18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

beatyfikacyjny trolling

teken • 2011-05-01, 23:16


Cytat:

W trakcie uroczystości beatyfikacyjnych przed Katedrą dwóch mężczyzn rozłożyło transparent z podobizną Jana Pawła II i napisem "to nie jest mój ojciec". Mężczyźni - podający się za artystów - zostali spisani przez policjantów. W manifestacji próbowali przeszkodzić im wierni, którzy zasłaniali transparent parasolkami. Interweniowali także księża.



Cytat:

Pół godziny po rozpoczęciu mszy niedaleko wiernych, dwóch mężczyzn rozłożyło umocowany na kijach transparent z podobizną papieża Polaka i napisem "to nie jest mój ojciec". Po kilku minutach podeszli do nich zabezpieczający uroczystości policjanci i strażnicy miejscy. Mężczyźni zostali spisani, ale manifestacji im nie uniemożliwiono. Mniej więcej w tym samym czasie do manifestujących podeszli także księża, którzy próbowali namówić ich do uszanowania obchodów. Nic to jednak nie dało, gdyż - jak tłumaczyli mężczyźni - mieli konstytucyjne prawo, by tam być. - Jesteśmy artystami, a to jest akcja artystyczna. Akcja, która ma pokazać, że nie wszyscy myślą tak samo. Moim ojcem nie jest papież - tłumaczył jeden z nich.



Cytat:

W pewnym momencie do mężczyzn podszedł ksiądz wraz z nastolatkiem ubranym w dresy. Chłopak dwukrotnie odepchnął jednego z manifestujących. - Wypad stąd, bo zaraz wylądujesz na ziemi - groził mu. Ani stojący obok ksiądz, ani oddaleni o kilkanaście metrów dalej policjanci, ani nawet obecny przy całym zdarzeniu minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski nie zareagowali.



To się nazywa wolność słowa i tolerancja odmiennego zdania :ok:



Normalnie trolling na skalę światową, każdy początkujący troll powinien uczyć się od nich :D

Źródło: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,9524619,Skandal_na_beatyfikacji___To_nie_jest_moj_ojciec_.html

Se...........ki

2011-05-02, 19:19
Jeśli chodzi o określenie duchownego "ojcem", to nie oznacza tego samego, co tata. W pewnych kręgach "ojcem" tytułuje się osobę, która wskazuje drogę, pokazuje jak powinniśmy postępować itp.

manis

2011-05-02, 21:06
[quote="$ruba"]
Powiedz mi kiedy JPII poczwalił morderstwo?
Bardzo jestem k***a ciekaw.
/quote]

choćby beatyfikując "misjonarza ameryki łac.", misjonarza "nawracającego" indian ogniem i mieczem razem z konkwistadorami.

Co jeszcze na minus?
W 1980 roku wypłynęła sprawa księdza pedofila (chyba w Hiszpanii), odwołał go dopiero Beniek XVI. Czli JPII przyzwalał swoim milczeniem na pedofilie.

nileppez

2011-05-02, 21:42
Papież nie papież ch*j mnie obchodzi. Ale pomógł j***nych komunistów wytępić

Wilku94

2011-05-02, 22:17
k***a,ja tam pewności nie mam czy jakikolwiek bóg istnieje i zdaje mi się że raczej nie.I też nie jest to mój ojciec,ani autorytet dla mnie,ale ci dwaj co to zrobili to pojeby,powinni uszanować to że większość jednak uznaje mitologie chrześcijańską za prawdę.Po za tym, rozsławił jednak w świecie Polskę, więc Polak powinien go chwalić,bo to korzystne dla narodu.

czarnylelo

2011-05-02, 22:35
@Wilku94
",powinni uszanować to że większość jednak uznaje mitologie chrześcijańską za prawdę."

Wszystko ok ale jeśli ktoś uzna ze moze pie**olić twoją 8-letnią córke bo wieży że jakiś Alakabab przez to go zbawi to jest ok tak? I powinieneś to uszanować? ;)

Logicznie myślacy Ateista nie wpie**ala sie w takie sprawy bo to nie jego problem.
Beatyfikacja nie wpłynęła w jakikolwiek sposób na moje życie szczerze powiem ze dopiero przeglądając strony internetowe dowiedziałem się o całej tej sytuacji. Dobrze ze są dwie strony medalu i oprócz tego że Papa pomógł nam wybrnąć z komuny dowiedzieliśmy sie takze o jego pedo-zakrywanych sytuacjach. Niestety tego nie bieże się pod uwage uważając kogoś za świetego... Ale czego chcieć od wiary która ciągle ma Cię za grzesznego i niegodnego czegokolwiek człowieka, wymuszając na Tobie wieksze ilości strachu wzamian za...? Co własnie? Pieniadze? Władze...aa szkoda gadać kto ma wiedziec ten wie...

PS: Co do tematu zwykła prowokacja i pie**olenie.

coorvah666

2011-05-03, 02:40
@el polaco-jesteÅ› idiotÄ….

Poza tą jaśnie olśniewającą uwagą, chciałbym powiedzieć,że najbardziej śmieszą mnie wzmianki o tym, że Wlk.Karol z Wadowic aka JPII pomógł Nam wybrnąć z komunizmu.Jakaż to ignorancja musi przemawiać za tymi którzy tak twierdzą.Wręcz idiotyzm.Otóż nie znając historii PRL, konszachtów władzy z Kościołem,śmiecie mówić takie rzeczy?Co z tego,że wyszedł gdzieś tam sreśtam i popie**olił?Uśmiechnął ryja do jakiś bachorów?Wybaczył niedoszłemu mordercy?Ja pie**ole jakby mnie oglądało miliard ludzi tez bym wybaczył P-r-o-f-i-t.Zwykły pachołek co miał mieć ładnego ryja,coby się do niego nie przypie**alać, macie efekty w postaci ludzi pokroju elpolaco , którzy dalej myślą ,że Pis i Po się czymś różnią, że Osama nie żyje, że W IRaku to o bomby chodziło hehe,że może jednak w TVP mówią prawdę,a TVN demoralizuję bądź h*j wie,że istnieją wolne media,że jego dietetyczna cola jest zdrowa:D.

Szczerze to nie wiem na h*j ja to pisałem macie mnie w dupie, ja Was chyba jeszcze bardziej, ale czasami w napływach nocnej weny lubie sobie tak popie**olić, czasem to przynosi,nikłe aczkolwiek przynosi efekty,w postaci ludzi którzy się zastanowią nad tym i owym wypie**olą telewizor zaczną myśleć,szukać a nie podniecać się jakimś gównem pokroju beatyfikacji jakiejś marionetki czy k***a błędu ortograficznego kolejnej, w innej dziupli.

Prawdziwym problemem nie są jakieś archaizmy pokroju religii czy innych mitów , a to czym Nas karmią i dlaczego, dlaczego zakazują rozsiewu własnych nasion rolnikom i nakazują kupować od koncernów?Dlaczego zakazują coraz większej ilości ziół? Dlaczego alkohol i fajki są legalne,a chociażby tak znana Nam Marihuana nie? Dlaczego każą mi płacić za coś czego nie używam, jawnie okradają?Zus...Dlaczego leczą raka metodą skuteczną w ledwie 1%? Dajcie ludziom chleb i igrzysko i są Wasi , jakież to proste ,a zarazem dla większości nie do ogarnięcia eh..

kamil66

2011-05-03, 08:31
coorvah666 napisał/a:

że W IRaku to o bomby chodziło hehe



Żeś wyj***ł tajemnicę...

BÃ...........³g

2011-05-03, 09:29


Tu chyba pasujÄ™.