18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezcenna reakcja Putina

wernetto • 2014-05-21, 11:09
Na stwierdzenie, że tarcza rakietowa miała być zbudowana przeciwko Iranowi, a nie Rosji :D




Jeśli było to ktoś nie potrafi tagować.

R4d0

2014-05-21, 17:48
Staruszkowie pewnie wychowali tych prorosyjskich kmiotków na pieniądzach z konfidenctwa i działalności na rzecz 'jedynej słucsznej opcji'. Czapki z głów.

Ol...........up

2014-05-21, 17:53
@tytus05 ja niczego nie będę rozwalał. Za dwa tygodnie wyjeżdżam z Polski do brata, który ma firmę w Szwajcarii. Ale nie martw się będę śledził dobrobyt w nadwiślańskim kraju, jak kiedyś zobaczę, że Niemcy masowo ruszają na wschód po pracę to pewnie też wrócę.

pi73rmaster

2014-05-21, 18:12
No tak, bo stwierdzenie faktu, że Putin jest lepszym władcą od gości z UE już jest prorosyjskie :D

OndylionPeg

2014-05-21, 18:21
Czytam te komentarze i nie wierzę w waszą głupotę. Czy wy sobie wyobrażacie jakim krajem jest Rosja, jak ogromnym i słabo zaludnionym. 143 miliony ludzi na 17 milionach kilometrów kwadratowych. Wychodzi mniej niż 10 osób na km. Oczywistym jest że na tak ogromnym i surowym obszarze rozwój infrastruktury będzie wielokrotnie utrudniony, a wy porównujecie do Polski, która jest płaska jak stół i mała jak pudełko zapałek.
Dziś nawet czytałem artykuł o tym że w Rosji warunki pracy są lepsze niż w Polsce, bezrobocie oczywiście też jest małe. Płace ogromnie wzrosły. Sprawdźcie sobie wskaźnik HDI- największy postęp w 2013 roku zrobiła Białoruś, ale Rosja niewiele mniejszy. Polska w miejscu, chodź wyżej niż te 2 państwa- ale my nie znamy wielu ich problemów, jak korupcja, mniejszości muzułmańskie, niestabilne regiony i granice. Nie mówi się o tym w naszych mediach, ale Rosja jest krajem okrążonym i zmuszonym do defensywy przez Amerykanów i muzułmańskich sunnitów.
W Polsce bardzo wielu ludzi nie ma łazienki w domu, robiłem kiedyś przy spisie powszechnym i widziałem to. Ludzie się wstydzą i nie chwalą się tym. Jak się mieszka w Warszawie to wielu rzeczy nie widać.

I co jeszcze ważne moim zdanie, Rosja potrafiła zachować swoją kulturę i tożsamość. Polska, jak k***a, w całości zaprzedała się zachodowi. Do książek barany, a nie łykacie telewizyjną papkę jak pelikany.

Symbian

2014-05-21, 18:31
Chciałbym zaznaczyć że zanim rządził putin ponad 50% mieszkańców żyła w nędzy , teraz wacha sie to w granicach 40%

Devorious

2014-05-21, 19:00
Tytus debilom nie przetłumaczysz (przecież w Polsce mają tak źle, że ich rodziców stać na komputer i wszystko co dzieciom potrzebne) , nie nie jestem za PO ani za PIS ani za palikotem, nie ma takiej frakcji, która mnie zadowala. Dożywotnia beka z tych, którzy chcą głosować na Ruch Narodowy (jak ktoś się interesuję gospodarką to wie, że upaństwowienie wszystkiego to strzał w kolano dla kraju)