18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beszczelna grabież w kafejce

~_Yarko_ • 2024-01-18, 17:10

I ta spontaniczna chęć pomocy współbiesiadników ...

crookla

2024-01-19, 12:38
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów



a potem kończysz z kosą w bebechach albo kulkę w tym pustym łbie :)

HermanVonSztolc

2024-01-19, 12:58
Jak to jakaś Brazylia albo inna Venezuela... a wy sie dziwicie że ludzie nie chcą za czyjąś torebke kosy pod żebra dostać.

PieronJasnySzlag

2024-01-19, 17:37
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów



A to silna i niezależna kobieta sama niepotrafiła się obronić? Potrzebowała przedstawiciela toksycznej męskości?

A tak serio to nigdy nie poświęcajcie się dla cudzych, nieznajomych bab. Honor i zasady to były sto lat temu jak na świecie nie rządziła lewicowa ideologia i równouprawnienie.

Kubaeinstein

2024-01-19, 18:34
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów :pejcz:



Ale czemu mają się narażać dla obcej baby?? Dostanie jeszcze kosę pod żebro i tyle z bohaterstwa, laska by nawet na pogrzeb nie przyszła. Poza tym jest równouprawnienie - też mają prawo walczyć. Kiedyś słyszałem takie mądre powiedzenie - nie pomagaj kobiecie, której nie r*chasz.

NwcOnlyamodel

2024-01-19, 20:36
Jak to była Brazylia to strach tam siedzieć przy stolikach a co dopiero pomagać

parapsychol

2024-01-19, 21:07
ten agregat dobry jest?

dancio1978

2024-01-20, 09:42
dgfdfg napisał/a:

Jesteś debilem rycerzyku. Zaregowałbyś, wpie**oliłby ci on kosę między żebra i co byś z tego miał? Umarłbyś broniąc własności jakiejś szmaty której nie znasz nawet. Na twój pogrzeb by nie przyszła nawet. Co innego jak to twoja rodzina czy ktoś bliższy, można nadstawić dupy.



NIe jestem debilem. Mam zasady wpojone przez rodziców. Bronić słabszysz, nie tolerować przemocy wobec kobiet, gdy widze że ktoś popełnia przestępstwo- reagować. I nie jestem psem a człowiekiem wychowanym w latach 80tych i 90tych. Wtedy niektorzy mieli jeszcze zasady Teraz słyszę jesteś debilem rycerzyku bo bronisz kobiety. Zaraz będzie- że o co ci chodzi. To że murzyn posuwa mi kobietę to przecież się nie wymydli. Stałe obniżanie standardów wśród białych ludzi.