18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bajka o pośle Piotrowiczu

sjaw • 2016-12-14, 18:56
Bajka o pośle Piotrowiczu i krótka lekcja historii

sjaw

2016-12-14, 22:39
Drodzy pisowscy użytkownicy piszący powyżej już wasz guru jaro powiedział ,, że nie wmówicie nam że białe jest białe a czarne jest czarne ". Nie szukajcie usprawiedliwienia dla człowieka który skazywał innych za dążenie do wolności i do tego co macie w chwili obecnej.
Sam jestem człowiekiem pamiętającym tamten czas, mam też dwóch starszych braci którzy walczyli czynnie.
Jeden był internowany 13 na śląsku opowiadał o ścieżkach zdrowia o staniu na stadionie w tym w czym ich wywlekli z
pokoju. Pierwsze widzenie po tym było jak mu siniaki zeszły(czyli miesiąc), gazety sprzed roku(do podcierania), łyżką naostrzoną obcinali paznokcie, zdobyty pet z garścią śniegu, ścisk w celach spali na zmianę. Rodzice znaleźli go w Strzelcach Opolskich. Historia na cały artykuł.
Drugi NZS kwiaty pod pomnikiem 3 maj w Lublinie. Szukał brata w stanie z Trybuną Ludu (nie miał pozwolenia na wyjazd) a żaden solidarnościowiec nie czytał tej szmaty, szedł patrol na dworcu wyciągał gazetę i go nie ruszali.
Obaj teraz się wstydzą tego co robili a zwłaszcza ludzi którzy wyszli po ich plecach do władzy.



Imie_jego_44

2016-12-14, 23:00
sjaw, przecież tłumaczę za żelazną logiką, Piotrowicz sabotował system i jako wywrotowiec w prokuraturze ryzykował naprawdę wiele, był ponad twoich braci, wiesz co by się stało jakby go złapali? zniknąłby, a nie miał siniaki.
O tym po której jest stronie najlepiej świadczy to kto go teraz krytykuje - Cimoszewicz, Kwaśniewski, Boni, Tusk, Mazguła, Petru, Michnik czy Rzepliński czyli najwytrwalsi sługusi PZPR.

tranzystor

2016-12-14, 23:01
decode21 napisał/a:

Warto poczytać jak to było z Piotrowiczem. http://wpolityce.pl/polityka/319127-uwaga-kolejny-dzialacz-s-z-krosna-bylo-tak-jak-mowi-moja-siostra-zofia-jankowska-piotrowicz-nas-wtedy-w-stanie-wojennym-uratowal

Skąd ta nagonka? Piotrowicz robi porządek z Trybunałem Konstytucyjnym i partyjną prostytutką PO czyli Rzeplińskim.




Tylko widzisz, macie problem, PiSowcy. Bo w IPNie dziennikarze odkryli dokumenty, pod którymi się podpisywał Piotrowicz i nie świadczyły one o chęci pomocy oskarżonym. Poza tym, nie otrzymałby tak wspaniałej opinii przełożonego, jakby choć na chwilę zwątpił we władzę ludową.
W przytoczonym artykule propagandowym są przedstawieni ludzie, o których karty historii Solidarności milczą, podobnie jak archiwa IPN. W upublicznionych zbiorach Solidarności są wymienieni działacze, nawet takie pionki jak Kaczyńscy.

nomo

2016-12-15, 03:42
tranzystor napisał/a:

Bo w IPNie dziennikarze odkryli dokumenty, pod którymi się podpisywał Piotrowicz i nie świadczyły one o chęci pomocy oskarżonym


Konkretnie kawa na ławę, kto i co odkrył, punkt po punkcie

Nie jesteś na marszu KOD, tutaj bolszewicka propaganda na nikim wrażenia nie zrobi, chcesz być urzyteczny to dawaj konkrety, a swoje bajeczki zachowaj dla debili z KOD

Lasarr

2016-12-15, 06:29
Za pie**olnik z lustracja i to co mielismy po upadku komuny, jest tylko i wylacznie Macierewicz odpowiedzialny, a calkowita likwidacja WSI to byla jedna wielka pomylka. Kaczor trzyma Macierewicza u boku, bo ten ma pokitrane teczki wyniesione w starych czasach jak robil raport, niektore sa tak niebezpieczne, ze niejeden moglby jeszcze dzisiaj zginac przez to, mozecie sie od lewakow wyzywac, bolszewikow czy skrajnych prawicowcow, a tak naprawde to wszystko jest jedno gowno, gdzie prywatne interesy rzadza, a TV serio? wszyscy wierza w manipulacje serwowana wszedzie, czy to TVN, czy teraz TVP, gdzie gebbels moglby sie uczyc. Polecam z uwaga jeszcze raz zobaczyc sobie "Nocna zmiane", poczytac ksiazki, "pszychylne" kazdej ze stron i na wlasny rozum wyciagnac wnioski, a nie powtarzac, co mowia rodzice, dziadkowie albo zj***na telewizja

