18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny i jego spojrzenie na świat

Xs...........33 • 2018-05-17, 18:07
Stary facet opowiada o próbach ułożenia swojego życia po, wyjściu z więzienia w Stanach Zjednoczonych. Enjoy


Angielski wymagany

Essent

2018-05-17, 18:13
Nie dziwne, że po wyjściu z pierdla nie umie się odnaleźć w rzeczywistości.W więzieniu mówili mu co ma robić,dawali żryć po nos.Teraz, to On sam musi o to zadbać. Nie oglądałem do końca bo śmierdzi bezdomnym :kawa:

eclipse2012

2018-05-17, 18:20
Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie

znaj se ten język ok ale k***a nie rób tak bo tu się mówi po Polsku

Pantilion

2018-05-17, 18:20
eclipse2012 napisał/a:

Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie



Byś się k***a wstydził :kop:

Gymnorhinus

2018-05-17, 18:43
@eclipse2012
Co Cię tak wk***ia? Twoja niewiedza?
Nie rozumiesz, nie oglądaj. Proste jak budowa cepa.

Xs...........33

2018-05-17, 18:45
eclipse2012 napisał/a:

Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie

znaj se ten język ok ale k***a nie rób tak bo tu się mówi po Polsku


Twój problem, mogłeś nie oglądać. Są napisane wymagania dla debili twojego pokroju.
Jest wiele postów stricte w języku angielskim, niemieckim, są raporty, w języku jakim posługują się w Brazylii, wiele filmów na hardzie ma opisy w języku portugalskim, a ty narzekasz na filmik gdzie koleś bardzo wyraźnie i w prostych słowach tłumaczy swoją sytuacje i poglądy.

eclipse2012

2018-05-17, 19:06
up no właśnie o tym pisałem

i kto tu jest debilem angielski to rozumiesz a jak ci pisze po Polsku to już k***a nie matole

Gymnorhinus

2018-05-17, 19:43
@eclipse2012

No i ch*j, teraz to nie wiem, czyś taki debil, czy udajesz.

PhantomMask

2018-05-17, 20:08
Znajomość angielskiego na sadolu zaczyna przybierać formę "jestem wege i studiuje prawo". Zacznijcie se konia walić jeszcze nawzajem opowiadając o znajomości angielskiego :lol:

Xs...........33

2018-05-17, 21:40
eclipse2012 napisał/a:

up no właśnie o tym pisałem

i kto tu jest debilem angielski to rozumiesz a jak ci pisze po Polsku to już k***a nie matole


Nie czytałem twoich wypocin, przeczytałem o co Ci chodzi i odpowiedziałem.

jbone

2018-05-17, 22:20
eclipse2012 napisał/a:

Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie

znaj se ten język ok ale k***a nie rób tak bo tu się mówi po Polsku




1.synku zmień wiek w profilu bo dałeś za dużo o 15. 2.jesteś debilem-nie znasz angielskiego to siedź cicho bezmózgu a nie pokazuj jakim jesteś prostakiem.3.ja też jestem zwykłym polakiem ale aż mnie korci by cię spotkać i spytać:"hello how are you"- i patrzeć jak się pocisz i stękasz.

Wiewór

2018-05-17, 22:23
eclipse2012 napisał/a:

Nosz k***a mać co to k***a jest !!!!!
za takie wstawki bez tłumaczenia powinien być k***a banan na 11lat
co to k***a ma znaczyć co to za podejście lewackie że każdy Polak ma znać ten obrzydliwy język?

k***a

jeszcze k***a powiedz że murzyny też powinny mieszkać w Polsce
Pół Polski k***a murzynów a tak będzie lewaki jak tak robicie

znaj se ten język ok ale k***a nie rób tak bo tu się mówi po Polsku


Nie trzeba było napie**alać w szkołę kamieniami to byś teraz nie musiał strzelać z dupy na forum.
Znajomość angielskiego jest w dzisiejszych czasach podstawową umiejętnością do komunikacji między ludźmi Jeśli tego nie potrafisz jesteś po prostu zacofanym przygłupem

PhantomMask

2018-05-17, 22:46
Abraxus napisał/a:


Nie trzeba było napie**alać w szkołę kamieniami to byś teraz nie musiał strzelać z dupy na forum.
Znajomość angielskiego jest w dzisiejszych czasach podstawową umiejętnością do komunikacji między ludźmi Jeśli tego nie potrafisz jesteś po prostu zacofanym przygłupem


Arabskiego* :roll:

AdmirałGwiezdnejFloty

2018-05-18, 00:23
Miał normalny dom, a do więzienia trafił za posiadanie. Zmierza do tego, że ludzie nie chcą budować pozytywnych relacji, 1/10 osób pomyśli o drugim człowieku, ludzie są skupieni na sobie, tworzeniu swojego wizerunku, robieniu kariery, zarabianiu pieniędzy. Pieprzy takie społeczeństwo, które go nie chce (trudności ze znalezieniem pracy). Nawet jego starzy przyjaciele ze szkoły nie chcą utrzymywać z nim kontaktu. Żyje na uboczu, powiedzmy wprost na marginesie, ale robi to co lubi czyli gra na gitarze, a swoją muzyką stara się uczynić swój (a także nasz wspólny) świat choć trochę lepszym.

I w sumie ma rację, jako społeczeństwo oceniamy się powierzchownie, po majątku i statusie społecznym. Pragniemy być zauważani, doceniani, podziwiani, lubiani itd. Niby wszyscy tacy wspaniali i mądrzy, a w komentarzach wiecznie nienawiść, pogarda, wywyższanie się, poniżanie innych, drwiny, kłótnie, wyzwiska... sporadycznie humorystyczny komentarz lub uwaga samozwańczego eksperta.

mirkselv2

2018-05-18, 12:01
k***a, aż mi się smutno gościa zrobiło. Leci piwo za filmik