18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barszczyk

Robster • 2021-06-08, 17:55
Wystrzałowy barszczyk.


ph5i5

2021-06-08, 21:00
Wygląda ajkby koleś chodził i chlapał tym zakwasem ewentualnie kilka butelek otwierał w różnych miejscach kuchni. Jak dla mnie fejk.

35i

2021-06-08, 21:26
AdamNiezgodka napisał/a:

Smalec jest pochodzenia zwierzęcego. Dziwi mnie nazywanie produktów roślinnych tak jak: kotlet sojowy, smalec roślinny zamiast placek sojowy czy pasta z fasoli.



Mnie zastanawia, czy to jest w ogóle legalne. Nie znam tematu, ale kiedyś były na wszystko normy i takie masło, żeby było masłem musi mieć 80 % tłuszczu z białka zwierzęcego, a cała reszta poniżej to masełka, miksy i inne gówna.

Sv...........ge

2021-06-08, 21:52
jeden4sty napisał/a:

Już producent odpowiedział filmem, na którym otwiera schłodzony zakwas i nic się nie dzieje. Bo zakwas trzeba otwierać schłodzony. Niemniej jednak obiecali gościowi, że pokryją koszty remontu. Osobiście polecam firmę, bo ma dobre jakościowo produkty i doj***ny smalczyk wegański. Tak wiem, większość ludzi tu to debile i jak można nie jeść mięsa, kto normalny je takie gówna i jestem pedałem. Jak jakiejś opcji nie przewidziałem to sorry.



Smalczyk wegański- i już wszystko powiedziane.
Nie chcesz jeść mięsa to nie, ale takie smalczyki, burgery rošlinne itd to oszukiwanie samego siebie. Jak jem same warzywa to są to potrawy z warzyw z ich własnymi nazwami, a jak burgera to k***a z krowy.
Nie pozdrawiam

ShizzeR

2021-06-08, 22:02
W sumie ładny patern wnętrza

lukhajs

2021-06-08, 22:06
"Cała k***a chata" to tym przypadku salon z umywalką. Świetny design te salony z aneksem kuchennym. Siedzisz zrelaksowany na sofie i patrzysz na gary w zlewie, a z szafki jebie śmieciami. Kto to k***a wymyślił. Wk***iłem się bo coś się długo ładował film. Mam nadzieje że będzie teraz tam do remontu jeszcze j***ć octem .

KaprysLosu

2021-06-08, 22:39
jeden4sty napisał/a:

Już producent odpowiedział filmem, na którym otwiera schłodzony zakwas i nic się nie dzieje. Bo zakwas trzeba otwierać schłodzony. Niemniej jednak obiecali gościowi, że pokryją koszty remontu. Osobiście polecam firmę, bo ma dobre jakościowo produkty i doj***ny smalczyk wegański. Tak wiem, większość ludzi tu to debile i jak można nie jeść mięsa, kto normalny je takie gówna i jestem pedałem. Jak jakiejś opcji nie przewidziałem to sorry.



Aż mi się przypomniała pewna firma z Sokołowa, której unikam do tej pory przez wrogie podejście producenta do rzeczywistości. A co do drugiej części wypowiedzi - tak, tylko pedały (te LGBT) mają fobię, że nikt się nie interesuje tym co robią w łóżku, ani jak wygląda ich dieta.

atomboy

2021-06-08, 22:43
jeden4sty napisał/a:

Już producent odpowiedział filmem, na którym otwiera schłodzony zakwas i nic się nie dzieje. Bo zakwas trzeba otwierać schłodzony. Niemniej jednak obiecali gościowi, że pokryją koszty remontu. Osobiście polecam firmę, bo ma dobre jakościowo produkty i doj***ny smalczyk wegański. Tak wiem, większość ludzi tu to debile i jak można nie jeść mięsa, kto normalny je takie gówna i jestem pedałem. Jak jakiejś opcji nie przewidziałem to sorry.



mi nie podchodzi wegański, nie jadłem jeszcze na tyle dobrego aby powtórzyć zakup. Za to dżem ze świni ze skwarkami jak najbardziej :D .


polakwrocek

2021-06-08, 22:56
Pewnie kisił się 5 godzin w bagażniku. 40 stopni. A potem zdz**ko...