@tranzystor Dokumenty, byly na WSZYSTKICH, tego byly niewyobrazalne tony (bez rozpatrywania czy wspolpracowal czy nie, bo byly na jednych i drugich) to co jest w IPN teraz, to sa prywatne rozgrywki, a Macierewicz jest glownym powodem, ze duza czesc zniknela, ktora dalaby jednoznaczna prawde historyczna, IPN to jest jeden wieli zart

Magnic

2016-12-15, 07:17
decode21 napisał/a:



Skąd ta nagonka? Piotrowicz robi porządek z Trybunałem Konstytucyjnym



Nie wiem z czym ty się na mózgi pozamieniałeś ale musisz swój odzyskać. Strasznie skretyniałeś. To co robi PIS to nie porządek, to chaos. OP daje dupy wszystkim naokoło, ale PIS jedyne czego chce to zniszczenia Polski. Trybunał Konstytucyjny to jedyna instytucja prawna pilnująca aby barany z Pisu i Po nie zj***ły polski do poziomu Grecji. Ale obecnie Pis ma kompletnie w dupie TK i łamie prawo we wszystkich kierunkach. Co więcej, łamie konstytucje, ale dla was pro-pisiorów wszystko jest porządku i cacy, bo prawica jest przy władzy. Nie ważnie co robi, ważne że jest i "naprawia" to co zrobiła lewica. Nic dziwnego, że w Polsce jest tak ch*jowo jak taka "prawica" jak wy tu istnieje. 0% logiki, 0% pomyślunku, 100% eksploatacji i zniszczenia.

SQRW3L_ponury

2016-12-15, 07:56
Logika pislamu:

Bolek - donosił przez rok swojego życia... fakt że to głab okrutny ale... przewodniczącym Solidarności był przez lata - na całym świecie uznawany jako symbol walki z komuną (o demokrację)... to ZDRAJCA którego miejsce jest na smietniku historii

Piotrowic - przez całe życie zawdowe wysługujący sie PRL (az do jej śmierci w 89) jako prokurator - wielokrotnie nagradzany przez komuszych kacyków za dobrą robotę m.in. przy oskarżaniu opozycjonistów - po upadku komuny wsławił sie tym że bronił pedofila - w swoim życiu nie zrobił nic sensownego dla Polski... SWOJ CHŁOP którego należy popierać i nie zwracać uwagi na jego historię.

Nie wiem jak mocno trzeba mieć naj***ne pod kopułą by dopatrzyć sie jakiegokolwiek sensu w tego typu absurdach - które przeciętny pisior łyka jak pelikan...


Lasarr

2016-12-15, 08:00
Magnic napisał/a:



Nie wiem z czym ty się na mózgi pozamieniałeś ale musisz swój odzyskać. Strasznie skretyniałeś. To co robi PIS to nie porządek, to chaos. OP daje dupy wszystkim naokoło, ale PIS jedyne czego chce to zniszczenia Polski. Trybunał Konstytucyjny to jedyna instytucja prawna pilnująca aby barany z Pisu i Po nie zj***ły polski do poziomu Grecji. Ale obecnie Pis ma kompletnie w dupie TK i łamie prawo we wszystkich kierunkach. Co więcej, łamie konstytucje, ale dla was pro-pisiorów wszystko jest porządku i cacy, bo prawica jest przy władzy. Nie ważnie co robi, ważne że jest i "naprawia" to co zrobiła lewica. Nic dziwnego, że w Polsce jest tak ch*jowo jak taka "prawica" jak wy tu istnieje. 0% logiki, 0% pomyślunku, 100% eksploatacji i zniszczenia.



Ja sie z Toba zgadzam, ale kazdy rzad staral sie choc troche miec przychylny TK, to nie jest nic nowego, ale nigdy w historii nikt tego tak bezczelnie nie robil pol-lamiac konstytucje (to jest akurat dyskusyjne, bo nie wszystko zostalo zlamane) wmawiajac ludziom, ze to jest dobra zmiana i dekomunizacja, pan prezes mentalnie sie zatrzymal w latach 80 jak go wlasny brat gnoil za pomysly i nie dawal wsparcia w idiotyzmach, teraz odbija sobie na 38 milionowym narodzie swoje dziewictwo, te polityczne tez, ja mam znajomych co Lecha i Marie znali osobiscie, ze starych, starych czasow, Lechu podobno byl niesamowicie cieplym i do rany przyloz czlowiekiem, myslacym i mozna bylo z nim pogadac i sie pobawic, natomiast te dziwadlo bylo malo lubiane i sie z niego smiali

support3

2016-12-15, 08:09
Czytam te wypociny PISowskich komuszych pomiotów i widzę jak jakiś dekiel powołuje się na szmatławca wPolityce a wszyscy wiedzą że gorszą szmatą od tego chłamu jest tylko wSieci i TVP. POwski TVN można uznać za rzetelne źródło informacji przy komunistycznych mediach PISu.

