18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Best fail sadistic gif compilation

Frontliner • 2010-11-24, 22:17
parę świetnie poprzerabianych gifów :-P


DysiO10

2010-11-25, 20:19
@up - dał bym Ci 10 piwek jak by się dało :)



Black445 - Skończ pie**olic ... uważam , że merlin menson to j***ny czubek i szkoda mi nawet klawiatury na obrażanie Go . Tak Więc poskarż się mamie , że Cię obrażam .

PS. sp***alaj wydzierać morde do lasu jak lubisz ... Tak żeby nikomu nie przeszkadzało ! :dupsko:

Mephic

2010-11-25, 22:18
@up merlin menson? Aha.

to ty może sp***alaj do lasu pouczyć się języków

chmielu666

2010-11-25, 23:27
k***a sam słucham metalu, ale co to do ch*ja ciężkiego jest , chyba sam wokalista nie wie co śpiewa

merquto

2010-11-25, 23:38
Black445 napisał/a:


Teraz nie obraziłeś tylko mnie ale wszystkich metali.. Ciemna maso Ty myślisz, że jeśli ktoś jest metalem to od razu szatanista i wpierdziela koty?! Wyobraź sobie, że nie.. Nienawidzę jak jedzie ktoś stereotypami - o metal pewnie szatanista i wpierdzila koty. Dla Twojej informacji nie każdy metal to szatanista - a takich jest mało. Nawet Marilyn Manson nie jest szatanistą - jak sam powiedział w jednym wywiadzie, że jest ateistą, ale Ty oczywiście nadal myślisz, że szatan bo obejrzałeś jego jeden teledysk i wiesz o nim wszystko. To samo tyczy się wielu innych wykonawców / zespołów. I na przyszłość proszę Cię abyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, ok?

:plzdie:



nie zmienia to faktu że metal to j***ny brudas, słuchający zj***nego mózgojebowego darcia krtani próbujący swój skretyniały gust wcisnąć innym osobą, (i tak 70% tego świata was nie trawi i tak) wywyższający się i nazywający siebie słuchaczami jedynej prawdziwej muzyki (już psy jebiące sie na ulicy wydają lepsze odgłosy) o jakże zajebiście inteligentych tekstach
p.s. podczas walki, tak naprawde p*zdy które zasłaniają się glanami, bo w normalnych butach dostaliby po ryju i koniec pieśni

xAgzzx

2010-11-26, 02:16
Muza zj***na, fakt.
Nie znosze metalcore gowna.
Mogliby jakis dobry black wstawic.

yarzapp

2010-11-26, 02:36
nikustrip napisał/a:

wypie**alać jak się na tym nie znacie, komentujecie a nic o tym nie wiecie. Btw. ktoś wie co to za zajebista nuta? będę wdzięczny.


Po prostu padłem z krzesła, jak to przeczytałem, cóż za logiczny ciąg myślowy :samoboj:

iHadToGo

2010-11-26, 16:24
Co wy chcecie to jest sadistic, i muzyka jak najbardziej pasuję.

Rozumiem, że byście woleli rapującego asfalta, techno umcyś-dupcyś, lub Lady Gaga ale te poglądy zachowajcie dla siebie.

Aha i lepiej zajmijcie się komentowaniem tego filmiku niż muzyki, bo kompletnie wam to nie wychodzi :mrgreen:

merquto

2010-11-26, 17:21
iHadToGo napisał/a:

Co wy chcecie to jest sadistic, i muzyka jak najbardziej pasuję.

Rozumiem, że byście woleli rapującego asfalta, techno umcyś-dupcyś, lub Lady Gaga ale te poglądy zachowajcie dla siebie.

