18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Belgijka ubogacona

GeorgeHarvey1 • 2023-11-07, 20:43

Bęc w łeb

Heliar

2023-11-07, 20:48

Budrys2000

2023-11-07, 22:47
Parę lat temu pewnie biegała z tabliczką "łelkam refjudżys", wpie**ol zasłużony

;-)

ProVVe

2023-11-07, 22:49
moze i zasluguja, ale mimo to wk***ia mnie j***ny brudas

metyoo

2023-11-07, 23:10
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wyleczyli ją z lewactwa jak najlepszy doktor.



nie wiem o co poszło, ale wydaje mi się, że bamboleo wyartykułował z siebie coś w stylu "racist", więc nie tyle wyleczył z lewactwa, co utwierdził w przekonaniu, albo na odwrót: przerobili ją na lewara

seeed71

2023-11-08, 00:31
Jakie ubogacanie?
ja tam widzę białą która bije dziewczynę, i lekko opalonego
chłopaka (może hiszpan czy inny latynos) nie koniecznie arab,
więc nic specjalnego. No i w Polsce przecież też takie rzeczy wypływają
co kilka tygodni,

paragon0

2023-11-08, 00:52
Oj dobrze! Niech będzie więcej ataków, rabunków, grabieży, gwałtów, morderstw, jak argumenty nie działają to może surowe fakty sprawią, że lewactwo zrozumie w końcu że mieszanie kultury szeroko pojętego "zachodu", z brudasami z bliskiego wschodu, to najgorsze co można zrobić i dla Europejczyków, jak i dla muzułmanów. Chorobę trzeba leczyć w centrum problemu, a nie zarażać nią resztę świata. Walnę ogólnikiem, po pierwsze wyprowadzić ich ze skrajnej biedoty, ogólnie poprawić ich jakość życia, to wystarczyłoby żeby przynajmniej połowa została u siebie.

darayavahus

2023-11-08, 06:16
płacz i zgrzytanie zębami, to dopiero początek.

Mef5992

2023-11-08, 09:35
Pany dlaczego dźwięk leci a obraz już nie?Android

dżonyłojlker

2023-11-08, 10:15
metyoo napisał/a:

nie wiem o co poszło, ale wydaje mi się, że bamboleo wyartykułował z siebie coś w stylu "racist", więc nie tyle wyleczył z lewactwa, co utwierdził w przekonaniu, albo na odwrót: przerobili ją na lewara



Faktycznie, to w takim razie raczej ją utwierdzili.

ZAWISZAWKS12

2023-11-08, 11:28
paragon0 napisał/a:

Oj dobrze! Niech będzie więcej ataków, rabunków, grabieży, gwałtów, morderstw, jak argumenty nie działają to może surowe fakty sprawią, że lewactwo zrozumie w końcu że mieszanie kultury szeroko pojętego "zachodu", z brudasami z bliskiego wschodu, to najgorsze co można zrobić i dla Europejczyków, jak i dla muzułmanów. Chorobę trzeba leczyć w centrum problemu, a nie zarażać nią resztę świata. Walnę ogólnikiem, po pierwsze wyprowadzić ich ze skrajnej biedoty, ogólnie poprawić ich jakość życia, to wystarczyłoby żeby przynajmniej połowa została u siebie.



Mylisz lewaków z istotami inteligentnymi, niestety oni tacy nie są, w żadnym wypadku nie wyciągają wniosków ani się nie uczą. Każdy kto popiera przyjmowanie kolorowych ( a co za tym idzie niszczenie własnego państwa, a także narażanie życia i zdrowia rodaków) powinien być pozbawiany wszelkich praw obywatelskich a także traktowany jako wróg narodu. Niestety od wielu lat w europie widoczny jest trend na marginalizowanie takich przypadków, uważanie że taka jest codzienność życia w srulti kulti społeczeństwie. Nie bierzesz też tego pod uwagę że dla nas jak i starszych pokoleń w całej europie jest to coś nie do przyjęcia, ale kolejne pokolenia które rodzą się już w tym syfie zaczną się do tego przyzwyczajać bo widzą to na co dzień. Zauważyć to można w szczególności w reakcjach, zdziwieniu i zachwycie obcokrajowców z krajów "postępowych" którzy przyjeżdżają do Polski i pierwszy raz widzą że można żyć w normalnym kraju, gdzie nie boisz się wyjść po zmroku i gdzie nie ma stref no go. Chciałbym się mylić ale na ten moment są takie fakty.

ussesus

2023-11-08, 12:42
Niedługo w Polsce.
Już lewica chcę wyrzucać PiS z europarlamentu.
Zaraz wam wrzucą trochę bydła.

Arashi91

2023-11-08, 13:15
Jak zwykle cudze chwalicie, a swego nie znacie. Co się u nas w szkołach z Ukrami odpie**ala? Ilu Polaków ginie na drogach bo Ukry z prawami jazdy z chipsów i z 3.0 we krwi śmigają z zakazami prowadzenia pojazdu w najlepsze? Ile mamy włamań i napadów po 24.02.2022 roku? U nas zaraz będzie to samo co tam.

kwas79

2023-11-08, 17:05
Tyle lat minęło, a w Belgii nadal zoo z czarnymi.