18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RockyWood

2013-05-18, 20:13
suma sumarum

na ch*j są potrzebni

FtR.

2013-05-18, 20:18
Wypie**olić funkcje kościelne... Żyją w dobrobycie, lepiej niż 3/4 społeczeństwa i pie**olą głupoty... I tak jak urzędników, trzeba ich miliony... ch*j, że inni z głodu zdychają. Grunt, że oni maja się dobrze.

bezczelny_analityk

2013-05-18, 20:34
No cóż, tak to już jest, że każdy się wypowiada w sprawie, o której gówno wie, a jak przychodzi co do czego to nic k***a nie wiedzą i nie ma kto burdelu sprzątać. Umywamy rączki...

kustoszpan

2013-05-18, 21:27

5...4...3...2...1... Start!

Santoryn

2013-05-18, 21:42
za biedny jesteś i painta nie masz żeby wyciąć to zj***ne logo ?

Polski kościół to banda cwaniaczków u władzy i tyle.

op...........ve

2013-05-18, 21:47
ja pie**ole co 3 temat to jest joe monster , kwejk , besty lub jebzdzidy ja pie**ole ogarnijcie się gimbusy macie te stronki nie zaśmiecajcie sadola

wudun

2013-05-18, 21:54
opusative napisał/a:

ja pie**ole co 3 temat to jest joe monster , kwejk , besty lub jebzdzidy ja pie**ole ogarnijcie się gimbusy macie te stronki nie zaśmiecajcie sadola



99.9% tematów tutaj jest zaj***na z innej strony więc po co się spinasz.

Puki mi takie dekle jak ty nie powiedzą to nie widzę loga strony, bo mnie to po prostu jebie gdzie coś było wcześniej.
Poza tym sadistic jest jedyną stroną o takiej tematyce na jaką wchodzę bo na resztę nie mam czasu więc jakiś przegląd się przydaje.

KMD

2013-05-18, 21:57
Przejmowanie się dobrem własnego państwa i swojej przyszłości oraz teraźniejszości to dla was ból dupy? pie**olnijcie swoim czerepem o studnie.

Odsyłam do lektury Adama Schmitta.
( wcale nie przeczytałem komiksu, po którym jestem specjalistą ds. ekonomii :P )

St...........el

2013-05-18, 22:00
W sumie... czy jak ktoś mówi, że pedalstwo jest złe, to nie mówi prawdy? :roll:

abdul

2013-05-18, 22:01
99% katolikow, a spiny w komentarzach.

greatwhitedope

2013-05-18, 22:01
opusative napisał/a:

ja pie**ole co 3 temat to jest joe monster , kwejk , besty lub jebzdzidy ja pie**ole ogarnijcie się gimbusy macie te stronki nie zaśmiecajcie sadola



k***a o co ta spina? Nie każdy wchodzi na te portale. I jeszcze ten tekst o zaśmiecaniu sadola. Moderatorem jesteś, że tak cię to boli? Nie mówiąc już o tym, że wyzywanie ludzi od gimbusów tylko dlatego, że zaj***li coś z innej strony i wkleili na sadola nie świadczy o inteligencji.

Loaloa

2013-05-18, 22:03
Problem w tym, że to "własne państwo" to dla kleru Watykan, a Polska to tylko kolonia zamieszkana przez darmową siłę roboczą.

Jesusek_Chytrusek

2013-05-18, 22:12
opusative napisał/a:

ja pie**ole co 3 temat to jest joe monster , kwejk , besty lub jebzdzidy ja pie**ole ogarnijcie się gimbusy macie te stronki nie zaśmiecajcie sadola



O co kretynie (bo tak Cie okresle aby nie znizac sie do Twojego poziomu ) spinasz dupe?
Masz wyrzuty sumienia,ze to nie Ty dodales tematu na sadola i nie zdobyles paru wirtualnych piwek?
Wyzywanie kogos od gimbusow o to ze nie wycial loga portalu z ktorego cos pobral,aby urozmaicic inny portal uwazas za "gimbusiarskie"?Tak?
Sam jestes gimbusem,specjalnie spojrzalem na Twoje komentarze i nie reprezentujesz soba nic.Wszedzie tylko : "ja pie**ole,ja jebie,jakie to gimnusiarskie".
Idz sie potnij lub zabij bedzie przynajmniej jakis z Ciebie pozytek.
Podsumuwujac :idzwch*j:

Ork.Fajny

2013-05-18, 22:13
Loaloa, były w tej bajce smoki...?

Co do tematu:
A co mieli zrobić? Przecież nie mogą zabronić komuś krzyża postawić gdzieś. Wręcz powinni go bronić tam.