18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beszczelna grabież w kafejce

~_Yarko_ • 2024-01-18, 17:10

I ta spontaniczna chęć pomocy współbiesiadników ...

Adrian92

2024-01-18, 21:12
cygann napisał/a:

sam jesteś p*zda. ch*j wie co to za dziki kraj, jakiś debil wyrywa prawdopodobnie telefon. Ryzykował byś wyłapanie kosy albo kulki dla telefonu jakiejś obcej baby?



Pewnie jakbyś był świadkiem gwałtu to byś nie zareagował bo byś się bał, że sam zostaniesz zgwałcony :D
Pokolenie teoretyków, zanim zaczną działać muszą 10 minut się zastanowić i zadzwonić do przyjaciela, mam nadzieje, że jak kiedyś będę potrzebował pomocy to w okolicy nie będzie takich ciot :)

Pantaran

2024-01-18, 21:32
Adrian92 napisał/a:

Pewnie jakbyś był świadkiem gwałtu to byś nie zareagował bo byś się bał, że sam zostaniesz zgwałcony
Pokolenie teoretyków, zanim zaczną działać muszą 10 minut się zastanowić i zadzwonić do przyjaciela, mam nadzieje, że jak kiedyś będę potrzebował pomocy to w okolicy nie będzie takich ciot



Co się ciskasz on tego nie zrozumie jest prawdziwym Europejczykiem ogląda się na innych na policję czy tak kogoś innego. Wstydzi się ustąpić miejsca w autobusie bo boi się że ktoś kogo nawet nie zna i ma takie same kompleksy że pomyśli że nie jest twardzielem a obaj są mistrzami w grach wideo a w fortnite mają wysokie levele

rodziu81

2024-01-18, 21:55
na motorze już drugi czekał. faceci p*zdy ale jesli akcja dzieje sie w Brazylii to sie nie dziwie ze sie nie angazowali :P

Maculata

2024-01-18, 22:16
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów



Sami na kreowanie takich głosowaliście.

Babosz

2024-01-18, 22:16
lokal.szczecin napisał/a:

ten w brazowej koszulce to dopiero jest ciota, na bank to ta jego baba go dyma a nie on ja!



Ten to przynajmniej zasłonił swoją laskę.
Spójrz na tego w białej koszulce po drugiej stronie chodnika xD

zipi

2024-01-18, 22:17
wilekie SIMPY w komentarzach by ryzykowali życiem dla telefonu randomowej damulki xD biegnijcie traktować dziewczynki jak księżczniki i doładowywać im onlyfansa a one i tak na was srają :D

Martyna666

2024-01-18, 22:42
oho! kozaczki z internetu się w komentarzach uaktywnili XD

zipi napisał/a:

wilekie SIMPY w komentarzach by ryzykowali życiem dla telefonu randomowej damulki xD biegnijcie traktować dziewczynki jak księżczniki i doładowywać im onlyfansa a one i tak na was srają



jak im to wpajają od małego jak psom to co się dziwisz? odruchy pawłowa się załączają XD i ten shaming buahahhah

dr.lecter

2024-01-18, 22:52
Nie dalej jak kilka dni temu jak papa oberwał kulkę od rewolwerowca to ci sami stulejarze wypisywali, że po ch*j się mieszał. Się wmieszał a teraz kopyta wyciąga.

bakus1233

2024-01-18, 22:54
Ludzie to K więc nie widzę powodu aby komuś pomagać. Sam też nigdy nie otrzymałem pomocy w tego typu sytuacjach i trudno, liczę tylko na siebie.

modified1

2024-01-18, 23:32
Sie k***a chowają za swoimi babami xDDDDDDDDD o ch*ju zloty xDDDDDD

6ku6buu6

2024-01-19, 00:30
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów



A ty byś ryzykował swoje życie dla jakiejś randomowej rury z ulicy? Proszę bardzo białorycerzyku-frajerze.

kirus

2024-01-19, 01:23
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów



poczekaj pare lat jak te p*zdy z mlodego pokolena dorosna, bedzie dopiero weslo :D

pawlik2000

2024-01-19, 08:06
Ja bym nic nie robił ,wyj***ne sam kiedyś torebki wyrywałem

Roger Waters

2024-01-19, 09:41
Beszczelna? Nie ma takiego wyrazu w żadnym języku świata. O co Ci dokładnie chodzi?