18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardziej praca czy pasja?

sylwusiex • 2016-04-05, 19:50


Szacunek, takich ludzi coraz mniej. Ale z cenami chyba przesadza bo za prawdziwego pączka ostatni raz złotówkę płaciłem 20 lat temu w szkolnych sklepikach.

Essent

2016-04-05, 19:54
A co to ma wspólnego z sadolem? Żyletki wkłada do tych pączków czy co ??

mygyry

2016-04-05, 19:57
Spoko gość, pozytywny, uczciwy i pracowity, żyje sobie szczęśliwie, bo po swojemu, ale piwa nie dam bo jestem już tutaj przytłoczony materiałami, które nie mają powodów do bycia tutaj...

DaWeed

2016-04-05, 19:58
up
Ale pie**olicie, chętnie bym się przejechał do dziadka po te wypieki

mirkselv2

2016-04-05, 20:01
Dla uczciwego starszego pana zawsze piwo

sylwusiex

2016-04-05, 20:05
Dlatego jest w "innych czarnościach". Rozumiem że dla niektórych jak dwa owczarki kaukaskie nie gwałcą płodu to h*jnia nie materiał. Jednak w tym poj***nym szybkim życiu gdzie większość nie da rady rozstać się na godzinę ze sraj fonem taka praca to totalna abstrakcja i warto zobaczyć że "można". Jeżeli kogoś obraziłem tą wrzutką, przepraszam

St...........on

2016-04-05, 20:17
orisuniek napisał/a:

A co to ma wspólnego z sadolem? Żyletki wkłada do tych pączków czy co ??



Popracuj w jednym miejscu 57 lat to się dowiesz.

Szacun dla dziadzia!

Lee225

2016-04-05, 20:18
Miła odskocznia od "rzeczywistości" , człowiek bardzo pozytywny i robi to co lubi. Jak widzę filmy z kozojebami to od razu scroll bo nie da się tego oglądać.

htr83

2016-04-05, 20:30
Cytat:

Ale z cenami chyba przesadza bo za prawdziwego pączka ostatni raz złotówkę płaciłem 20 lat temu w szkolnych sklepikach



posłuchaj "złotówo" Spróbuj samemu przygotować partię wypieków a potem ja cie poprosze żebyś mi je sprzedał za 50gr od sztuki. Ciekawe czy ci gul nie skoczy. Domowe wypieki zawsze są w cenie i prawidłowo bo taki pączek jest aż ciężki od dożdży i mąki i smakuje jak pączek a nie jak lukrowana piłka do ping ponga

MrAkss

2016-04-05, 20:38
czasami warto obejrzec taki material zeby sie odchamic

kuba1233

2016-04-05, 20:39
znam ja tego pana :ok: :ok: jeszcze w liceum chodziło się tam nawet bardziej pogadać i posłuchać jego opowieści niż na pączki :-> a pączki ma naprawdę zajebiste

Acros

2016-04-05, 20:40
Cytat:

posłuchaj "złotówo" Spróbuj samemu przygotować partię wypieków a potem ja cie poprosze żebyś mi je sprzedał za 50gr od sztuki. Ciekawe czy ci gul nie skoczy. Domowe wypieki zawsze są w cenie i prawidłowo bo taki pączek jest aż ciężki od dożdży i mąki i smakuje jak pączek a nie jak lukrowana piłka do ping ponga



Przecież wpis autora tematu wyraźnie daje do zrozumienia, że cena jest zaniżona, Ty imbecylu j***ny. Ja za takiego solidnego pączka to i dwa i trzy złote bym dał spokojnie, bo teraz ciężko o towar dobrej jakości.

Centrino89

2016-04-05, 20:42
Cytat:

Ale z cenami chyba przesadza bo za prawdziwego pączka ostatni raz złotówkę płaciłem 20 lat temu w szkolnych sklepikach.




No tak, racja... Bo to zawsze lepiej zjeść odmrożonego sprzed tygodnia pączka z biedronki :homer:

samanta

2016-04-05, 20:53
Dzięki, klasyka sama w sobie znana w Kielcach.