18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beka z metaluchów

5987389 • 2013-05-12, 20:10
ch*j że pedały i nawet nie brudne, ale jest seks w lesie z dozą technicznego metalu.

PS: Perka to nie automat

MichaU

2013-05-14, 01:18
Piwo daję za muzykę, nie za pedalstwo :C

bionicle93

2013-05-14, 01:22
Niebieskie rzygi podczas growlu wygraly :D

MichaU

2013-05-14, 01:26
Jakby kto pytał o kawałek, to jest to nic innego jak Infant Annihilator - Decapitation Fornication. Tutaj filmik z samą perkusją:


zielak300

2013-05-14, 01:46
HariDee napisał/a:

Jestem metalem, i wiecie co? Nie wk***ia mnie ten filmik! Nie! Bo jestem normalny, po ch*j te wojny rap - metal, ja slucham tego czego chce i wy sluchajcie tego czego chcecie..
Ps: koles grajacy na grzybach mnie rozj***l :D




2 tygodnie temu poznałem w stanach chłopaczka z polski co słucha rapu, robi rap, i w ogóle jest zajebisty na freestylu. Zapytał się mnie jakiej muzyki słucham. Odpowiedziałem, że elektro house'u, mając na myśli muzykę deadmausa, która najlepiej oddaje stylówę gatunku którym się jaram. Koleś odpowiedział, że zajebiście że jaram się konkretnym gatunkiem i sprawia mi przyjemność zarzucenie deadmausa na głośniki. Do rzeczy, zmierzam do tego, że pewnie zostałbym wyśmiany jakbym powiedział, że słucham metalu hahahahahahahah

Gerwazy Waligóra

2013-05-14, 01:47
zajefajna młócka, trzeba mieć talent do takiego napie**alania! ;)

VikLin

2013-05-14, 01:52
Jak zwykle znajdzie się ktoś kto wywyższa swój ulubiony rodzaj muzyki, pomniejszając inne. Są gusta i guściki i o tym nie powinno się dyskutować. Ja sam słucham większości styli muzyki, oczywiście są też takie których nie lubię, ale zwyczajnie się nie wypowiadam, bo mam mam w dupie czy ktoś słucha ambitnej muzyki czy też jakiegoś chłamu. Muzyka jest dla wszystkich. i każdy wybiera co mu się podoba. I najbardziej śmieszą mnie właśnie tacy bojownicy.

MrYogusable

2013-05-14, 02:00
Co pedały robią na głównej ? :(

BANNED

2013-05-14, 02:20
za takie gowno nigdy nie dam piwa

Vi...........et

2013-05-14, 07:12
Wrzucam przykład idealnego klipu metalowego i wcale nie ironizuję. ;)


le_Roi_des_fous

2013-05-14, 07:50
Co wy wiecie o metalu. :-P

Whiltierna

2013-05-14, 08:07
VikLin napisał/a:

Jak zwykle znajdzie się ktoś kto wywyższa swój ulubiony rodzaj muzyki, pomniejszając inne. Są gusta i guściki i o tym nie powinno się dyskutować. Ja sam słucham większości styli muzyki, oczywiście są też takie których nie lubię, ale zwyczajnie się nie wypowiadam, bo mam mam w dupie czy ktoś słucha ambitnej muzyki czy też jakiegoś chłamu. Muzyka jest dla wszystkich. i każdy wybiera co mu się podoba. I najbardziej śmieszą mnie właśnie tacy bojownicy.



Hmmm. To forum jest od dyskusji, więc to, co napisałeś jest bez sensu. :-| I sama dyskusja polega na tym, by wymienić zdanie na określony temat, a że niektórzy mają poziom niższy od przeciętnego, no to cóż czynić... :nie_znaju:

5987389

2013-05-14, 09:49
HariDee napisał/a:

Jestem metalem, i wiecie co? Nie wk***ia mnie ten filmik! Nie! Bo jestem normalny, po ch*j te wojny rap - metal, ja slucham tego czego chce i wy sluchajcie tego czego chcecie..
Ps: koles grajacy na grzybach mnie rozj***l :D


Wrzuciłem ten filmik, po natchnieniu gdy na głównej był ten pedał z dragonforce i pokazywał jak wydobywać niepraktyczne i ch*jowo brzmiące dźwięki na gitarze-od razu mi się przypomniało o nich. Filmik miał pokazać tym co zainteresowani techniczny metal (deathcore? w tym przypadku). Tytuł pod żadnym pozorem nie miał obraźliwego kontekstu, prędzej autoironiczny, bo sam jestem metalowcem, słucham behemothów, cannibal corpsów i innego ścierwa i gram na gitarze, ale dla tych kolesi patrząc przez pryzmat muzyka mam zajebisty szacunek i ich podziwiam, bo może niektórzy wiedzą że granie w taki sposób jest kurewsko trudne. Pozdrawiam

borholt

2013-05-14, 09:58
Death to all but metal :D

SiewcaWiatru

2013-05-14, 10:06
Mam długie pióra , słucham ciężkiego brzmienia i noszę się w czerni. Nie piję , nie palę fajek , jadę na siłce , Kocham sport , mam piękną kobietę , zawsze jestem czysty i wk***ia mnie jaką opinię robią mi takie brudne cioty ! Sam bym połowę przeciągnął przez Wisłę żeby się przynajmniej raz w życiu porządnie umyli i dla przykładu obciął włosy jak to się robiło kobietom na wojnie za to że się k***iły z wrogiem. Może następnym razem nie robili by nam takiej siary na całej ojczystej ziemi. A do wszystkich prujących się na mój post mam tylko krótkie : Umyj się ! I ściągnij k***a te podarte spodnie.

jonasz1

2013-05-14, 10:37
ale jesteście wszyscy mroczni i brutalni