18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bakterie w komunikacji miejskiej

Emeryt_na_emeryturze • 2017-06-10, 20:25
Podobno największe siedlisko bakterii i zarazków to komunikacja miejska, a dokładnie rury i poręcze, których każdy dotyka.
To nie prawda !
-
-
-
Są jeszcze studentki z Erasmusa

mygyry

2017-06-10, 20:50
Nierdzewne elementy są kiepskim siedliskiem bakterii, myślę że gorszym są siedziska o które walczą mohery

Piridais

2017-06-10, 21:01
Te k***y powinny dostać bilet w jedną stronę, razem z rodzicami.

CoJaTamKurwaWiem

2017-06-10, 21:02
Emeryt_na_emeryturze napisał/a:

Podobno największe siedlisko bakterii i zarazków to komunikacja miejska, a dokładnie rury i poręcze, których każdy dotyka.
To nie prawda !
-
-
-
Są jeszcze studentki z Erasmusa



Echhhhh.... ta ludzka zazdrosc.....

Loaloa

2017-06-10, 21:34
Polskie studentki z Erasmusa.

kubaboj

2017-06-10, 21:48
woda święcona przy wejściu do kościoła

PawełWspaniały

2017-06-11, 00:45
Loaloa napisał/a:

Polskie studentki z Erasmusa.



Nie tylko polskie i nie tylko studentki się walą, studenci też. Ogólnie Orgazmus tak działa, że jak są daleko od domu, daleko od środowiska, w którym żyją i mogą zostać krytycznie ocenieni to mają odwagę na więcej poj***nych rzeczy takich jak schlanie się w trupa i walenie z kim popadnie. Po wszystkim wracają do siebie i często zgrywają normalnych, ale bywa, że trwale miesza się im w głowach.
To, że dziewczyny z Polski mają często mokre gacie wśród oliwkowych to dlatego, że kobiety już takie są, mają parcie na "egzotykę". Ma to pewnie coś wspólnego z pierwotnym zaprogramowaniem na powiększanie puli genowej czy coś. :P

kalijanek

2017-06-11, 10:58
kibel za stodołą

Lukasz2525

2017-06-11, 11:02
Nieprawda piszę się łącznie, a autor naśmiewa się ze studentek...

SpeedyG

2017-06-11, 11:03
PawełWspaniały
Nie tylko kobiety mają morko, uwierz mi że gdy zobaczysz piękną ciemnowłosą Perkę z brązowymi oczami,młodą Chinkę lub nawet starszą przemalowaną na rudą a nawet pfuu murzynkę (tylko chudziutką), to też najdzie chrapka.
Wszystko co egzotyczne wygląda lepiej przy tym co mamy na co dzień, człowiek wszystkiego chce spróbować w życiu.
Na nas Słowian też patrzą laski, np w Hiszpanii, Azji i Afryce.

pi...........ja

2017-06-11, 13:37
Największe siedlisko bakterii zaczyna się za Bugiem.

FransFr

2017-06-11, 14:31
PawełWspaniały napisał/a:



Nie tylko polskie i nie tylko studentki się walą, studenci też. Ogólnie Orgazmus tak działa, że jak są daleko od domu, daleko od środowiska, w którym żyją i mogą zostać krytycznie ocenieni to mają odwagę na więcej poj***nych rzeczy takich jak schlanie się w trupa i walenie z kim popadnie. Po wszystkim wracają do siebie i często zgrywają normalnych, ale bywa, że trwale miesza się im w głowach.
To, że dziewczyny z Polski mają często mokre gacie wśród oliwkowych to dlatego, że kobiety już takie są, mają parcie na "egzotykę". Ma to pewnie coś wspólnego z pierwotnym zaprogramowaniem na powiększanie puli genowej czy coś. :P


Mogłeś cały ten wywód skompresować do jednego zdania.
"Większość kobiet jest z natury qrvami" tadaaaaaaam, zatem nie ma się co przejmować uczuciami >damy< którą właśnie wyj***łeś, taka jej naturalna rola, pojemniczka.
Do stulejarza mi daleko, tak że tego :szczerbaty:

jerry280

2017-06-11, 15:30
@Up że z Twojej "dziewczyny" schodzi powietrze to nie musisz zaraz wylewać swoich frustracji tutaj. Jutro poniedziałek znajdziesz wulkanizatora i od razu spojrzysz na świat w cieplejszych kolorach :)

PawełWspaniały

2017-06-11, 15:57
SpeedyG, Nie wierzę, bo widziałem i wiem. Jeśli chodzi o ciemne to zupełnie mnie nie interesują. Co do powiedzmy Azjatek to nie przeczę, że bywają śliczne. Tylko nie stawiam ich ponad Europejkami i będąc powiedzmy na studenckiej imprezie w Polsce, na której będzie też jakaś ładna Japonka nie będę ślepy na jej wady charakteru oraz wszystkie dziewczyny poza nią. Docenienie czyjejś urody nie równa się ze ślepym parciem na okolice czyichś lędźwi. Wielokrotnie za to widziałem jak samo pochodzenie i wygląd jakiegoś Hiszpana sprawiały, że dla dziewczyn nic innego się nie liczyło, to, że był dziecinny, głupi, miał je gdzieś itd. Po prostu powietrze w pomieszczeniu wilgotniało na skutek ich ślinienia się i pewnie nie tylko. Jedyny plus był taki, że wiadomo, które należy olać. Wiem, że są też tacy faceci, ale to zjawisko trudniejsze do zaobserwowania.
Swoją drogą to ciekawe jak to jest, że ludziom w internecie potrafi wydawać się, że znają mnie lepiej niż ja sam. ;)

FransFr, Oczywiście, że można zacytować klasyka mówiąc, że "wszystkie one to k***y są" (Testosteron), ale jednak spłyca to odrobinę troszkę złożoną istotę problemu.