Aha i lepiej zajmijcie się komentowaniem tego filmiku niż muzyki, bo kompletnie wam to nie wychodzi :mrgreen:



wole umcyś dupcyś niż odgłosy kotów w czasie rójki

Rh...........ox

2010-11-26, 17:49
To jest tylko podkład muzyczny, każdy ma w dupie czy ktoś to lubi czy nie więc na ch*j ten flame :ks_homer:

Pieprzmy się, nie napieprzajmy!

merquto

2010-11-26, 18:55
Rhox napisał/a:

To jest tylko podkład muzyczny, każdy ma w dupie czy ktoś to lubi czy nie więc na ch*j ten flame :ks_homer:

Pieprzmy się, nie napieprzajmy!



racja, tez mialem w dupie ten podklad, dopóki jakiś kotożerca nie zaczął się wywyższać że jego dewil mjuzik jest jedyną prawdziwą i wogóle bla bla bla

Devilyn

2010-11-27, 21:25
merquto: Twoje prawo. Jako jednostka inteligentniejsza jak mniemam powinieneś olać tego płaczusia pseudo-metala (po stokroć k***a pseudo) bo tak czy tak pewnie z informatyki w gimnazjum pisał.

Black445: Ty się może k***a w sprawach metalu nie wypowiadaj.. najlepiej w żadnej sprawie się nie wypowiadaj. Jeżeli masz więcej lat niż Justin Bieber to się nawet k***a nie przyznawaj lamusie z pentagramem na kostce.

P.S
Muza fakt faktem ch*jowa... to nie metal .. jakieś cioty co sp***oliły z Tokio Hotel. Ale jedne z pierwszych komentarzy były typa któremu feta z mózgu jesień średniowiecza zrobiła. Panowie... są gusta i guściki - jedni lubią jak im cyganie grają - inni jak im buty smierdzą.

EOT

pączek

2010-12-09, 22:08
da sie sciagnac ten 2 compilation by tęczowy?

bu...........00

2010-12-09, 22:37
KNT napisał/a:





Hahaha..., dla mnie ta muzyka jest na poziomie Techno, Dody czy wspomnianego wyżej "pedoFila". Mentalnie przypominacie mi trochę Niemców z czasów II wojny światowej. Oni myśleli, że kolor włosów i oczu czyni ich kimś lepszym. Wy dowartościowujecie się gustem muzycznym.
To jest prawdziwa muzyka? Wydawanie odgłów świni jest "bardziej muzyką", niż odgłos walenia młotkiem o blache?




A ty co k***a? only Tru HiP-h0p?

firma, eldo, ostr i inne gówna?

Devilyn

2010-12-16, 22:15
KNT napisał/a:





Hahaha..., dla mnie ta muzyka jest na poziomie Techno, Dody czy wspomnianego wyżej "pedoFila". Mentalnie przypominacie mi trochę Niemców z czasów II wojny światowej. Oni myśleli, że kolor włosów i oczu czyni ich kimś lepszym. Wy dowartościowujecie się gustem muzycznym.
To jest prawdziwa muzyka? Wydawanie odgłów świni jest "bardziej muzyką", niż odgłos walenia młotkiem o blache?




Gdybyś nie zmieszał tego z muzyką - to bym Ci nawet piwo postawił... od muzyki się odpie**ol:) ... przyznam Ci racje w sprawie tych "kindermetali" co się pyszczą jaki to k***a metal jest wielki... jaki to k***a najlepszy... a przede wszystkim jaki to on w ch*j bardziej rozwinięty !!!!! (większość z nich słucha pedryli z Hammefall, Gamma Ray i innych typów z jajami w imadle ściśniętymi) jednocześnie napie**alając na techno, hiphop etc... czy do ch*ja wafla tylko ja widzę że Ci sataniści których można często spotkać pod kościołem (taki bunt - nie pójdę do kościoła! stanę POD!) napie**alają na każdy inny rodzaj muzyki - przy okazji oburzając się niemiłosiernie gdy ktoś broń ODYNIE coś złego powie o metalu? no k***a deko dla mnie nie tyle patologia co syndrom pukanego w głowę płodu... nie przejmować się panowie tymi "samozwańczymi diobłami" ... prawdziwy metal w życiu czyjejś muzyki nie wykpi bo sam wie ile to pracy kosztuje. Niezależnie od gatunku.