18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bestialstwo w przemyśle wytworów ze skóry gadów.

masabitumiczna • 2013-05-24, 18:56

Niby to tylko gady, ale i tak ich szkoda...

Bacutil

2013-05-25, 03:25
Joaquin Phoenix. Świetny aktor. Do tego ładna obcinka. :piwo:

modyf

2013-05-25, 03:28
szczerze? portfelem ze skory krokodyla zdecydowanie bym nie pogardził, a i zajefajne kurteczki ze skóry kobry swojego czasu w Indiach widziałem. I w zdecydowanie fajnych cenach, mały problem mógłby być tylko z przewozem tego do Polski... Niestety, węże traktowane tam jako szkodniki, w Europie (gdzie nie występują!!! ) są pod ochroną...

Wielkie mi poruszenie ale nasze, europejskie, krowie skóry to fajnie na fotelach wyglądają co? czy może kurteczki z plastiku lepsze? ale pewnie one to bezboleśnie z krów są zdejmowane przecież my, europejczyki, cywilizowane są...

Quazzare

2013-05-25, 07:28
XasakkuX napisał/a:

To żryjcie k***a gruz i liśćmi się k***a obklejcie!!! Jak mnie wk***iają takie bzdety. Ok, zgadzam się odnośnie brutalnego uboju i hodowli intensywnej, ale to wsio...

Chcecie być tacy dobrzy, to proszę k***a bardzo... Porzucić budynki i k***a z kijków szałasy budować w lasach, bo przecież urbanizacja zajmuje tereny zamieszkałe przez florę i faunę, więc chcąc, nie chcąc też zabijacie pośrednio pewne gatunki żyjątek czy to większych czy mniejszych

No i oczywiście zajebiście by było, jakby nie było odstrzału kontrolowanego. A jak!!! Jak się bawić to na całego. Pobiegalibyście trochę sp***alając przed setką grizli czy watahą wilków, to by wam od razu rozum k***a wrócił...

:bije_konia:



Gruz i liście pewnie też mają uczucia, człowiekiem k***a jesteś więc jak nie chcesz być szkodliwy to należy sobie palnąć w łeb i szkodliwość dla wszechświata zniknie :diabel:

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-25, 08:08
jacekmatys napisał/a:

Ale w butach Lacoste to fajnie się chodzi ??



Polówki mają zajebiste :D

Wuzel

2013-05-25, 08:41
a wczoraj w Gladiatorze dostał w trąbę od Maximusa

avalanch

2013-05-25, 08:59
JA na prawdę nie wiem w czym jest problem żeby zabić to zwierzę przed skórowaniem ?

Jendor

2013-05-25, 09:27
do Maximusa nie miałeś tyle serca i honoru co do tych gadów ;( ty śmieciu ! a jaszczórka ci w tyłek kommodusie ...

shitmaster

2013-05-25, 09:29
Ludzie to tępe egoistyczne ch*je i tyle.

masabitumiczna

2013-05-25, 10:02
avalanch napisał/a:

JA na prawdę nie wiem w czym jest problem żeby zabić to zwierzę przed skórowaniem ?



Na przykład w tym, że są skórowane na żywca?!?!

waclawqwe

2013-05-25, 11:17
Plecionkarz napisał/a:



Przecież pierwotni ludzie zabijali też po to, żeby uzupełniać swoją garderobę i robić narzędzia z kości. Jeżeli już chcemy być tacy super w zgodzie z przyrodą to pamiętajmy, że człowiek od zarania dziejów podporządkowywał sobie wszystko co żyje i umiał tym zagospodarować. A tu nagle robi się wielką zbrodnię z zabicia dla skóry a nie mięsa. Co takiego szlachetnego czy bardziej wytłumaczalnego jest w wykorzystaniu ciała do przetworzenia w pokarm nić w coś niejadalnego? To tak samo jakby mówić: ścinanie drzew tylko dla drewna jest debilizmem. Musimy opie**olić liście, szyszki i korę żeby nie być mordercami.



Fajnie masz, że nawiązujesz do pierwotnych :facepalm: Zauważ kretynko, że ludzie się trochę rozwinęli wiec na ch*j coś takiego wypisujesz panie ,,specjalisto" dalej szlugi krzemieniami odpalasz i srasz na kucaka pod glinianą lepianką bo tak robili ,, pierwotni" ? Jakbyś coś takiego zobaczył to raczej zareagowałbyś śmiechem i nakręcił filmik z myślą, że jakiś cep się naj***ł i sra pod własnym domem a idąc twoim tokiem myślenia... przecież to normalne i naturalne :amused: Czasy się zmieniły, ludzkość idzie do przodu i nie ma problemu by korzystać z alternatyw, często lepszych od konwencjonalnych rozwiązań. O twojej ignorancji świadczy to, że nawet nie zainteresujesz się czy masz wybór. Wcale nie trzeba popadać w skrajności: żyć w jaskini i oplatać liśćmi stopy. Dziękuję, dobranoc. :kawa:

riczardson

2013-05-25, 12:37
Ja pie**ole zawsze mi ręce opadają jak widzę podobny film czy plakat czy k***a ulotkę o ochronie zwierząt. Żryjmy gruz i mieszkajmy w lepiankach tak będzie najlepiej co?

Plecionkarz

2013-05-25, 13:00
waclawqwe napisał/a:



Fajnie masz, że nawiązujesz do pierwotnych :facepalm: Zauważ kretynko, że ludzie się trochę rozwinęli wiec na ch*j coś takiego wypisujesz panie ,,specjalisto" dalej szlugi krzemieniami odpalasz i srasz na kucaka pod glinianą lepianką bo tak robili ,, pierwotni" ? Jakbyś coś takiego zobaczył to raczej zareagowałbyś śmiechem i nakręcił filmik z myślą, że jakiś cep się naj***ł i sra pod własnym domem a idąc twoim tokiem myślenia... przecież to normalne i naturalne :amused: Czasy się zmieniły, ludzkość idzie do przodu i nie ma problemu by korzystać z alternatyw, często lepszych od konwencjonalnych rozwiązań. O twojej ignorancji świadczy to, że nawet nie zainteresujesz się czy masz wybór. Wcale nie trzeba popadać w skrajności: żyć w jaskini i oplatać liśćmi stopy. Dziękuję, dobranoc. :kawa:



Kiedyś to chociaż ludzie jedli to co przed chwilą biegało lub rosło w ziemi. Było to o wiele zdrowsze (pomijając pasożyty i bakterie) niż to co dzisiaj jest twoją cywilizowaną alternatywą. Ta wspaniała dzisiejsza alternatywa o której mówisz to masowa produkcja gównianego zmielonego jedzenia z nie wiadomo czego i wzbogaconego jakimiś pierwiastkami. Parówki np. mają 30% mięsa. A poza tym wcale nie zrozumiałeś co miałem do przekazania tylko piszesz o jakichś głupotach typu sranie pod siebie. Jakby ludziom zabrać prąd, paliwo i bieżącą wodę to by w kilka tygodni cofnęli się do punktu w którym żyli owi pierwotni. Dalej żryj swoje plastikowe alternatywne jedzenie ze zmielonych flaków i chrząstek którego nawet głody pies nie chce ruszyć bo się brzydzi.

bionicle93

2013-05-25, 13:13
Zamknij morde, k***o! Jak zabijales Cezara, wlasnego ojca, po to by przejac tron to nie bylo Ci tak smutno.

kasia978

2013-05-25, 14:00
Ja pierdziele, lubię gady. Co za gnoje!!!