18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo Prosta Formuła

ASAKKU • 2014-02-03, 20:46
Scenka z (moim zdaniem) bardzo dobrego filmiku REVOLVER,
twórcy jednego z moich ulubionych reżyserów: Guy`a Ritchie`go 8-)


ASAKKU

2014-02-04, 16:02
Policeman napisał/a:

przepisów gry w szachy


Nie to żebym się czepiał, ale "zasad..." jakoś lepiej brzmi :krejzi:

Policeman

2014-02-04, 16:08
w pszachu [polski związek szachowy] oficjalnie mówi się o przepisach, zresztą jeden ch*j, scena do dupy, szkoda, że jeszcze nie zaszachował królem - króla, a ten w odwecie mu zbił króla i zrobił roszadę koniem. Jak mówiłem - amerykanie i ich filmy :)

oc...........an

2014-02-04, 16:14
Te książki, na których gruby postawił popielniczkę są ważne :P

lapps

2014-02-04, 16:24
co ciekawe formule ta mozna znalezc w najprostszych cyganskich sztuczkach(panie auto mi sie zepsulo nie mam za co go odcholowac ani jak wrocic do domu, mam tylko ten bezcenny zegarek ze szczerego zlota...), a takze w najbardziej skomplikowanych zydowskich oszustwach: olbrzymi podatek dochodowy dla najbogatszy w usa na przelomie XIX i XX wieku, ktory mial wyrownac roznice spoleczne, a dzieki, ktoremu od 100 lat ci najbogatsi moga zzynac pieniadze od uczciwie pracujacych ludzi "the art for me is to feed you pieces, nad make you belive you took those pieces", i tak nikt by nie uwierzyl, ze to moglby byc podstep bo "the bigger the trick and older the trick the easier it is to pull (..) they think it cant be that big with so many people to fall for it", a jak juz ktos uwierzyl to sie go okrzyknelo oszolomem i dalej sie to robi. zludzenie wolnosci dawane przez nasz pseudokapitalizm socjalny i konsumpcjonizm "we toss a dog a bone, find their weakness, give them just a little of what they think they want. so the oponent simply distracts the victim by getting them consumed with their own concumption"

a ludzie sie nabieraja od tylu lat bo w innym wypadku musieli by sie przyznac sami przed soba, ze dali sie wykorzystac jak male dziecko


jeszcze taka filozoficzna ciekawostka: jezeli ten film i "formula" opowiada o sposobach dzialania ego. a ego bylo w biblii nazwane szatanem. i jezeli najbogatsi magnaci dyktujacy prawo na swiecie wykorzystuja te same metody do robienia z ludzi idiotow. to wtedy uzyskujemy zupelnie nowy obraz na teorie spiskowe o illuminati i nwo, gdzie rzeczywiscie mozna ich nazwac satanistami czy antychrystami

abecaduo1337

2014-02-04, 16:38
wszystko pieknie, tylko boli, ze apostrofów mało kto umie używać :P
Guya Ritchiego. Nie potrzeba apostrofów.

kessler

2014-02-05, 18:56
Za Guya Ritchiego- krata perły niepasteryzowanej.