18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bakterie w komunikacji miejskiej

Emeryt_na_emeryturze • 2017-06-10, 20:25
Podobno największe siedlisko bakterii i zarazków to komunikacja miejska, a dokładnie rury i poręcze, których każdy dotyka.
To nie prawda !
-
-
-
Są jeszcze studentki z Erasmusa

sh...........ns

2017-06-11, 18:28
heheehhe dobre :D

PawełWspaniały napisał/a:



Nie tylko polskie i nie tylko studentki się walą, studenci też. Ogólnie Orgazmus tak działa, że jak są daleko od domu, daleko od środowiska, w którym żyją i mogą zostać krytycznie ocenieni to mają odwagę na więcej poj***nych rzeczy takich jak schlanie się w trupa i walenie z kim popadnie. Po wszystkim wracają do siebie i często zgrywają normalnych, ale bywa, że trwale miesza się im w głowach.
To, że dziewczyny z Polski mają często mokre gacie wśród oliwkowych to dlatego, że kobiety już takie są, mają parcie na "egzotykę". Ma to pewnie coś wspólnego z pierwotnym zaprogramowaniem na powiększanie puli genowej czy coś. :P

EJHHH ale cię dziewczyna okłamała heheh nie oszukujmy się nie ma co tłumaczyć ej kurestwa większą pulą genetyczną heheh a tak serio dzieci wymieszane rasowo sa słabsze i czesciej chorują w którymś tam pokoleniu stają się bezpłodne itd

SpeedyG napisał/a:

PawełWspaniały
Nie tylko kobiety mają morko, uwierz mi że gdy zobaczysz piękną ciemnowłosą Perkę z brązowymi oczami,młodą Chinkę lub nawet starszą przemalowaną na rudą a nawet pfuu murzynkę (tylko chudziutką), to też najdzie chrapka.
Wszystko co egzotyczne wygląda lepiej przy tym co mamy na co dzień, człowiek wszystkiego chce spróbować w życiu.
Na nas Słowian też patrzą laski, np w Hiszpanii, Azji i Afryce.

Ale jest różnica jak chłopak zaliczy i zdobędzie hispanke a jak sie polka puści z arabemalbo murzynem , mianowicie im więcej samic tym lepszy samiec im wiecej samica przyjmie ku*asów tym mniej warta , generalnie zauważyłem tłumaczenie kobiet przez męzczyzn że im też wolno nie musze tłumaczyć z jakimi partnerkami zwykle sa o ile są :D

TPaury

2017-06-11, 18:56
shokobons napisał/a:



Ale jest różnica jak chłopak zaliczy i zdobędzie hispanke a jak sie polka puści z arabemalbo murzynem



Kolego, nic bardziej trafnego. Wyrwać laskę z zagramanicy to sztuka, ogólnie zaliczyć pannę skąd by nie była to nic prostego. Za to jak wejdzie dziewczyna do klubu i powie, że chce się walić to z miejsca znajdzie się 100 chętnych. A teraz niech wejdzie facet i powie to samo... Żeby zaliczyć pannę trzeba coś reprezentować, żeby zaliczyć faceta wystarczy, że chcesz się walić.
k***y mogą się tłumaczyć jak chcą, i tak będą k***ami.

PawełWspaniały

2017-06-12, 00:41
shokobons, W dupie byłeś, gówno widziałeś i na gównie się znasz. Wiele chorób genetycznych jest spowodowana zawężeniem puli genowej. Nie wiem gdzie się tego naczytałeś, ale to był chyba materiał o osłach. Co do tekstów o mojej dziewczynie to zakładam, że są spowodowane nieistnieniem Twojej. Przemyśl swoje zachowanie dzieciaku, bo nigdy jej nie będziesz miał z takim podejściem. ;-) Bez odbioru.

TB303

2017-06-12, 14:09
PawełWspaniały napisał/a:

shokobons, W dupie byłeś, gówno widziałeś i na gównie się znasz. Wiele chorób genetycznych jest spowodowana zawężeniem puli genowej. Nie wiem gdzie się tego naczytałeś, ale to był chyba materiał o osłach. Co do tekstów o mojej dziewczynie to zakładam, że są spowodowane nieistnieniem Twojej. Przemyśl swoje zachowanie dzieciaku, bo nigdy jej nie będziesz miał z takim podejściem. ;-) Bez odbioru.


Daj mu spokój. Ten gość to zwyczajna p*zda, którą każda kobieta(w tym matka, babcie, ciocie itd.) biła i maltretowała, stąd ma ogromne kompleksy, które musi wyładowywać w internecie.

PawełWspaniały

2017-06-12, 15:20
TB303, Też uważam, że niektórych ludzi lepiej ignorować, ale pewne granice trzeba wyznaczyć. Gdyby mnie nie cytował i nie zwracał się bezpośrednio do mnie, to pół sekundy bym mu nie poświęcił. :->