18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Balladyna vs Alina

Lexus23K • 2015-08-02, 21:49
Kolejny odcinek "Wielkich konfliktów"


Haylash

2015-08-03, 12:37
Erdo napisał/a:

Jeżeli stworzenie YouTube'a miało w ogóle jakikolwiek sens, to materiały Darwina właśnie nimi są. To się będzie trzymać powierzchni i nie utonie, a nie jakieś gówno-pleje i darcie mordy przed monitorem. Kontener zimnych browarów dla całej grupy! Tak trzymać :->


No bo miało sens. YT miał być platformą agregującą użytkowników z całego świata by ruszyli łbem i pokazali swoją twórczość i kreatywność. Miały to być różnego rodzaju vlogi, jakieś programy itd. Grupa z tego filmiku też się nadaje. A nagrywanie jak wbijasz kolejny poziom nie jest kreatywne k***a!
Nadeszły "nowe technologie" i sp***oliny z ameryki (mam na myśli osoby, które pierwsze zaczęły nagrywać w tym kontencie) początkując ere gier na YT, którą mamy do dzisiaj. To gówno zniszczyło całkiem idee you tuba. Powinien być do cholery jakiś "Game Tube" dla tych wszystkich graczy i pozwalać "normalnym" kanałom się rozwijać.

gabstok

2015-08-03, 18:39
Balladyna jest feministką.... szkoda bo ładniejsza :(

Rafaueq

2015-08-03, 19:23
Tylko czemu malin w trawie szukają...

kampton

2015-08-03, 22:00
4:32 motyw z Monty Pythona Święty Graal

anakin

2015-08-04, 01:58
kam332 napisał/a:

Nie wiem nad czym się tu rozczulacie, takie nudne, że nie dałem rady całego obejrzeć.



lektury w szkole pewnie nie czytałeś więc nie masz prawa się wypowiadać. Po drugie to jest inteligentny humor, więc polecam od razu wrócić do wardęgi jarać się srankami.

Paprotek

2015-08-04, 23:17
po "Co do ch*ja?" dałem piwko.
Inaczej się nie dało
bo by się zj***ło.