18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bezcenny uśmiech

redreemer • 2015-11-02, 12:22
Są rzeczy, których nie kupisz za pieniądze. Te drobne radości mogą się przytrafić nawet w sklepie.

uho82

2015-11-02, 12:32
Beszczelny typ. A pani taka miła była. Ja bym oddał.

sars80

2015-11-02, 13:08
Co za k***a na pieniądze, chociaż on się nie jebnął

~Velture

2015-11-02, 13:40
Ja zauważyłem ogólnie ,że jeszcze nigdy na moją korzyść się żaden facet nie jebnął tylko same baby.
Nawet ostatnio tankowałem i wyszło 360 z grosikami i daję 2 banknoty po 200zł i grosiki końcówki a ta mi wydaje 140zł.... Aż taki ch*j nie jestem więc jej zwróciłem uwagę i oddałem stówę ale wiem ,że wiele osób by odeszło z bananem na ryju a taka tępa c**a by musiała z pensji zapłacić.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-11-02, 14:05
Velture napisał/a:

Ja zauważyłem ogólnie ,że jeszcze nigdy na moją korzyść się żaden facet nie jebnął tylko same baby.
Nawet ostatnio tankowałem i wyszło 360 z grosikami i daję 2 banknoty po 200zł i grosiki końcówki a ta mi wydaje 140zł.... Aż taki ch*j nie jestem więc jej zwróciłem uwagę i oddałem stówę ale wiem ,że wiele osób by odeszło z bananem na ryju a taka tępa c**a by musiała z pensji zapłacić.



Pomyśl o tym inaczej. Facet to facet pieniądz ma się zgadzać, a babki nie wyczujesz. Raz się po prostu jebnie, rzecz ludzka. Innym razem specjalnie wyda Ci za dużo, by sprawdzić czy jesteś na tyle uczciwy i oddasz bilon. Ale tu powstaje kolejna kwestia, jak ona zareaguje jak powiesz jej, że się jebła. Jedna weźmie kasę i tyle, a inna będzie się spierać, że ona nie mogła się pomylić, ale przyjmie od ciebie pieniądze jeśli poprosisz. W jeszcze innym wypadku celowo wyda Ci za mało, coby sprawdzić czy nie jesteś skąpy.
Ale tutaj są znowu warianty...... a :idzwch*j:

szatanozaur

2015-11-02, 14:23
czesiek99 napisał/a:



Pomyśl o tym inaczej. Facet to facet pieniądz ma się zgadzać, a babki nie wyczujesz. Raz się po prostu jebnie, rzecz ludzka. Innym razem specjalnie wyda Ci za dużo, by sprawdzić czy jesteś na tyle uczciwy i oddasz bilon. Ale tu powstaje kolejna kwestia, jak ona zareaguje jak powiesz jej, że się jebła. Jedna weźmie kasę i tyle, a inna będzie się spierać, że ona nie mogła się pomylić, ale przyjmie od ciebie pieniądze jeśli poprosisz. W jeszcze innym wypadku celowo wyda Ci za mało, coby sprawdzić czy nie jesteś skąpy.
Ale tutaj są znowu warianty...... a :idzwch*j:



Ja bym tam oddał, ale jak by się zaczeła spierać, że nie mogła się pomylić to bym olał i po prostu wyszedł za głupote trzeba płacić. Poza tym wątpie żeby babki na kasie celowo wydawaly za malo bo zawsze ktos moze wyjsc z pieniędzmi i może po prostu mieć manko.

Given

2015-11-02, 14:41
Tak w ogóle to polecam ten sklep, który jest na filmie :P Strefa Piwa, ten akurat na Bielanach w Krakowie :)

propan-butan

2015-11-02, 15:14
Ja tam zawsze oddaję.
Przynajmniej później z czystym sumieniem mogę jechać po tym co się dzieje w kraju.

Muzz

2015-11-02, 15:19
No i gitara - 10 zeta to jeden kraftowy trunek więcej ;-)

Zwiastun

2015-11-02, 15:38
Co to k***a za sklep że na kase nie mają ale dębowe blaty są ;-)

dzul

2015-11-02, 16:43
Kiedyś na poczcie nadawałem paczkę. Zauważyłem, że kobieta wydała mi za dużo. Powiedziałem jej, że się pomyliła i podałem banknot, wydała resztę i okazało się że dała mi za mało.

BrianGriffin

2015-11-02, 17:05
Kiedyś byłem w sklepie i dostałem resztę.

patroy

2015-11-02, 17:41
A ja kiedyś pracowałem w sklepie monopolowym i sprzedałem 0,7 Jacka Danielsa w cenie 0,5

Pozdrawiam osobę którą wtedy obsługiwałem.

P.S. Szef się nie dowiedział :)

freeszpak

2015-11-02, 18:33
kiedyś w podstawowce w sklepiku szkolnym za batona zapłaciłem 5zł monetą a dziewczyna wydała mi ponad 6zł wiec pare zł bylem do przodu. Zauwazylem to od razu jak mi dala kase, ucieszylem sie i poszedlem :D teraz to bym i stówe oddał jakby ktos za dużo mi wydał...

Lares86

2015-11-02, 18:49
Ostatni byłem w żabce po browary. Miałem do zapłacenia 14zł. Dałem 50zł a babka mi wydała 86zł. Tępa k***a. Nie oddałem.