. Oni zdaje się trafili do ruskiego poprawczaka (czyli pozamiatane).

AlaksanderLukaszenka

2019-04-19, 00:37
Bezdomne dziecko? W żadnym cywilizowanym kraju nic takiego nie może mieć miejsca. Od tego są domy dziecka.

A no tak, zapomniałem. Rosja to nie jest cywilizowany kraj.

KingKurwaKong

2019-04-19, 02:03
Mam nadzieję że kiedyś zdechną w męczarniach...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-19, 07:54
C0C0JUMBO napisał/a:

.... do roboty wynocha



Nie jestem nauczycielem. Ale uwaga była słuszna, nauczyciele do roboty...

nowynick

2019-04-19, 08:02
Ruska mentalność w pigułce, dlaczego my do k***y nędzy nie mamy kilku rakiet nuklearnych wycelowanych prewencyjnie w Moskwę (i Berlin na wszelki) to ja k***a nie pojmuję...

Gags

2019-04-19, 08:20
Tia, bo w Polsce coś takiego nie ma miejsca. To jest najbardziej cywilizowany kraj, żadne dziecko nie jest prześladowane w szkole, nie ma przemocy domowej, meneli wszędzie i bezdomnych.
A dzieciakowi współczuję, nie dość, że życie zj***ne i walczysz o coś do jedzenia, to jeszcze cię skopią. Bo to pewnie wina rodziców, że się tam znalazł. Starszych mam gdzieś, bo w większości sami się znaleźli w takiej sytuacji przez swoje niedoj***nie życiowe, ale takich dzieciaków to mi szkoda.

pitteroo

2019-04-19, 10:19
Ruskie ścierwa cwane tylko w grupie, najgorszy sort ludzi dla mnie na równi z psychopatycznymi gwałcicielami i mordercami. Wszyscy siedzą w tym samym gównie po same uszy, ale niektórzy mają jak widać tak nasrane pod kopułą, że takim poniżaniem rekompensują sobie swoje gófniane jestestwo.

Daniel01

2019-04-19, 10:23
kiedyś napisałem żeby takich gnoi tępić to mnie prokuraturą straszyli.... jeszcze raz powiem , że jak taką k***ę dorwię co człowiekowi lub zwierzęciu krzywdę robi to go zajebie!!!!!!!!!!!!!!!!

poligon6

2019-04-19, 11:45
Gags napisał/a:

Tia, bo w Polsce coś takiego nie ma miejsca. To jest najbardziej cywilizowany kraj, żadne dziecko nie jest prześladowane w szkole, nie ma przemocy domowej, meneli wszędzie i bezdomnych.



W Polsce za taka imbe bezdomny dostaje przynajmniej bełta.