18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomne dzieci

~Velture • 2022-10-16, 04:51
Też was wk***ia kiedy ktoś prosi o kasę na biedne dzieci? :D


mi...........pl

2022-10-16, 15:34
riki88 napisał/a:

Ja się uczyłem 10 lat j***ne go niemieckiego...... I ch*j. Je znam angielskiego tzn potrafię wyłapać o co chodzi. Ale nie mam głowy do języków. Znam podstawy podstaw fundamentów. Lepiej rozszyfruje tekst niż dyskusje.
Jeśli dobrze mniemam chodzi tu o kasę że młody zachęca o wspieraniu itp że nie ma nic ważniejszego i poważnego a ten mi że jest tu tylko dla zarobku że chce kasę żeby zarobić. Nie wiem tylko o co chodzi z babka później.



Jak by było po rosyjsku to bym zrozumiał.

85mally

2022-10-16, 22:13
BarmanInternetu napisał/a:

Kiedy ludzie zrozumieją że żebraki nie stoją za darmo? Wyjątkiem są frajerzy z WOŚP



Kiedy ludzie zrozumieja ze jestes zjebem od jarka , anżeja i mateuszka itd ?
Wole wplacac na WOŚP niż być debilem ktory cieszy sie z dotacji , dotatkow ktore daja , lub proponuja zlodzieje pisowskie
... ty widze cieszysz sie z dodatku na wegiel , 500 ktore dostajesz na babelki , ale pewnie nie jestes tak madry i nie widzisz ze za wegiel(jezeli go zdobedziesz ) zaplacisz 3 lub 4 razy drozej.. te twoje 500 + to teraz z 200-250zl... ale co ja ci moge wytlumaczyc. Wiecej TVP idioto







:lol:

LaChupacabra

2022-10-16, 22:54
riki88 napisał/a:

Ja się uczyłem 10 lat j***ne go niemieckiego...... I ch*j. Je znam angielskiego tzn potrafię wyłapać o co chodzi. Ale nie mam głowy do języków. Znam podstawy podstaw fundamentów. Lepiej rozszyfruje tekst niż dyskusje.
Jeśli dobrze mniemam chodzi tu o kasę że młody zachęca o wspieraniu itp że nie ma nic ważniejszego i poważnego a ten mi że jest tu tylko dla zarobku że chce kasę żeby zarobić. Nie wiem tylko o co chodzi z babka później.



W sumie to szacun, że chociaż kulturalnie wyjaśniłeś sprawę edukacji. W nagrodę się poświecę i przetłumaczę:

-Masz moment by porozmawiać o bezdomnych dzieciach?
-Przepraszam, ale nie.
-O, nie dbasz więc o ubogie dzieci?
-W tej chwili nie. Mam ważniejsze problemy.
-Czy istnieją ważniejsze problemy niż rozpaczliwa bieda dziecka?
-Przepraszam, ale myślałem że jak powiem że jestem zajęty to wystarczy. Po co to wciskanie poczucia winy?
I nie wtykaj mi tu tego altruistycznego gówna. Nie jesteś wolontariuszem. Wszyscy więdzą że dostajesz wypłatę. Masz w dupie dobroczynność albo dzieci dotnknięte ubóstwem.
Chcesz kasy. To byłoby wpłacenie ci na pensję, ty cherlawa, mała cioto.
...
Ej, okularniku!

Polacco Sivusco

2022-10-17, 12:25
Ricky jest w zajebistym filmie "Było sobie kłamstwo"

Poezja

opółnocyuciebie

2022-10-18, 21:19
Nie no, lepiej prosić o kasę na protezę ;-) na dzieci to wiocha :mrgreen: :lol:

Atheling

2022-10-19, 00:42
TomRar napisał/a:

Ktoś przetłumaczy?



naucz sie jezyka, ciemna maso

LubelskiCebularz

2022-10-27, 13:04
BarmanInternetu napisał/a:

Kiedy ludzie zrozumieją że żebraki nie stoją za darmo? Wyjątkiem są frajerzy z WOŚP



jak ludzie zbierający na WOŚP to frajerzy, to jak nazwać taką k***ę jak tak?