Kali111

2021-06-08, 22:59
lukhajs napisał/a:

"Cała k***a chata" to tym przypadku salon z umywalką. Świetny design te salony z aneksem kuchennym. Siedzisz zrelaksowany na sofie i patrzysz na gary w zlewie, a z szafki jebie śmieciami. Kto to k***a wymyślił. Wk***iłem się bo coś się długo ładował film. Mam nadzieje że będzie teraz tam do remontu jeszcze j***ć octem .



Ja pie**ole chlopie jak Ci w zlewach stoją zaj***ne syfem gary a z szafki jebie śmieciami to Ci k***a wspolczuje niedoj***nia umyslowego ktorym wlasnie podzieliles sie w swej wypowiedzi. jak to b yło ? Rumuński design"

Jurek302

2021-06-08, 23:00
"kur... A barszczyk"

lukhajs

2021-06-08, 23:10
Kali111 napisał/a:

Ja pie**ole chlopie jak Ci w zlewach stoją zaj***ne syfem gary a z szafki jebie śmieciami to Ci k***a wspolczuje niedoj***nia umyslowego ktorym wlasnie podzieliles sie w swej wypowiedzi. jak to b yło ? Rumuński design"



Czego Ty k***a nie rozumiesz? Znajdź mi jeden dom gdzie w kuchni nie leży chociaż jedno naczynie i śmietnik z którego nie jebie. k***a, w jakim świecie Ty żyjesz? Gówno też Ci pachnie, a tym co śmierdzi to wmawiasz że nie myją dupy? Pewnie sam żeś Rumun i mieszkasz w takiej klatce.

piotrekt1976

2021-06-08, 23:53
lukhajs napisał/a:

Czego Ty k***a nie rozumiesz? Znajdź mi jeden dom gdzie w kuchni nie leży chociaż jedno naczynie i śmietnik z którego nie jebie. k***a, w jakim świecie Ty żyjesz? Gówno też Ci pachnie, a tym co śmierdzi to wmawiasz że nie myją dupy? Pewnie sam żeś Rumun i mieszkasz w takiej klatce.




Wszystko w porzadku ? jak ktos nie myje talerzy albo garow po gotowaniu/ jedzeniu to zwykly brudas i tyle. Smieci , szczegolnie odpadki po produktach zwierzecych powinno sie wynosic praktycznie od razu. Kto tak nie robi tylko zbiera caly kosz np. skorup po jajach czy odpadkow z miesa to zwykla swinia i brudas. Normalni ludzie sprzatajai wynosza smieci tego typu od razu ...

willoo

2021-06-09, 00:21
k***a idealnie wszystko upie**olone .....

St...........on

2021-06-09, 01:26
jeden4sty napisał/a:

Już producent odpowiedział filmem, na którym otwiera schłodzony zakwas i nic się nie dzieje. Bo zakwas trzeba otwierać schłodzony. Niemniej jednak obiecali gościowi, że pokryją koszty remontu. Osobiście polecam firmę, bo ma dobre jakościowo produkty i doj***ny smalczyk wegański. Tak wiem, większość ludzi tu to debile i jak można nie jeść mięsa, kto normalny je takie gówna i jestem pedałem. Jak jakiejś opcji nie przewidziałem to sorry.



Nie przewidziałeś jednej opcji... smalec wegański. Albo k***a smalec ,albo wegański. Ta ukryta tęsknota wegezjebów za mięsem..... :amused:

adamo4242

2021-06-09, 01:32
Karma cie wreszcie dojechala ch*ju i niewazne ze pod plaszczykiem barszczyku ale wazne ze skutecznie :) :) :)