18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomne dzieci

~Velture • 2022-10-16, 04:51
Też was wk***ia kiedy ktoś prosi o kasę na biedne dzieci? :D


BuckAngel

2022-10-16, 08:22
czy to perkusista metalliki?

żmij

2022-10-16, 08:40
AfterLife.
Zajebisty serial :)

~tedwaha

2022-10-16, 09:00
BuckAngel napisał/a:

czy to perkusista metalliki?



nie to Ricky Gervais, ogólnie w h*j zajebisty stand-up'er

OblesnyKnur

2022-10-16, 09:33
"The office" jest jego!

TomRar

2022-10-16, 09:37
Ktoś przetłumaczy?

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-16, 09:43
Kiedy ludzie zrozumieją że żebraki nie stoją za darmo? Wyjątkiem są frajerzy z WOŚP

~tedwaha

2022-10-16, 09:51
TomRar napisał/a:

Ktoś przetłumaczy?



nie pie**ol ze nawet angielskiego nie znasz

riki88

2022-10-16, 09:59
tedwaha napisał/a:

nie pie**ol ze nawet angielskiego nie znasz



Ja się uczyłem 10 lat j***ne go niemieckiego...... I ch*j. Je znam angielskiego tzn potrafię wyłapać o co chodzi. Ale nie mam głowy do języków. Znam podstawy podstaw fundamentów. Lepiej rozszyfruje tekst niż dyskusje.

Jeśli dobrze mniemam chodzi tu o kasę że młody zachęca o wspieraniu itp że nie ma nic ważniejszego i poważnego a ten mi że jest tu tylko dla zarobku że chce kasę żeby zarobić. Nie wiem tylko o co chodzi z babka później.

mikrej

2022-10-16, 10:19
riki88 napisał/a:

Ja się uczyłem 10 lat j***ne go niemieckiego...... I ch*j. Je znam angielskiego tzn potrafię wyłapać o co chodzi. Ale nie mam głowy do języków. Znam podstawy podstaw fundamentów. Lepiej rozszyfruje tekst niż dyskusje.
Jeśli dobrze mniemam chodzi tu o kasę że młody zachęca o wspieraniu itp że nie ma nic ważniejszego i poważnego a ten mi że jest tu tylko dla zarobku że chce kasę żeby zarobić. Nie wiem tylko o co chodzi z babka później.




To znaczy, że w miarę rozumiesz po angielsku ale jesteś po prostu tępy i głupi. Wytłumaczył bym Ci o co chodzi z babcią, bo jestem dobrym, empatycznym człowiekiem ale to jest sadistic, więc ch*j Ci w dupę, domyśl się.

PanKukuruźnik82

2022-10-16, 10:28
tedwaha napisał/a:

nie pie**ol ze nawet angielskiego nie znasz



A to jakiś obowiązek znać angielski ? Qrwa jak ty zj***ny Mykola jesteś.

daniel1040

2022-10-16, 10:57
mikrej napisał/a:

To znaczy, że w miarę rozumiesz po angielsku ale jesteś po prostu tępy i głupi. Wytłumaczył bym Ci o co chodzi z babcią, bo jestem dobrym, empatycznym człowiekiem ale to jest sadistic, więc ch*j Ci w dupę, domyśl się.



Wiesz że istnieje coś takiego jak inteligencja lingwistyczna i nie każdy posiada jej wysoki poziom? Zdajesz sobie sprawę że istnieją różne rodzaje intelektu - znaczy pewnie nie zdajesz sobie sprawy bo z tego co widzę to jesteś wyjątkowy bo u ciebie żadna forma intelektu nie istnieje - zapewne ten " tępy i głupi" jest od ciebie o niebo lepszy w czymś, ale oczywiście ch*j cie to obchodzi bo poza własną dupą nic nie widzisz - obyś dostał sraczki niespodzianki na rozmowie o pracę albo w windzie.

mikrej

2022-10-16, 12:00
daniel1040 napisał/a:

Wiesz że istnieje coś takiego jak inteligencja lingwistyczna i nie każdy posiada jej wysoki poziom? Zdajesz sobie sprawę że istnieją różne rodzaje intelektu - znaczy pewnie nie zdajesz sobie sprawy bo z tego co widzę to jesteś wyjątkowy bo u ciebie żadna forma intelektu nie istnieje - zapewne ten " tępy i głupi" jest od ciebie o niebo lepszy w czymś, ale oczywiście ch*j cie to obchodzi bo poza własną dupą nic nie widzisz - obyś dostał sraczki niespodzianki na rozmowie o pracę albo w windzie.





Psycholog samouk, po jednym wpisie umiesz ocenić idealnie człowieka.

Inteligencja lingwistyczna nie ma tu nic do rzeczy. Nie oceniałem jego wypowiedzi, znajomości angielskiego czy czegokolwiek innego niż tego, że nie zrozumiał ostatniej sceny... A żeby tego dokonać trzeba być bardzo bystrym.

Nie, nie uważam się za wyjątkowego, sadistic idealnie tego uczy, każdego z nas czeka śmierć w różnej postaci Poza tym z intelektem u mnie wszystko ok, zarówno z inteligencją przestrzenną jak i emocjonalną, bo jestem empatycznym człowiekiem, ale jak już pisałem, to jest sadistic, więc dla Ciebie mam tę samą radę, dowartościowywać się idź gdzie indziej a teraz ch*j Ci w dupę ;-)

żmij

2022-10-16, 12:20
TomRar napisał/a:

Ktoś przetłumaczy?



Po prostu obejrzy serial, jest na Niggerflixie.



damian15snk

2022-10-16, 13:17
TomRar napisał/a:

Ktoś przetłumaczy?



Masz napisy to sobie przepisz do Google tłumacz leniu j***ny