18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny i jego spojrzenie na świat

Xs...........33 • 2018-05-17, 18:07
Stary facet opowiada o próbach ułożenia swojego życia po, wyjściu z więzienia w Stanach Zjednoczonych. Enjoy


Angielski wymagany

Mors_Nigra

2018-05-18, 12:27
PhantomMask napisał/a:

Znajomość angielskiego na sadolu zaczyna przybierać formę "jestem wege i studiuje prawo". Zacznijcie se konia walić jeszcze nawzajem opowiadając o znajomości angielskiego :lol:

jest wręcz odwrotnie czego tutaj mamy doskonały przykład. Ci którzy nie znają angielskiego brandzlują się jacy tą są aj waj, jak tu jest Polska, etc i jak każdy ma się do nich dostosować i o ich względy zabiegać bo oni nieznaju. Normalnie jak bym vege zjeba słuchał.

Arnor

2018-05-18, 15:08
Najbardziej zaimponował mi typ tym, że normalnie mówi po angielsku bez tego poj***nego amerykańskiego wydźwięku.

TB303

2018-05-18, 15:24
eclipse2012 napisał/a:

Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie

znaj se ten język ok ale k***a nie rób tak bo tu się mówi po Polsku


Jak ty, k***a, nawet po polsku pisać nie potrafisz, a się plujesz :lol:

camson

2018-05-18, 15:50
eclipse2012 napisał/a:

Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie

znaj se ten język ok ale k***a nie rób tak bo tu się mówi po Polsku



A idź gamoniu fch*j.

gremlin1982

2018-05-18, 19:05
Polska strona! Więc kuraw wymagam Polskiego języka!

neron87

2018-05-18, 20:33
ma racje na ch*j mi sluchac angielskiego jak k***a stona jest po polskiemu,a do tego jestem wygodny i moze nie jestem takim j***nym poliglota jak ty.Ogolem mam wyj***ne na ten film z twoim ojcem w roli glownej.

Ryuk

2018-05-18, 20:52
eclipse2012 napisał/a:

Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie

znaj se ten język ok ale k***a nie rób tak bo tu się mówi po Polsku



O ch*j Ci chodzi gościu? Ja sobie włączyłem napisy na YT i bangla.

:plzdie:

Pawlogen

2018-05-18, 23:20
Czekam na dzień gdy ten j***ny internet pie**olnie , ludzie zaczną zwracać uwagę na innych, a Ci jak ten gość który przeżył wszystko to co najlepsze i najgorsze znajdą osoby które zechcą go wysłuchać. I nagle okaże się że nie masz k***a 100 przyjaciół na fb, a przy dobrych wiatrach może jednego.Ale prawdziwego...

HiKrush

2018-05-19, 01:49
Smutne to jest, k***a, kiedy gość, który potrafi się naprawdę sensownie wysłowić, budować zdania, a do tego w tych zdania mówi, że kiedy jakaś kobieta się go przestraszyła, to on pomyślał, przez co ona musiała przejść (kumacie, myślał, jak ją musiało coś pokopać, a nie, jaki on jest biedny!), że tak się go wystraszyła, no więc smutne jest to, że tacy goście mają problem, podczas, gdy menele kalibru tych z mojej wsi chodzą naj***ni od ósmej rano i generalnie żyją snem, bo nie brakuje im niczego oprócz świadomości.

Czaicie, jest noc, a kolo jest trzeźwy. To nie jest menel, to jest ktoś, kto się kilka razy w życiu wyj***ł i nie wychodzi mu wstawanie. To jest różnica.

FransFr

2018-05-19, 09:08
Debilami to chyba są ci co tak stroszą piórka jak to oni się nie przykładali do nauki anglijskiego w szkole. Kto nauczył się angielskiego z gier ten o wiele lepiej zrozumie nawet rodzimych angielskojęzycznych a niżeli Kamilek kujonek vel prawnik.

Ryuk

2018-05-19, 21:53
Pawlogen napisał/a:

Czekam na dzień gdy ten j***ny internet pie**olnie , ludzie zaczną zwracać uwagę na innych, a Ci jak ten gość który przeżył wszystko to co najlepsze i najgorsze znajdą osoby które zechcą go wysłuchać. I nagle okaże się że nie masz k***a 100 przyjaciół na fb, a przy dobrych wiatrach może jednego.Ale prawdziwego...



A ja Ci kolego powiem, że ludzie hucznie nazywają swoich znajomych przyjaciółmi, ale na dobrą sprawę przyjaciół to najwyżej "powinno" się liczyć na palcach jednej dłoni. Ja mam tylko (bądź aż) dwóch, na których zawszę mogę liczyć i moje 200 sztuk (specjalnie uprzedmiotowiłem) znajomych na FB, to nic, wręcz gówno, przy moich dwóch ;)

Halik123

2018-05-20, 01:07
Kurła Kukiz!

WojtkU

2018-05-20, 09:27
Eklipsik, nie zesraj się. U daft cunt <3