18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezczelna kradzież

~_Yarko_ • 2020-02-29, 14:11
26 lutego w Orpington.


Trzej mężczyźni plądrują sklep komputerowy.
Grożą, że zabiją każdego kto spróbuje ich powstrzymać.

Juzwa

2020-02-29, 14:21
To jakaś filia Play? Bo też taki sam ch*jowy kolorek na ścianach.

freaky

2020-02-29, 15:02
-Zamierzamy okraść ten sklep i zabijemu każdego, kto spróbuje nas powstrzymać.
-Ale nagrywać można?

tatko

2020-02-29, 15:20
Pewnie Orprington pod Londynem

tarcer123

2020-02-29, 16:39
SAMSUNG a to niech kradną...

Oponka

2020-02-29, 20:20
wyglądają na lekarzy specjalistów, którzy potrzebują tego sprzętu do ratowania ludzkiego życia, ale sklep nie zrozumiał ich potrzeby niesienia pomocy innym i nie chciał oddać elektroniki za darmo. dlatego tak się zachowali. to wszystko dla wyższych celów

wertuqq

2020-02-29, 20:52
Pięć cip w pedalskich rurkach zastraszyło kogokolwiek? Bez jaj.

C0C0JUMBO

2020-02-29, 22:29
wertuqq napisał/a:

Pięć cip w pedalskich rurkach zastraszyło kogokolwiek? Bez jaj.



Nie oceniają przeciwnika po wyglądzie. Jakoś niedawno był tu film jak jakaś ciapate p*zdy zaj***ly nożem chłopa w komunikacji miejskiej...

Januszek222

2020-02-29, 22:59
"Trzej mężczyźni plądrują sklep komputerowy.
Grożą, że zabiją każdego kto spróbuje ich powstrzymać."
To nie są mężczyźni, to muzułmanie

beednarr

2020-02-29, 23:16
Wyglądają na rodowitych sąsiadów zza zachodniej granicy . Zapewne to lekarze / inżynierowie odbierający swoje wynagrodzenie :idzwch*j:

Policeman

2020-02-29, 23:30
No bo przecież klienci powinni stanąć w obronie sklepu samsung jak nic. Odkąd pamiętam zawsze mieli świetny serwis. Nowy kupiony monitor po miesiącu się zjarał, oddawany na gwarancji - nic, najwidoczniej przepięcie sieci albo coś. Dawno temu Samsung s6 rozwarstwienie i to nie przez upadek - złe użytkowanie. Jak się okazało, spuchła bateria, ale pewnie moja wina, na pewno moja wina. Nie, po prostu moja wina.

I jakbym tam był to był walczył na śmierć i życie by sklep samsung nie stracił kilku ubezpieczonych fantów. Nie pochwalam kradzieży, ale nie widzę powodów by ktokolwiek poza tymi, którym się za to płaci, miał chronić i się narażać. Co innego jakby okradali lub gwałcili kobietę i co innego jakbym [już mówię o sobie] miał przy sobie broń. Ale wiecie co? W PL nie ma szans na pozwolenie na broń, w Anglii pewnie też [chociaż i tak ciut większe niż w PL]. A gdybym nawet wręcz stanął w obronie wartości jakiejś korposzajki i jakimś cudem gołymi rękami złoił kilku arabskich wielmożych, to:

a) Zostałbym aresztowany i skazany za pobicie
b) Dowaliliby mi jakiejś pobudki rasistowskie, bo ktoś by gdzieś kiedyś coś tam odnalazł jakiś wpis czy coś
c) Możliwe Samsung oskarżyłby mnie o zniszczenie sprzętu bo zaatakowani upuściliby przedmioty, które właśnie kradną
d) Poszedłbym do celi, gdzie siedzieliby w większości muzułmanie i usłyszeliby, że siedzę za pobicie ich ziomków
e) Złodzieje zostaliby wypuszczeni, dostaliby odszkodowanie i voucher na 10k € od Samsunga

No tak więc jak ktoś tutaj się śmieje, że nikt nie ruszył na p*zdy w rurkach, to proponuję iść na ulicę w pelerynie bohatera i zarobić kilka sztuk, a potem zderzyć się z twardym prawem państwowym i wszystkimi tolerancyjnymi organizacjami:)

Arathnmor

2020-03-01, 01:25
Czekamy na podobną wizytę w stanie Teksas.

silwerbalk

2020-03-01, 02:50
Sam bym stałbi patrzył jak ojebują sklep...... Sprzęt ubezpieczony dowody są świadkowie są i to nie jeden nawet chyba widać kto to zrobił.... Miał bym to w dupie niech kradną jeszcze szajsunga to w wogule nie żal.... 8-)

bodzio667

2020-03-01, 08:05
Więzienne drelichy już tak ich opinać nie będą.

Tr...........ty

2020-03-01, 17:02
Oponka napisał/a:

wyglądają na lekarzy specjalistów, którzy potrzebują tego sprzętu do ratowania ludzkiego życia, ale sklep nie zrozumiał ich potrzeby niesienia pomocy innym i nie chciał oddać elektroniki za darmo. dlatego tak się zachowali. to wszystko dla wyższych celów



Bardziej prawdopodobne, że to grupa inżynierów o niepohamowanej chęci konstruowania, do czego potrzebują przecież komputery. Ich projekty wkrótce będą ratowały i ułatwiały ludzkie życie.