18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kulwon przez f

2013-05-18, 22:17
Cytat:

Problem w tym, że to "własne państwo" to dla kleru Watykan, a Polska to tylko kolonia zamieszkana przez darmową siłę roboczą.


zimne piwo za to. to samo zreszta mozna powiedziec o lewakach, tylko zastapic watykan zsrrem

McMenel

2013-05-18, 22:24
Ork.Fajny napisał/a:

Loaloa, były w tej bajce smoki...?

Co do tematu:
A co mieli zrobić? Przecież nie mogą zabronić komuś krzyża postawić gdzieś. Wręcz powinni go bronić tam.


Co mogli zrobić ?? Wbrew obiegowej opinii wiele. Na przykład próbować jakoś załagodzić sytuację. Lecz w imię własnych interesów politycznych nie zrobili nic i doprowadzili do sytuacji gdzie w chwili obecnej krzyż to coś wrogiego dla wielu młodych ludzi. KRK już dawno oderwał się od rzeczywistości jaka go otacza. Hierarchowie coraz bardziej oderwani od realnego świata. Coraz bardziej skupieni na mamonie i władzy. Jak za nieboszczki PRL. Gdzie 90% księży współpracowało z SB.

Sz...........an

2013-05-18, 22:31
FtR. napisał/a:

Wypie**olić funkcje kościelne... Żyją w dobrobycie, lepiej niż 3/4 społeczeństwa i pie**olą głupoty... I tak jak urzędników, trzeba ich miliony... ch*j, że inni z głodu zdychają. Grunt, że oni maja się dobrze.



Znaczy, że jak jak będę bogatszy od Ciebie i żył w dobrobycie to też należy się mnie pozbyć? Masz skrajnie lewicowe poglądy.

Zarobili to mają. Przynajmniej nie zmuszają do rzucania na tacę jak rząd do płacenia podatków. Chcesz to dajesz na tacę nie chcesz nie dajesz. Dajesz? Nikt nie mówi ci ile masz dać, możesz dać 1 grosz.

Tak samo powinno być z podatkami dajesz tyle na ile cię stać. Nie stać cię ( jesteś biedny ) zostajesz zwolniony z podatku.

op...........ve

2013-05-18, 22:34
Jesusek_Chytrusek napisał/a:



O co kretynie (bo tak Cie okresle aby nie znizac sie do Twojego poziomu ) spinasz dupe?
Masz wyrzuty sumienia,ze to nie Ty dodales tematu na sadola i nie zdobyles paru wirtualnych piwek?
Wyzywanie kogos od gimbusow o to ze nie wycial loga portalu z ktorego cos pobral,aby urozmaicic inny portal uwazas za "gimbusiarskie"?Tak?
Sam jestes gimbusem,specjalnie spojrzalem na Twoje komentarze i nie reprezentujesz soba nic.Wszedzie tylko : "ja pie**ole,ja jebie,jakie to gimnusiarskie".
Idz sie potnij lub zabij bedzie przynajmniej jakis z Ciebie pozytek.
Podsumuwujac :idzwch*j:


to nie ja napomykam o piwkach, przeglądasz idiotyczne portale typu jebzdzidy co by wyłowić coś i wrzucić na sadola dla kilku wirtualnych piwek...jedyna strona która jako tako trzyma poziom to sadistik ale i tak jest coraz gorzej bo coraz więcej hłamu zalewa główna...weź tak nie napianj bo ci w dupie żyłka trzaśnie i hemorojdy wyjdą :roll:

a i jeszcze hejt kościoła modne ostanio nie ? Dodaj coś z papieżem też pare piwek wpadnie...kościół jest był i będzie i tego nic nie zmieni tymbardziej twój spam na sadolu internetowy napinaczu...wcale nie bronie tej instytucji mam poprostu na nią wyj***ne i na to co za maniane odpie**alaja ludzie z nim powiązani...ale nie k***a zawsze się znajdzie jakiś bojownik k***a co siedzi na dupie od rana do nocy i próbuje zmieniać świat...a że tak zapytam wielkanoc była to się pewnie zapie**alało z koszuczkiem co ?

Kluska

2013-05-18, 22:58
!!!po przecinku nie piszemy "i" !!!

Kamilarz

2013-05-19, 11:27
A ja pie**ole te wszystkie spiny. Co do tematu, to w pełni się z nim zgadzam. :D

Ork.Fajny

2013-05-20, 19:03
McMenel napisał/a:

Co mogli zrobić ?? Wbrew obiegowej opinii wiele. Na przykład próbować jakoś załagodzić sytuację.


Co mieli łagodzić...? Ludność koczująca tam domagała się rozwiązania sprawy smoleńskiej polskimi rękoma. Mieli Rosję poprzeć


McMenel napisał/a:

Lecz w imię własnych interesów politycznych nie zrobili nic i doprowadzili do sytuacji gdzie w chwili obecnej krzyż to coś wrogiego dla wielu młodych ludzi.


Ci młodzi ludzie to większości puste debile które nie mają pojęcia co ten kraj od X wieku zawdzięcza...


McMenel napisał/a:

KRK już dawno oderwał się od rzeczywistości jaka go otacza. Hierarchowie coraz bardziej oderwani od realnego świata.


Kościół nie jest jak ty chorągiewką na wietrze. Mają swoje ideały, które przeniesione na laicki grunt są świetne i będą ich bronić. Jako ktoś kto nie wierzy stanę z chęcią w obronie zasad które głoszą bo z drugiej strony mam chorych lewaków chcących mordów, somodomii, złodziejstwa etc.


McMenel napisał/a:

Jak za nieboszczki PRL. Gdzie 90% księży współpracowało z SB.


Rozumiem że jesteś wstanie podać źródła np. IPNowskie które potwierdzają to...?
Sk***ysyn Życiński to nie cały kler...