18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Banderowska kurwa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-23, 21:21
...i jego zbydlęcenie na BP...




pie**olona świnia....

dżonyłojlker

2020-04-23, 23:03
sanctusdiavolos, nie masz prawa wozić rybki na klapie ;-)

pankruk

2020-04-23, 23:08
Zachód sam sobie nie ściągnął migrantów tylko "elity" same im ściągnęły tak samo jak u nas gastarbeiterów ze wschodu.

StefanRyba

2020-04-23, 23:10
Dzięki epidemii część już pojechała z powrotem do Azji. Idzie kryzys i bezrobocie, trzeba cisnąć na pasożytów by odesłały też resztę.

swampman

2020-04-23, 23:32
dignogato napisał/a:

, nie masz prawa wozić rybki na klapie



z nadzieja licze ze tego gowna nawet by tam nie chcial

Garnki_za_zeta

2020-04-23, 23:46
~sanctusdiavolos napisał/a:

Większość Ukraińców jakich w życiu poznałem była w sumie w porządku, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych nacjach (vide romowie, którzy w pocie czoła zapracowali na reputację śmierdzących, złodziejskich pasożytów...). Tutaj jeden okazał się niedoj***ną szmatą.
Takimi samymi kategoriami można patrzeć na dokonania polskiej "elyty" za granicą. Sporo osób z naszego kraju wyjeżdża za granicę, uczciwie zapie**ala na chleb, a trafi się jakiś pie**olony wieprz, narobi chlewu i wpływa to na reputację całego narodu. Niechęć do Polaków za miedzą też nie wzięła się znikąd...
Uważam że tutaj sytuacja jest adekwatna. Piętnowanie takich podludzkich kretynów jest jak najbardziej ok, ale traktowanie takich filmików jako jakiegoś wyznacznika kondycji danego narodu, to już nie bardzo.
Trochę może kulawo piszę, ale nie chcę mi się silić na elokwencję, skoro i tak mnie jakieś 20-letnie, pseudonarodowe sebki zjebią, "bo wołyń". Mimo wszystko głos rozsądku musi być w tym chlewie.



Dodam od siebie, że pracuję w małym biurze, gdzie łącznie jest zatrudnionych 10-11 osób (mała rotacja, taki charakter). Jest wśród nich 43-letni Ukrainiec, który od kilkunastu lat mieszka w Polsce. Z całego zespołu jest osobą, z którą najchętniej poszedłbym na piwo. Miły, uprzejmy, a co najważniejsze cholernie inteligentny gość.

Mgmacius

2020-04-24, 00:02
dignogato napisał/a:

W sumie dobrze, bo są osoby które uważają te ścierwa za ludzi. Po obejrzeniu tego materiału może przejrzą na oczy.



Z pewnością.

Garnki_za_zeta napisał/a:

Dodam od siebie, że pracuję w małym biurze, gdzie łącznie jest zatrudnionych 10-11 osób (mała rotacja, taki charakter). Jest wśród nich 43-letni Ukrainiec, który od kilkunastu lat mieszka w Polsce. Z całego zespołu jest osobą, z którą najchętniej poszedłbym na piwo. Miły, uprzejmy, a co najważniejsze cholernie inteligentny gość.



Poczekaj poczekaj, przyjdzie dzień gdy znów zaczną przybijać dzieciom główki do obory. Oni mord maja we krwi! Co to jest ukraina? Ano zawsze był to teren NICZYI pomiędzy Polska a Rusią. Tam chowali się przestępcy, kryminaliści i cała szumowina gdy był na nich wyrok i jakoś sp***olil. Setki lat tak było, teraz wielki k***a naród. Owszem, na tych ziemiach istniały całkiem uczciwe plemiona. Istniały. Ale już nie istnieją.

Tr...........ty

2020-04-24, 00:04
sanctusdiavolos napisał/a:

Większość Ukraińców jakich w życiu poznałem była w sumie w porządku, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych nacjach (vide romowie,



Dalej już nie czytałem. Jak chcesz porównywać do cyganów, to może jeszcze do murzynów, albo lepiej do islamistów porównaj.

Byku35

2020-04-24, 00:19
a ochrona obok czeka na wezwanie

aret

2020-04-24, 00:34
Jebie fejkiem na kilometr Laska widzi jak koleś rozpiepsza jej towar, który musi pozniej pozorzatac i pyta się czy ochronę wezwać. k***a Psiarnia to powinna na pełnej k***ie go pacyfikowac

robsonx79

2020-04-24, 01:41
No tak, na podstawie jednego ch*j wie jakiego filmiku od razu jechać po wszystkich Ukraińcach. Ja pie**olę, jak Polakami się bajecznie łatwo manipuluje.

Mors_Nigra

2020-04-24, 01:52
~sanctusdiavolos napisał/a:

Większość Ukraińców jakich w życiu poznałem była w sumie w porządku, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych nacjach (vide romowie, którzy w pocie czoła zapracowali na reputację śmierdzących, złodziejskich pasożytów...). Tutaj jeden okazał się niedoj***ną szmatą.
Takimi samymi kategoriami można patrzeć na dokonania polskiej "elyty" za granicą. Sporo osób z naszego kraju wyjeżdża za granicę, uczciwie zapie**ala na chleb, a trafi się jakiś pie**olony wieprz, narobi chlewu i wpływa to na reputację całego narodu. Niechęć do Polaków za miedzą też nie wzięła się znikąd...
Uważam że tutaj sytuacja jest adekwatna. Piętnowanie takich podludzkich kretynów jest jak najbardziej ok, ale traktowanie takich filmików jako jakiegoś wyznacznika kondycji danego narodu, to już nie bardzo.
Trochę może kulawo piszę, ale nie chcę mi się silić na elokwencję, skoro i tak mnie jakieś 20-letnie, pseudonarodowe sebki zjebią, "bo wołyń". Mimo wszystko głos rozsądku musi być w tym chlewie.



Co nie zmienia faktu, że powinno być prawo, że jak gość się nie umie zachować w goszczącym go kraju, wszystko jest nagrane i udowodnione, to może się przekopać i przepałować takiego "gościa". I jeżeli wreszcie weźmiecie się w garść i wybierzecie mnie na Najjaśniejszego Króla Polski Wielkiej, to obiecuje takowe prawo wprowadzić.

krukibiale

2020-04-24, 02:04
sashasandeles
Z tiktok z tego co widzę już usunięty

gaahaa7

2020-04-24, 02:09
dignogato napisał/a:

W sumie dobrze, bo są osoby które uważają te ścierwa za ludzi. Po obejrzeniu tego materiału może przejrzą na oczy.



Problemem są jednostki, nie cała nacja. Osądzając cały naród na podstawie jednostek zniżasz się do poziomu UPA, która mordowała niewinnych ludzi na podstawie nienawiści do narodu wynikłej z działania jednostek.

alexiejowic

2020-04-24, 02:24
Niech k***a wypie**ala na swoją UPAine