18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bestialstwo w przemyśle wytworów ze skóry gadów.

masabitumiczna • 2013-05-24, 18:56

Niby to tylko gady, ale i tak ich szkoda...

Marcellox

2013-05-24, 19:34
Warto posiedzieć na poczekalni czasem, Piwo.

jacekmatys

2013-05-24, 19:43
Ale w butach Lacoste to fajnie się chodzi ??

ASAKKU

2013-05-24, 19:56
To żryjcie k***a gruz i liśćmi się k***a obklejcie!!! Jak mnie wk***iają takie bzdety. Ok, zgadzam się odnośnie brutalnego uboju i hodowli intensywnej, ale to wsio...

Chcecie być tacy dobrzy, to proszę k***a bardzo... Porzucić budynki i k***a z kijków szałasy budować w lasach, bo przecież urbanizacja zajmuje tereny zamieszkałe przez florę i faunę, więc chcąc, nie chcąc też zabijacie pośrednio pewne gatunki żyjątek czy to większych czy mniejszych

No i oczywiście zajebiście by było, jakby nie było odstrzału kontrolowanego. A jak!!! Jak się bawić to na całego. Pobiegalibyście trochę sp***alając przed setką grizli czy watahą wilków, to by wam od razu rozum k***a wrócił...

:bije_konia:

Dz...........ak

2013-05-24, 19:59
Odbiegając trochę od tematu, Joaquin Phoenix to jeden z najwybitniejszych współczesnych aktorów młodego pokolenia. :-)

Loaloa

2013-05-24, 20:02
Bardziej niż PETA wk***ia mnie tylko Greenpeace. Tania demagogia, szantaż moralny i granie na uczuciach. Ja im nie mówię, które produkty mnie nie pasują, niech oni nie próbują pouczać mnie.

ASAKKU

2013-05-24, 20:02
Suty_dziobaka napisał/a:

Odbiegając trochę od tematu, Joaquin Phoenix to jeden z najwybitniejszych współczesnych aktorów młodego pokolenia. :-)



no to żeś zaj***ł :mrgreen:

jacekmatys

2013-05-24, 20:12
up pie**olisz....dobry film

masabitumiczna

2013-05-24, 20:37
Tu chodzi bardziej o technikę zabijania niż sam fakt zabijania.

ProVVe

2013-05-24, 21:16
Zabijanie dla samej skóry jest faktycznie bez sensu, ale... Węże są zjadane, aligatora też da się wszamać... Jedyne co nie wiem jak tam z waranami się postępuję... Zabijanie tylko dla trofeów czy dóbr jest debilizmem... Natomiast łączenie jednego z drugim to genialna ekonomia bo po to tworzone są farmy krokodyli itp... Sam z miłą chęcią spałaszowałbym wężową potrawkę czy aligatorową zupę... :-D

GhostScarface

2013-05-24, 22:19
i to mowi koleś co wygląda jakby miał poważny problem z alkoholem,kokainą i sprawę w sądzie o uduszenie dz**ki kablem w motelu Las Vegas,..

Plecionkarz

2013-05-25, 03:06
Takich akcji to ja nie rozumiem. Złapmy się za ręce i nie kupujmy torebek z jaszczurki to pokonamy całe zło na świecie. To peta to zgraja marzycieli oderwanych od rzeczywistości którzy myślą, że jak pomogą panu wężowi to ten im da czułego całusa w czółko.



A tych sk***ysynów węży mi nie szkoda, tak samo aligatorów. Wąż ugryzie w nogę to ludzie wiją się w bólu miesiącami aż im całkiem zgnije i trzeba uciąć. Te krokodyle i aligatory to też nie są jakieś troskliwe misie do przytulania żeby się rozczulać, kłapnie paszczą i odgryzie pół ciała. Ale jedno gadom trzeba przyznać, wytrzymałe z nich sk***ysyny. Utniesz mu łeb a ten dalej żyje.

ProVVe napisał/a:

Zabijanie tylko dla trofeów czy dóbr jest debilizmem...



Przecież pierwotni ludzie zabijali też po to, żeby uzupełniać swoją garderobę i robić narzędzia z kości. Jeżeli już chcemy być tacy super w zgodzie z przyrodą to pamiętajmy, że człowiek od zarania dziejów podporządkowywał sobie wszystko co żyje i umiał tym zagospodarować. A tu nagle robi się wielką zbrodnię z zabicia dla skóry a nie mięsa. Co takiego szlachetnego czy bardziej wytłumaczalnego jest w wykorzystaniu ciała do przetworzenia w pokarm nić w coś niejadalnego? To tak samo jakby mówić: ścinanie drzew tylko dla drewna jest debilizmem. Musimy opie**olić liście, szyszki i korę żeby nie być mordercami.