18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

djted

2019-04-14, 23:58
Jak on to ładuje :mrgreen: Jak pasek many :mrgreen:

Sinan

2019-04-15, 01:55
Akcja z namiotem nawet wyszła, reszta flaki z olejem.

phrontch

2019-04-15, 08:14
Czy można stworzyć czarną listę użytkowników, którzy dają takim materiałom piwo? Piwo dla pięciu tematów tego typu skutkowałoby miesięcznym banem.

He...........el

2019-04-15, 09:05
phrontch napisał/a:

Czy można stworzyć czarną listę użytkowników, którzy dają takim materiałom piwo? Piwo dla pięciu tematów tego typu skutkowałoby miesięcznym banem.



Beeeeeeeeeeeeek! Nie zesraj się. :lol:

Gamera

2019-04-15, 09:23
W Beebe's(jedna z najlepszych pizz w NYC- polceam) koleś tak beknął jak na filmie dla żartów przy kumplach. Siedzący obok gość(co się później okazało , był Polakiem) wstał i wypłacił takiego strzała bekającemu, że chłop wymiotował później na ulicy :)

Kominek1993

2019-04-15, 09:29
@up - i prawidłowo. Podobna sytuacja spotkała mnie w jednej knajpce. Facet zachowywał się, jak świnia. Najpierw tak mlaskał żrąc swoje koryto, że chyba wszyscy inni słyszeli - goście zgłaszali to obsłudze, ale no co obsługa powie? "Proszę nie żreć, jak świnia, tylko zamknąć gębę i jeść w milczeniu?". Facecik zamówił sobie coś jeszcze, po czym beknął na cały regulator tak, że kobitka stolik obok mnie miała odruch wymiotny. Przyszedł szef, kasę facecikowi oddał i (o dziwo) bardzo kulturalnie kazał mu wypie**alać :D No i facecik wstał i wypie**olił :D

P.S. Nie, nikt nie wstał i nie bił braw.

DzidaZawodnik

2019-04-15, 09:43
phrontch napisał/a:

Czy można stworzyć czarną listę użytkowników, którzy dają takim materiałom piwo? Piwo dla pięciu tematów tego typu skutkowałoby miesięcznym banem.



Niech ktoś zrobi coś takiego w Exelu czy coś, bo ta patologia szerzy się szybciej niż zaraza. k***a jakim trzeba być ułomnym debilem, żeby to śmieszyło,. Założę się, że przypadkowo będzie się to podobało minimum 90% lewakówów. Co potwierdza teorię uszkodzonych mózgów u ludzi z pogladami lewicowymi :D

ProVVe

2019-04-15, 10:21
Przecież k***a to jest świnia, a nie człowiek... Sam bym mu wyj***l jakby "nad uchem" mi bekał... k***a ludzie jeszcze promują chamstwo w dzisiejszych czasach. W gronie kumpli, przyjaciół dla żartu... Ale nie robić z bydlaka człowieka

Czaczek83

2019-04-15, 10:39
I to jest talent !!!

Serek4

2019-04-15, 11:00
phrontch napisał/a:

Czy można stworzyć czarną listę użytkowników, którzy dają takim materiałom piwo? Piwo dla pięciu tematów tego typu skutkowałoby miesięcznym banem.





DzidaZawodnik napisał/a:

Niech ktoś zrobi coś takiego w Exelu czy coś, bo ta patologia szerzy się szybciej niż zaraza. k***a jakim trzeba być ułomnym debilem, żeby to śmieszyło,. Założę się, że przypadkowo będzie się to podobało minimum 90% lewakówów. Co potwierdza teorię uszkodzonych mózgów u ludzi z pogladami lewicowymi





ProVVe napisał/a:

Przecież k***a to jest świnia, a nie człowiek... Sam bym mu wyj***l jakby "nad uchem" mi bekał... k***a ludzie jeszcze promują chamstwo w dzisiejszych czasach. W gronie kumpli, przyjaciół dla żartu... Ale nie robić z bydlaka człowieka



a może lepszy Ahmed krzyczący allah akbar z kałaszem w ręku?

Bo...........er

2019-04-15, 11:06
Walenie konia w miejscu publicznym jeszcze zrozumie, fetysz i to lubi. Bekanie na siłe zwrócenie na siebie uwagi 1rok w zakładzie penitencjarnym

Wiewór

2019-04-15, 11:07
Gamera napisał/a:

Siedzący obok gość(co się później okazało , był Polakiem) wstał i wypłacił takiego strzała bekającemu



Jakoś się nie dziwię, że agresywny troglos jak zwykle z Polski.

Też potrafię ostro beknąć zwłaszcza po mieszance piwa, z pizzą i szluga ale ten gość jest mistrzem.

Wicius

2019-04-15, 11:18
Ja się tylko dziwię, że nikt mu nie przyj***ł. :D