18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny mówi co uważa na temat dobroczyńców z Youtube

przemson555 • 2015-02-12, 12:28
Bezdomny w ramach "eksperymentu socjalnego" dostaje od youtubowego dobroczyńcy pizze i 100 dolców. Jednak ten zauważa, że jest nagrywany i mówi kilka słów prawdy o ich "pomocy".


http://www.dailymotion.com/video/x2gum8t_experience-sociale-se-deroule-mal-pizza-sdf_news


Dla umiejących angielski inaczej:
-Nagrywasz mnie białasie
-(Zesrałem się i nic nie mówię)
-Widzę mikrofon, robisz to dlatego, żeby zarobić hajs. Jak się będziesz czuć kiedy wrócisz do domu, a ja nadal tu będę. Nie obchodzi cię to bo zarobisz na tym hajs. Chcesz mi pomóc ?! Pomożesz mi znaleźć prace ?! Nie bo masz na mnie wyj***ne !

bania88

2015-02-13, 10:07
Sciema bo sie k***a caly czas w kamere gapi prosto. A po gadce sugeruja, ze ta kamera jest jakas ukryta.

Chlebuś

2015-02-13, 17:15
Cytat:

ch*j z tym, że ustawka. Właśnie tak postrzegam te wszystkie mało śmieszne filmiki. Dobrze, że ktoś pokazał, jak to naprawdę wygląda. Ale idioci dalej będą uważać tych biednych jewtuberków, co to zaczepiają i wk***iają ludzi za dobroczyńców. Wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej.


Moim zdaniem to jest własnie k***a poj***ne myślenie. Ludzie moze i zarabiaja na tych filmach i własnie ch*j z tym! Lepiej siedziec w domu i pie**olić, że ktoś znowu oszukuje i że zdziera na biednych, a samemu gowno robi. Prawda jest taka, ze nawet jezeli oni zarobią to, ten biedny dostanie potrzebny mu hajs i pizze, wiec sytuacja jest win win. Ale nie k***a,w Polsce co drugi mysli, bogatemu trzeba zabrac,a biednemu dać i to nie malo bo bedzie narzekal, że sie nie troszczy, że mu k***a jeszcze mieszkania roboty, dz**ek i koksu nie zalatwił... "dasz palec, a wezmą całą rękę"...
Jakby co to sam nawet nie krecę takich filmow, ale uwazam, że lepiej zrobic taki film i dac komus troche radosci, niz pie**olic że ktoś zgarnał jakis dodatkowy hajs za wyświetlenia...