18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Best fail sadistic gif compilation

Frontliner • 2010-11-24, 22:17
parę świetnie poprzerabianych gifów :-P


shiz74

2010-11-25, 10:22
00:50 Piwo uratowane:)

wexors

2010-11-25, 10:54
DonMareklesko napisał/a:

Co to za gówno a nie muzyka ... -.-


pie**olone gimbusy ... przynajmniej przez chwile mogliście posłuchać czegoś co się zwie muzyką.

nikustrip:
Beneath The Sky - The reason

Initray

2010-11-25, 11:43
1:38 iście epickie pie**olnięcie!

arYYt

2010-11-25, 12:43
nareszcie jakaś porządna muzyka..

Bl...........45

2010-11-25, 12:47
vidisic napisał/a:

Zawsze przy takich filmikach ktoś musi dać jakieś zj***ne darcie mordy. k***a.


To jest sadistic a nie różowy fan club biebera.. :samoboj:

surgicaltechno

2010-11-25, 12:59
Black445 napisał/a:


To jest sadistic a nie różowy fan club biebera.. :samoboj:


to nie znaczy ze musi byc jakies darcie ryja ktorego prawie nikt nie lubi jeszcze w jakosci jak z ruskiego magnetofonu jest pewnie 1000 innych kawałkow które by tu tez mogly pasowac.

KN...........NT

2010-11-25, 13:55
wexors napisał/a:


pie**olone gimbusy ... przynajmniej przez chwile mogliście posłuchać czegoś co się zwie muzyką.

nikustrip:
Beneath The Sky - The reason



Matthew102 napisał/a:

k***a, nie pasuje, to wypie**alać słuchać pedoFila;)



Hahaha..., dla mnie ta muzyka jest na poziomie Techno, Dody czy wspomnianego wyżej "pedoFila". Mentalnie przypominacie mi trochę Niemców z czasów II wojny światowej. Oni myśleli, że kolor włosów i oczu czyni ich kimś lepszym. Wy dowartościowujecie się gustem muzycznym.
To jest prawdziwa muzyka? Wydawanie odgłów świni jest "bardziej muzyką", niż odgłos walenia młotkiem o blache?

KAZ!K

2010-11-25, 14:20
vidisic napisał/a:

Zawsze przy takich filmikach ktoś musi dać jakieś zj***ne darcie mordy. k***a.



Lepsze to niż GaGa...

Earth

2010-11-25, 15:46
@up

No nie wiem co gorsze.

DysiO10

2010-11-25, 16:02
Od kiedy Darcie Mordy jest muzyką ... pie**oleni szataniści ! sp***alać z Tąd i nigdy nie wracać !
idzcie złożyć koty w ofierze szatanowi ! ;/ Pojeby ...

Cypisek_

2010-11-25, 16:43
Ciekawych rzeczy się dowiaduję.

Bl...........45

2010-11-25, 16:48
DysiO10 napisał/a:

Od kiedy Darcie Mordy jest muzyką ... pie**oleni szataniści ! sp***alać z Tąd i nigdy nie wracać !
idzcie złożyć koty w ofierze szatanowi ! ;/ Pojeby ...


Teraz nie obraziłeś tylko mnie ale wszystkich metali.. Ciemna maso Ty myślisz, że jeśli ktoś jest metalem to od razu szatanista i wpierdziela koty?! Wyobraź sobie, że nie.. Nienawidzę jak jedzie ktoś stereotypami - o metal pewnie szatanista i wpierdzila koty. Dla Twojej informacji nie każdy metal to szatanista - a takich jest mało. Nawet Marilyn Manson nie jest szatanistą - jak sam powiedział w jednym wywiadzie, że jest ateistą, ale Ty oczywiście nadal myślisz, że szatan bo obejrzałeś jego jeden teledysk i wiesz o nim wszystko. To samo tyczy się wielu innych wykonawców / zespołów. I na przyszłość proszę Cię abyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, ok?

:plzdie:

kapitansraczka

2010-11-25, 17:18
stawiam piwo za sp***alającego żyda

army

2010-11-25, 17:32
co za k***a muzyka na początku ;f

Cypisek_

2010-11-25, 17:44
Black445 napisał/a:


Teraz nie obraziłeś tylko mnie ale wszystkich metali.. Ciemna maso Ty myślisz, że jeśli ktoś jest metalem to od razu szatanista i wpierdziela koty?! Wyobraź sobie, że nie.. Nienawidzę jak jedzie ktoś stereotypami - o metal pewnie szatanista i wpierdzila koty. Dla Twojej informacji nie każdy metal to szatanista - a takich jest mało. Nawet Marilyn Manson nie jest szatanistą - jak sam powiedział w jednym wywiadzie, że jest ateistą, ale Ty oczywiście nadal myślisz, że szatan bo obejrzałeś jego jeden teledysk i wiesz o nim wszystko. To samo tyczy się wielu innych wykonawców / zespołów. I na przyszłość proszę Cię abyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, ok?

:plzdie:


:facepalm:
O takie coś to się obrażają przewrażliwione cioty ("ojoj nazwał mnie szatanistą a przecież nawet mój idol mówi że jest ateistą :emo: "), więc zamilcz głupcze.