18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Belgijka ubogacona

GeorgeHarvey1 • 2023-11-07, 20:43

Bęc w łeb

Sraj1

2023-11-08, 17:06
Budrys2000 napisał/a:

Parę lat temu pewnie biegała z tabliczką "łelkam refjudżys", wpie**ol zasłużony



A na koniec w napisach tekst typowy dla współczesnej zachodniej sp***olozy "Is diversity really our strenght?"

tachicom666

2023-11-08, 22:33
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wyleczyli ją z lewactwa jak najlepszy doktor.



Nie mordeczko. Ja jestem lewakiem bo uważam że jak dwóch panów chce się walić i na ulicy trzymać za rękę to w sumie wyj***ne. To samo jak Ahmed będzie chciał założyć w Polsce kebsa czy coś. Ale wspieranie tego gówna to nie lewactwo tylko debilizm

Andrzejt8

2023-11-09, 00:36
Arashi91 napisał/a:

Jak zwykle cudze chwalicie, a swego nie znacie. Co się u nas w szkołach z Ukrami odpie**ala? Ilu Polaków ginie na drogach bo Ukry z prawami jazdy z chipsów i z 3.0 we krwi śmigają z zakazami prowadzenia pojazdu w najlepsze? Ile mamy włamań i napadów po 24.02.2022 roku? U nas zaraz będzie to samo co tam.



Juz się to u nas zaczyna zwłaszcza w większych miastach, ale jakimś cudem ludzie dalej są ślepi
Byłem ostatnio w Warszawie, tylu ilu tam było murzynów, azjatów arabów i innych brudasów to aż się zdziwiłem
Ludzie żyją na swoich zadupiach i nie zdają sobie sprawy że zanim się obejrzą to rozleje się to na cały kraj, już jest za późno nas też to czeka i ch*ja zrobimy

Już pominę fakt że u mnie na uczelni jest minimum z 15-20% ukrainców i z 20% wykładowców to też j***ne ukry mi się to kruwa

darayavahus

2023-11-09, 06:38
Mef5992 napisał/a:

Pany dlaczego dźwięk leci a obraz już nie?Android



Zmień przeglądarkę lub wyczyść dane z obecnej

BrianGriffin

2023-11-09, 12:13
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wyleczyli ją z lewactwa jak najlepszy doktor.



a skąd wiesz że była chora na lewactwo ćwoku?

LubiewDupkę

2023-11-09, 12:47
BrianGriffin napisał/a:

a skąd wiesz że była chora na lewactwo ćwoku?



przecież to oczywiste :D Zapiekła dupka co :D lewaku.....