18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barszczyku się najadł

Flodzia • 2023-03-03, 14:52
a że ma chorobę lokomocyjną to mu się ulało troszkę. :lol:


Robertuss

2023-03-04, 11:09
Ja mysle,że wpie**olil jakieś mocne dragi w łatwo rozpuszczalnym opakowaniu w kwasach żołądkowych podczas pościgu żeby pozbyć się dowodu zatrzymał się do kontroli no i efekt popalenia dróg pokarmowych.

outline

2023-03-04, 11:46
Ło k***a, dobry film aż wzdryga ;p


Bul_od_bytu

2023-03-04, 15:48
Aż mnie naszło na barszcz z uszkami :D

yankers

2023-03-04, 16:47
radek225 napisał/a:




Bardzo jasny kolor czerwony, brak odruchu wymiotnego jak i to że jest to spowodowane zapewne jakimś urazem, sugeruje że albo pękła mu dwunastnica bądź żołądek albo ma mocny krwotok z dolnych dróg oddechowych.
Jednak ma widoczną krew wylewającą się z nosa, wiec to drugie. Chłop po prostu topił się we własnej krwi.
Jedna z gorszych opcji na zejście z tego świata.

Zbysław

2023-03-04, 17:35
radek225 napisał/a:

Jakiś ekspert od wszystkiego się wypowie, czym ten koleś tak naprawdę rzyga? Może koleś ma raka i mu w środku guz przerwał jakąś większą żyłę lub tętnicę?



Dzień dobry, to jest będziecie wrzodów żołądka w tym przypadku bardzo silne, wraz z nazbieraniem się krwi w żołądku dochodzi do wymiotu krwią i treścią zaległą. Czy potrzebuje Pan L4?

Acha i to będzie zgon.

Bartshin

2023-03-05, 02:12
Jakoś obcinanie kończyn, wyrywanie serca czy inne gówna nie ruszyły mnie tak mocno jak to xd

admandzel

2023-03-06, 00:55
Pęknięcie wrzodów żołądka... do uratowania chłop ale tylko szpital i natychmiastowa operacja

albo połknął grubo towaru i ma torsje z rozj***niem bebecha