18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny mówi co uważa na temat dobroczyńców z Youtube

przemson555 • 2015-02-12, 12:28
Bezdomny w ramach "eksperymentu socjalnego" dostaje od youtubowego dobroczyńcy pizze i 100 dolców. Jednak ten zauważa, że jest nagrywany i mówi kilka słów prawdy o ich "pomocy".


http://www.dailymotion.com/video/x2gum8t_experience-sociale-se-deroule-mal-pizza-sdf_news


Dla umiejących angielski inaczej:
-Nagrywasz mnie białasie
-(Zesrałem się i nic nie mówię)
-Widzę mikrofon, robisz to dlatego, żeby zarobić hajs. Jak się będziesz czuć kiedy wrócisz do domu, a ja nadal tu będę. Nie obchodzi cię to bo zarobisz na tym hajs. Chcesz mi pomóc ?! Pomożesz mi znaleźć prace ?! Nie bo masz na mnie wyj***ne !

Kuriki

2015-02-12, 16:10
OjciecSyna napisał/a:

ch*j z tym, że ustawka. Właśnie tak postrzegam te wszystkie mało śmieszne filmiki. Dobrze, że ktoś pokazał, jak to naprawdę wygląda. Ale idioci dalej będą uważać tych biednych jewtuberków, co to zaczepiają i wk***iają ludzi za dobroczyńców. Wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej.




Grzegorz.C napisał/a:

Nawet jeśli fake to tłumaczy co prawda łopatologicznie mechanizm z którego mało która emocjonalna owieczka zdaje sobie sprawę. Autorze paradoksalnie bardzo dobrym krokiem jest przetłumaczenie dialogu. Im więcej osób zrozumie tym lepiej. Może nic to nie zmieni ale chociaż p*zdeczki będą miały zdz**ko :D



+ podobni dopie**alacze

Kogoś tu chyba dupka piecze bo ktoś sobie wymyślił w miarę łatwy sposób na zarabianie fajnego hajsu :amused:

ch*j komu do tego, że facet "wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej". Kradnie? Nie. Wymusza z użyciem noża trzymanego na czyichś jajach? Nie. To polecam się odpie**olić :roll:

mikEWrona

2015-02-12, 16:13
paradoks... koleś nagrywa ustawioną scene o zarabianiu na bezdomnych, a sam zgarnie hajs za ten film

kalium

2015-02-12, 16:16
OjciecSyna napisał/a:

Wyda stówkę, a zarobi na filmie 100x więcej.


Znasz takich czy też może raz komuś stówkę dałeś, żeby zarobić 10 tysięcy na YT jednym filmikiem? Bo może mity powielasz? To ten z polimatów by się pchał do reklamy w TV? Toż to żyć, nie umierać.

rjinswand

2015-02-12, 16:20
JanuszQ napisał/a:


Prawdziwa pomoc charytatywna nie potrzebuje rozgłosu. Więc nie pie**olcie, że lepszy jest taki sposób pomagania niż żaden. (...)


Aha. Czyli lepiej żeby np. bezdomny umarł z głodu niż żeby ktoś mu dał bułkę przed kamerą?

No i dlaczego Cię to aż tak obchodzi, że ktoś komuś pomoże i przy okazji zarobi? Aż tak Cię to boli?

anka666

2015-02-12, 16:25
Skąd bezdomny miał kasę i pizzę? ;-)

KingOfDarkness

2015-02-12, 16:33
To nie jest pomoc tylko biznes :D Jakby ktoś mi obiecał 2 stówy za to, że dam stówę bezdomnemu to bym się nawet nie zastanawiał. Problem w tym, że za ch*ja nie chodziłoby mi o pomoc temu biedniejszemu tylko o wzbogacenie się o łatwą stówę ;)

Ra...........py

2015-02-12, 16:37
Czy ja dobrze widziałem ? Zj***li pizze na ziemię ? Co za ch*je

habiTEK

2015-02-12, 16:48
zaden bezdomny tak nie spi, zaden bezdomny nie lezy w bluzie bez koszulki, nie ma wygolonej klaty, bialych zebow. fake fake. ale to slabe.

KaktusekPustynny

2015-02-12, 16:51
MahoRR napisał/a:

To nie jest pomoc tylko biznes :D Jakby ktoś mi obiecał 2 stówy za to, że dam stówę bezdomnemu to bym się nawet nie zastanawiał. Problem w tym, że za ch*ja nie chodziłoby mi o pomoc temu biedniejszemu tylko o wzbogacenie się o łatwą stówę



To widzę jesteś królem biznesu

Vendal

2015-02-12, 17:11
Fake
Gdyby faktycznie bezdomny go tak zjechał to ten by tego nie wystawiał na sieć.

DonGruby1

2015-02-12, 18:58
no co wy gadacie ze to fejk? :shock:

kondziaaa12

2015-02-12, 19:03
fake jak ch*j, skąd bezdomny, bez domu, neta, komputera wiedziałby o takich akcjach? i tem murzyn nie wygląda na bezdomnego, biednego, wytyranego chodnikiem, lepiej zbudowany ode mnie ;d

Kondra

2015-02-12, 19:28
Fej jak wszystkie te sp***olone "sołszal eksperymenty" i filmiki typu "prank gone wrong"

szwarceneger

2015-02-12, 21:44
tam bezdomny ma lepiej niż polak co pracuje na produkcji

Eftar

2015-02-12, 22:28
rjinswand napisał/a:


Aha. Czyli lepiej żeby np. bezdomny umarł z głodu niż żeby ktoś mu dał bułkę przed kamerą?

No i dlaczego Cię to aż tak obchodzi, że ktoś komuś pomoże i przy okazji zarobi? Aż tak Cię to boli?


Teraz doj***łeś. Idź do podstawówki, niech nauczą Cię czytania ze zrozumieniem. Napiętnowałem zachowanie, a nie dawanie żarcia przed kamerą. Do obłudników i hipokrytów czują tylko odrazę. On nie pomaga, tylko inwestuje, więc niech nie nazywa się dobroczyńcą. Fejk, czy nie fejk, to ostatnie wypowiedziane przez czarnego idealnie podsumowuje takich ludzi.