18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezcenna reakcja Putina

wernetto • 2014-05-21, 11:09
Na stwierdzenie, że tarcza rakietowa miała być zbudowana przeciwko Iranowi, a nie Rosji :D




Jeśli było to ktoś nie potrafi tagować.

nowynick

2014-05-21, 11:18
mądry car to szczęśliwy i silny naród

Silver.Surfer

2014-05-21, 11:52
Bezcenna to jest reakcja dziennikarza :)

Pszszemek

2014-05-21, 12:01
up@Bo wie że za inną ma darmową wycieczkę w głąb Sybiru :amused:

JURIJ_77

2014-05-21, 12:59
a ja się powtórzę - gdyby w Polsce był taki odpowiednik Putina, od razu bym na niego zagłosował. Ma chłop jaja i łeb na karku.

A u nas ... spedalone Palikoty, żyjące w innym świecie Kaczyńskie, gadające niestworzone rzeczy Korwiny, ryże oszusty Tuski i tak dalej ...

Nutzz

2014-05-21, 13:43
Nie zagłosowałbyś bo by go klika już na samym starcie usunęła. O to się nie bój.

Ptoon

2014-05-21, 14:33
JURIJ_77, Polska nie ma warunków na Putina. Gość zachowuje się tak bo ma poważne argumenty (np. największy arsenał nuklearny, gaz, służby trzymające ludzi za mordę, kapitał itd.). W Polsce polityk z mentalnością Putina wyglądałby śmiesznie. Kaczyński (chociaż to z wielu względów nie najlepsze porównanie) wygląda śmiesznie.

MajkelT

2014-05-21, 14:37
Nadchodzi rewolucja!!


RUCH NARODOWY !!

tytus05

2014-05-21, 14:46
JURIJ_77 napisał/a:

a ja się powtórzę - gdyby w Polsce był taki odpowiednik Putina, od razu bym na niego zagłosował. Ma chłop jaja i łeb na karku.



Gratulacje k***a, jesteś idiotą z mentalnością XIXw. chłopa małorolnego (lub przeciętnego obywatela Rosji). :glowawmur:

- skala korupcji w Rosji jest nieporównywalnie większa od tej której my byliśmy w stanie kiedykolwiek doświadczyć (od 1990r.);
- minimalna pensja wynosi ok. $160 miesięcznie;
- ulice w fatalnym stanie;
- w Rosji jest mniej kilometrów autostrad niż w Polsce;
- poniżej realnej granicy ubóstwa żyje ok.40% społeczeństwa;
- poza Moskwą, Petersburgiem i kilkoma innymi dużymi miastami, czas zatrzymał się w XIXw. (nie ma ciepłej wody, ogrzewania, gazu, elektryczności, kanalizacji... kible mają na podwórkach, nawet nie jak w "Kiepskich");
- średnia długość życia (co za tym idzie opieka medyczna i służba zdrowia) to 69lat, u nas 77...
Długo mógłbym jeszcze wymieniać. To wszystko pomimo OGROMNYCH złóż surowców naturalnych...

Rzeczywiście świetny przywódca!
Łeb na karku rzeczywiście ma - dba o siebie i swoich koleżków... Do tego udaje mu się wmówić bandzie idiotów twojego pokroju, że on sam jest świetny, a Rosja to super zarządzany kraj.
Tylko dlaczego dzieci miejscowych "biznesmenów" i polityków tam nie mieszkają?

sp***alaj do ruskich, skoro tam tak dobrze, a nie normalnym ludziom, w cywilizowanym (w miarę) kraju, będziesz głupoty pie**olił. Jurij, k***a mać... :roll:

xnxx

2014-05-21, 14:49
Jak tak kochacie putina, to nie widzę problemów, zrzeknijcie się obywatelstwa Polskiego sprzedajcie wszystko co macie, jeśli coś macie i wio do ruskich.

lu...........5z

2014-05-21, 14:53
@up nie będziesz nam ch*ju mówił co mamy robić

tytus05

2014-05-21, 14:54
Ptoon napisał/a:

JURIJ_77, Polska nie ma warunków na Putina.



Nie ma warunków, bo na szczęście Polacy nie są takimi idiotami jak ruscy. Mimo usilnych starań tych drugich.
I miejmy nadzieję, że nigdy nie będą.

Nie wiem jak Tobie, ale mi nie potrzeba nikogo, kto "trzymał by mnie za mordę" i mówił jak mam myśleć i co mam robić...

te...........ra

2014-05-21, 14:54
racja,bieda biedą ,ale są dumni ze swego szefa.

To...........sX

2014-05-21, 14:57
Mina dziennikarza na końcu :D "Chyba muszę kupić ciepły kożuch" :D

tytus05

2014-05-21, 14:58
tenegera napisał/a:

racja,bieda biedą ,ale są dumni ze swego szefa.



Bo jak ruskiemu powiesz, że są potęgą i mocarstwem, to z radością będzie przez rok czerstwy chleb wpie**alał popijając bimbrem :-D