18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BardzoMałyWacek M6 cabrio

~McSadol • 2023-06-05, 10:06
jednak marka zobowiązuje ....


willoo

2023-06-06, 01:37
buddyb napisał/a:

Różni to sa kierujacy innych marek.. kierowcy bmw to debile.



Dobra, nie pie**ol farmazoniarzu. Sam mam e90 i jestem miłym, uprzejmym kierowcą. Nigdy nie odpie**alam. Nie daje w p*zdę na zimnym, nie lecę bokiem na rondach ani k***a nie dach*je na ulicy. Jak ktoś wpuści, to zawsze podziękuję awarią i pomacham ręką. Używam kierunków i prędkość przekraczam max o 10 km/h.

CriSStopher napisał/a:

Pozdrawiam serdecznie kierowców BMW



no siema

Policeman

2023-06-06, 11:03
buddyb napisał/a:

sa kierujacy innych marek.. kierowcy bmw to



Daleki jestem od uogólnień, ale prawda jest taka, że z bardzo szerokiego grona znajomych, największe buraki, chamy i wieśniaki jeżdżą akurat BMW, zwykle jakieś złomy, część uważa, że ma "nowsze", bo ledwie [hehe] 8-10 letnie, inni jeżdżą rocznikami w stylu 2005. Każdego z nich określiłbym jako przygłupa, no może nie tak do końca, ale takiego buca bez wyobraźni, może właśnie z 1 wyjątkiem. Właśnie tak to jest, różni ludzie jeżdżą różnymi markami, a w BMW mam wrażenie jest kumulacja tego sp***olenia umysłowego. Może to te bieda-klipy psudogangsterów sebów suchoklatestów pozujących na tle bmw i wyznaczeniu jakiegoś prawilniackiego trendu, że bmw to jest marka dla twardzieli. Większość z nich nie potrafi prowadzić, zwykle na prostej siedzą ci na zderzaku, a na zakrętach zostają w tyle albo kończą na drzewie. Jak widzę kogoś kto w korku [3pasmowa miejska ulica] co 10 metrów zmienia pasy i non stop zostaje w tyle i się wk***ia, bo pas, który przed chwilą był szybszy nagle stał się wolniejszy, a typ przed nim wpuścił busa - zwykle bmw. Wyprzedzenie na czołówkę na łuku czy na wzniesieniu - bmw. Parkowanie na 2 miejscach - bmw i kobiety w "SUVach" i tak w kółko, to nawet piętnowane Audi bardziej podchodzi pod "różne auta, różni ludzie".

blackburn

2023-06-06, 11:35
buddyb napisał/a:

Różni to sa kierujacy innych marek.. kierowcy bmw to debile.



Kierujący bmw to debile? Interesujące. Prawdopodobnie w tydzień robię więcej km niż Ty w kwartał i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić że debilami jest Polaków 85% bez znaczenia czym jeżdżą. Pomijając Sebastianow w e46, najwiezkymi bucami z jakimi się spotkałem i zaraz mogę Ci wrzucic nagrania z kamerki są właściciele audi i vw. Janusz za kierownicą, ziemniaki w bagażniku i mu się ruch drogowy poj***ł z polem, myśli że jest królem tego podwórka. Wiecznie jadący lewym przez pół polski, siadającym na dupie i jak by mógł to by światłem z latarni morskiej napie**alał abyś zjechał, hamującym bez przyczyny przed maską, zajezdzajacym drogę, nie wpuszczający i ch*j, wyprzedającym na pasach, lub nie zatrzymujący się na stopie to w 95% wyżej wspomniane audi lub vw najczęściej golf, lub passat. Jak masz passata cc to skuteczność sięga 100%. Jak jeszcze z 5 lat temu j***łem ze tak jeżdżą właśnie ci od bmw to jak widać marki biedniejszych i bogatszych wieśniaków odrobiły straty i zasiadły na podium.