18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezcenny uśmiech

redreemer • 2015-11-02, 12:22
Są rzeczy, których nie kupisz za pieniądze. Te drobne radości mogą się przytrafić nawet w sklepie.

gu...........y1

2015-11-02, 19:52
Uklęknij i pozdrów księdza słowami:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Następnie przeżegnaj się:
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.
Ksiądz uczyni nad tobą znak krzyża, mówiąc:
Bóg niech będzie w twoim sercu, abyś skruszony w duchu wyznał swoje grzechy.
Odpowiedz:
Amen.

Przedstaw się:
Jestem... (kawalerem, panną, ojcem, matką itp.).
Ostatni raz spowiadałem się...
Rozgrzeszenie otrzymałem... (albo. nie otrzymałem
Pokutę odprawiłem... (albo: nie odprawiłem).
Na ostatniej spowiedzi zapomniałem wyznać że...(jeśli zapomniałeś jakiś grzech ciężki)
Od ostatniej spowiedzi obraziłem Pana następującymi grzechami:

Wyznaj teraz swoje grzechy.
Zakończ wyznawanie grzechów słowami:
Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie szczerze z miłości do Boga żałuję i postanawiam się z nich poprawić. Proszę Boga o przebaczenie, a Ciebie, ojcze, o naukę i zbawienną pokutę.
Ksiądz może pouczyć spowiadającego się, a następnie naznacza pokutę I udziela rozgrzeszenia:


Nie odwiedzajcie więcej sadistic.pl. NIGDY!

Revenant05

2015-11-02, 23:28
W tym roku nad morzem kupowałem dwa lody (takie do jedzenia) po 4zł, zapłaciłem 50tką, a laska mi wydała 52. Widziałem ile mi daje i ucieszony, że się dorobiłem odchodzę od okienka, ale po chwili myślę, że będzie miała potem zj***ny dzień jak jej potrącą z wypłaty, a mnie ta dycha nie zbawi. Wracam, powiedziałem, że dała mi 10 za dużo i jej oddałem, a ta j***na szmata powiedziała "o" i nawet nie podziękowała. Miałem wtedy ochotę wyk***ić jej w ryj. Suka.

hardbot

2015-11-03, 00:18
W moim rejonie raz znajomy podszedł do sklepiku, w którym sprzedaje taka starsza kobieta, zakupił jakiś batonik dziecku i piwo rzucił na ladę banknot 100 złotowy i ta kobieta jakimś cudem wydała mu 100 złotych i jeszcze dodatkowo wartość zakupionych przez niego rzeczy :ja_pie**ole:

maudite

2015-11-03, 12:26
E tam, nie ma co się litować nad kasjerami, sam też dokładałem mniejsze bądź większe kwoty i jakoś żyję i nie zbiedniałem specjalnie. Stara prawda mówi "jak się na co najmniej stówkę nie jebniesz, to dokładności się nie nauczysz" :)

Pallar_Anders_Visa

2015-11-03, 23:27
Po ch*j takie filmiki robi ktoś? To ma być... śmieszne czy jakie?

Zielonek92

2015-11-04, 00:12
Ja ostatnio dostałbym 50 dych za free. Ale że to osiedlowy sklep i kasjerka w porządku jest to jej zwróciłem. Ale wszyscy w kolejce patrzyli na mnie jak na anioła,a ja z bananem na ryju i uniesioną głową dumnie wyszedłem ze sklepu :) Like boss :amused:

freeszpak

2015-11-05, 22:37
up no nie dziwne jak 500zł od tak oddałeś :D