18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TomBe

2019-04-15, 12:08
I to jest najlepszy przykład upadku CAŁEJ cywilizacji.

AK1942

2019-04-15, 12:45
Nie wiem czemu,ale ja nawet się trochę posmialem

bakus1233

2019-04-15, 12:58
Śmiech to naturalna reakcja na czyjeś beknięcie. To kultura zaprogramowała ludzi aby odbierać to jako coś wstydliwego i obrzydliwego, chociaż są miejsca na świecie gdzie tak tego nie odbierają. Działa to tak silnie, że w niektórych rośnie poczucie winy, że chcieliby się z tego pośmiać, ale nie wypada, bo wyjdę na prostaka.
Także jak ktoś reaguje na to oburzeniem, to nawet nie jest to jego własna reakcja, tylko narzucona i wyuczona przez społeczeństwo w którym przebywa.

russian-roulette

2019-04-15, 14:08
pokolenie 2000 tys. I takie mami synki chodzą po świecie i jedyne co potrafią robić to debila z siebie

Kosmodysk

2019-04-15, 16:32
2:18- chyba popuściła w majty :-D

jednoręki-ujeżdżacz

2019-04-15, 17:12
Nie zesrajcie się wszyscy pie**oleni puryści. Jedyne czego można nie zaakceptować to jak w knajpie nad uchem ktoś pie**olnie taki odgłos. Poza tym? Może żart nie jest najwyższych lotów ale takie zawycie otworem gębowym może spowodować uśmiech, zdziwienie a na pewno zwróci uwagę. P. S. Sam jestem zwolennikiem utrzymywania manier na najwyższym poziomie ale pojedynczy wygłup nie od razu musi nosić znamiona zezwierzęcenia i upadku cywilizacji.

ta...........ar

2019-04-15, 17:21
tu lepiej :D




camson

2019-04-16, 11:40
phrontch napisał/a:

Czy można stworzyć czarną listę użytkowników, którzy dają takim materiałom piwo? Piwo dla pięciu tematów tego typu skutkowałoby miesięcznym banem.



Spieprzaj dziadu. To i tak jest lepsze, śmieszniejsze i bardziej sadystyczne niż 90% tematów.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-16, 11:53
Serek4 napisał/a:

a może lepszy Ahmed krzyczący allah akbar z kałaszem w ręku?



Ty idź do psychiatry żreć jakieś leki,bo film o bekającym/ryczącym typie,a ty k***a o bliskim wschodzie.Mój kumpel robi w psychiatryku,daje im leki,a oni pie**olą,na talibów,albo że był badaczem pisma świętego.A najlepsze jest to,że wszyscy z którymi jest jakiś kontakt,to oni glosują na pis,także po ma swoich w wiezieniach,a pis w psychiatrykach i pie**olą o giender,lewakach i że byli w klubie badaczy pisma świętego.mówił też,że ostatnio przywieźli typa,który nazywał się Jan Kowalski i bez przerwy dzwonił do CBA na swojego lekarza prowadzącego,że bierze łapówki i że jest lewak,błagał żeby go wypuścili na wybory bo musi zagłosować na pis.Jak on mi to opowiada,to ja jak nie których tu czytam to pojeby z psychiatryka są z dostępem do neta,na przepustce,no w ch*j to samo co jest tu pisane,to jest monolog tych zjebów hihihihi

Gerwazy Waligóra

2019-04-16, 12:03
Gimby j***ne lubią filmiki typu rasizm, samobójstwa, gwałty, morderstwa, ale bekanie to już absolutny brak kultury...

Promek

2019-04-16, 22:06
z namiotem to odj***l jakby jakis niedziwedz w gawrze sie obudzil ^^