18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bajka o pośle Piotrowiczu

sjaw • 2016-12-14, 18:56
Bajka o pośle Piotrowiczu i krótka lekcja historii

Lasarr

2016-12-15, 09:20
Magnic napisał/a:



Zdajesz sobie sprawę, że to gówno co Pis odpie**ala zbankrutuje nasz graj, nie? Argument, że PO było złe nie stawia Pisu w jakiejkolwiek lepszej sytuacji. Oni są gorsi. Pis podnosi pensje wszystkim swoim przydupasom i stara się jak najwięcej kasy wyciągnąć z naszego kraju teraz jak dorwali się do koryta.
Powiedz niby skąd wyciągasz takie wnioski o TK? Z TV? Z radia? Czy może z portali pro pisowych? A może z jakiegoś wiarygodnego źródła?



Wlasnie tego ludzie calkowicie nie lapia, zakladaja ze jak ktos jest przeciwko pisowi, to jest za PO, komuchami i zj***nie wymyslonym ukladem, to jest jakas umyslowa porazka, liczby nie klamia, za 2 lata bedziemy w takiej dupie, ze po nastepnych wyborach, nawet jak inny rzad zacznie cos naprawiac, to bedzie trzeba czekac na wyniki, ludzie znowu ich nie wybiora, bo nie bylo "tu i teraz kielbasy", mi to przypomina ruskie zabory, ja akurat mam taki zawod, ze mam w dupie co sie w polityce dzieje, zawsze bede miec dobrze platna robote, ale mi na rodzinie i znajomych zalezy, a jak teraz to wszystko do totalnej porazki idzie, i powiem, ze PO nie lubie, ale czulbym sie o wiele bezpieczniejszy jakby dalej oni rzadzili

nomo

2016-12-15, 09:28
Magnic, debilku cytat który zamieściłem pochodzi z TVN24, dotyczy złamania konstytucji przez PO, bo chcieli sobie zagwarantować 14 na 15 sędziów w TK, przez co mieli by dożywotnią władze w Polsce, i wyobraź sobie że to właśnie Piotrowicz zgłosił w sejmie ustawę która zablokowała PO i dlatego teraz się na nim mszczą fałszujac jego przeszłość

Lasarr

2016-12-15, 09:37
nomo napisał/a:

Magnic, debilku cytat który zamieściłem pochodzi z TVN24, dotyczy złamania konstytucji przez PO, bo chcieli sobie zagwarantować 14 na 15 sędziów w TK, przez co mieli by dożywotnią władze w Polsce, i wyobraź sobie że to właśnie Piotrowicz zgłosił w sejmie ustawę która zablokowała PO i dlatego teraz się na nim mszczą fałszujac jego przeszłość



Przepraszam Cie za obelge, ale idz i sie pie**olnij w leb, pozniej przeczytaj tryb postepowania i taka ksiazeczke, ktora Twoi rodzice na bank dostali po nowelizacji poczta, za kwacha for sure, dozywotnie TK??? PO nie zlamalo konstytucji debilu, tylko zmodyfikowalo regulamin sejmu, zeby mogli tak uchwalic i panstwa nie zostawic w rekach takich idiotow jak Ty, nie mowie, ze to bylo sluszne, kazda nowa wladza robila podobnie, tylko PIS tego w wojnie medialnej uzywa, wy to wszystko jak mlode glodne pelikany lykacie, zobaczymy co powiesz jak bedziesz musial chor/a/ego mame/tate za pare lat utrzymywac i placic za wszystko, ciekawe czy sie nie pochlastasz, ale jak juz wpadniesz na to, nie zapomnij dac linka w dziale hard, a Piotrowicz ma przeszlosc, byl prokuratorem? byl, byl to PRL? byl, i co nagle jeden sprawiedliwy w aparacie, ktorego nie zdjeli? i dalej pracowal? naiwny jestes, prosze idz i poczytaj co sie tam dzialo, juz nawet jakakolwiek ksiazke o tych czasach, jakby byl z tych sprawiedliwych, co poszli tylko zeby kolegow z podziemia wspierac, to ktos by mu podziekowal i to glosno powiedzial, a poki co cisza, to jest klika Macierewicza, jeszcze zobaczycie jakie jaja z tego wyjda

sjaw

2016-12-15, 10:07
Bojówki pisowskie działają ostro pokazujesz ludziom czarno na białym a ci wmawiają że jednak to ty się mylisz że skazywał w imię wolności. Mengele też był dobrym lekarzem który maskował się swoimi eksperymentami żeby nie zorientowali się że on chce dobrze dla wszystkich ludzi???

Hidalgo

2016-12-15, 10:08
@up na cholerę z nim "rozmawiasz", przecież gościu ma ustalony przekaz dnia i żaden merytoryczny argument do niego nie trafia.