18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Banderowska kurwa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-23, 21:21
...i jego zbydlęcenie na BP...




pie**olona świnia....

MrLiquor

2020-04-24, 12:19
Dziki kraj. Zwierzęta, szczerze ich nienawidzę i mam swoje powody.

Patrzcie jaki to dzieciak

mikimeow

2020-04-24, 16:34
somet napisał/a:

ej, pliis, okiej. Nic mnie tak nie rozśmiesza jak ukrainiec mówiący po angielsku.



Acz posługiwał się rosyjskim :/

krathen

2020-04-24, 17:00
Banderowiec do odstrzału gdybym tam był miałby pobyt na ojomie

sasha_

2020-04-24, 19:17
Moi kochani, banderowiec nigdy nie gadał by po rosyjsku tak jak ten zjeb. Pomyślcie choć sekunde zanim nazwiecie kogoś banderowcem zamiast ruskim kacapem. Przez to oskarżacie nie tą nacje co trzeba. przez waszą ignorancje i brak merytorycznej wiedzy Panowie. Zatem pomyślcie 2 razy zanim łykniecie coś jak polska gimnazjalistka na zielonej szkole.


niemamskarpet.

2020-04-24, 19:25
Scartabelli napisał/a:

Śmiejemy się z Zachodu że ściąga sobie muzułmańskie ścierwo a sami żmije na piersi hodujemy. I kto jest głupszy? Ten kto popełnia błąd czy ten kóry to widzi, ba nawet się z tego śmieje a potem robi to samo?



teraz jak na to patrzę to mogliśmy wpuścić tech fekalioskórych bo i tak by sp***olili do DE

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-24, 20:27
sasha_ napisał/a:

Moi kochani, banderowiec nigdy nie gadał by po rosyjsku tak jak ten zjeb......



Naiwna???

Połowa ukrów nie zna języka ojczystego, albo i lepiej. Reszta zna ukraiński, ale również rosyjski i jego też często używa...
https://www.facebook.com/sashasandelesof/

sanctusdiavolos napisał/a:

Większość Ukraińców jakich w życiu poznałem była w sumie w porządku.



Bardzo możliwe, mimo niechęci do tego narodu zdaję sobie sprawę, że są wśród nich porządni ludzie, Ty miałeś szczęście takich spotkać, bądź grali przed Tobą "fajnych chłopaków".
Nie chcę się rozpisywać, ale moje osobiste doświadczenia z tymi osobnikami są nienajlepsze...

sanctusdiavolos napisał/a:

"bo wołyń".....



To nie tak, że każdego ukra winię za Wołyń, ale spora część z nich uważa, że Bandera to bohater i dobrze, że UPA rezała Lachów. Sam osobiście słyszałem wypowiedzi bandersynów, którzy dzięki Polsce utrzymują rodziny na UA. Były bardzo nienawistne wobec Polaków, nie konkretnej osoby, wobec Narodu Polskiego.
I właśnie tacy to dla mnie banderowskie k***y. I ten z filmu to taka banderowska k***a, w części dla poklasku w internecie, w części z nienawiści do Polski robi takie coś. I taki śmieć powinien mieć dożywotni zakaz wjazdu do Polski.

Pankracy_Młot

2020-04-25, 00:37
sasha_ napisał/a:

Moi kochani, banderowiec nigdy nie gadał by po rosyjsku tak jak ten zjeb. Pomyślcie choć sekunde zanim nazwiecie kogoś banderowcem zamiast ruskim kacapem. Przez to oskarżacie nie tą nacje co trzeba. przez waszą ignorancje i brak merytorycznej wiedzy Panowie. Zatem pomyślcie 2 razy zanim łykniecie coś jak polska gimnazjalistka na zielonej szkole.



Banderowiec by oskalpował polską ekspedientkę. I odciął cycki, czy co tam na Wołyniu robili.

sqnk

2020-04-25, 07:35
ja tam lubie ukrainców tylko trzeba długo gotowac..

nw4d

2020-04-25, 23:33
Też macie wrażenie że uśmiechnęła się?