eligurf

2016-12-15, 08:20
Jerzy Urban o Piotrowiczu:
"Ja na Piotrowicza złego słowa nie powiem. To był nasz dobry towarzysz, zasłużony prokurator."


Lasarr

2016-12-15, 08:42
eligurf napisał/a:

Jerzy Urban o Piotrowiczu:
"Ja na Piotrowicza złego słowa nie powiem. To był nasz dobry towarzysz, zasłużony prokurator."



Usmialem sie z tego okrutnie xD hipokryzja wszedzie, a ludzie jak barany leca :D

saves

2016-12-15, 08:43
tranzystor napisał/a:


Poza tym, nie otrzymałby tak wspaniałej opinii przełożonego, jakby choć na chwilę zwątpił we władzę ludową.



Chyba nie oglądałeś przygód kapitana Klossa. Otrzymał odznaczenie z rąk samego Fiurera. :D

nomo

2016-12-15, 09:03
Ja pie.... Co wy na tych marszach KOD łykacie ?? :lol:

Tytułem przypomnienia cytat: „Trybunał Konstytucyjny orzekł, że niekonstytucyjny jest przepis ustawy o TK w zakresie, w jakim był podstawą wyboru przez poprzedni Sejm dwóch sędziów TK - w miejsce tych, których kadencja wygasa w grudniu"

Znajdzie się ochotnik który rozszyfruje skąd ten cytat, i kogo dotyczy ??

Magnic napisał/a:

Trybunał Konstytucyjny to jedyna instytucja prawna pilnująca aby barany z Pisu i Po nie zj***ły polski do poziomu Grecji.


Dziecko drogie, za PO/PSL dług publiczny osiągną bilon zł, dług Grecji to przy tym pikuś, i wyobraź sobie że jak PO kradło z OFE 150mld zł to TK się tylko zapytał ile wynosi ich działka

Lasarr

2016-12-15, 09:10
nomo napisał/a:

Ja pie.... Co wy na tych marszach KOD łykacie ?? :lol:

Tytułem przypomnienia cytat: „Trybunał Konstytucyjny orzekł, że niekonstytucyjny jest przepis ustawy o TK w zakresie, w jakim był podstawą wyboru przez poprzedni Sejm dwóch sędziów TK - w miejsce tych, których kadencja wygasa w grudniu"

Znajdzie się ochotnik który rozszyfruje skąd ten cytat, i kogo dotyczy ??


Dziecko drogie, za PO/PSL dług publiczny osiągną bilon zł, dług Grecji to przy tym pikuś, i wyobraź sobie że jak PO kradło z OFE 150mld zł to TK się tylko zapytał ile wynosi ich działka



I ten kolega tez ma racje, bo naliczanie tego to jest wolna amerykanka, nad ktora juz w tym naszym ukochanym kapitalizmie totalnie nikt nie panuje, na milosc boska, nikt Ci tego nie "rozszyfruje", bo jedno zaprzecza drugiemu, zostawcie temat TK, bo to rzezba w gownie, tutaj tak naprawde, zadna ze stron nie ma racji, wszyscy sobie z konstytucji zrobili sciere do wycierania geby

PS: Ale nie porownuj nas do grecji, bo to jest troche kompromitowanie sie, domyslam sie ze miales na mysli wyniki biurokracji i kosztow makroekonomicznych, ale poczekaj teraz rok/dwa zobaczysz co u nas bedzie, jak nie masz rynkowego zawodu, to bedziesz plakac

Magnic

2016-12-15, 09:15
nomo napisał/a:



Dziecko drogie, za PO/PSL dług publiczny osiągną bilon zł, dług Grecji to przy tym pikuś, i wyobraź sobie że jak PO kradło z OFE 150mld zł to TK się tylko zapytał ile wynosi ich działka



Zdajesz sobie sprawę, że to gówno co Pis odpie**ala zbankrutuje nasz graj, nie? Argument, że PO było złe nie stawia Pisu w jakiejkolwiek lepszej sytuacji. Oni są gorsi. Pis podnosi pensje wszystkim swoim przydupasom i stara się jak najwięcej kasy wyciągnąć z naszego kraju teraz jak dorwali się do koryta.
Powiedz niby skąd wyciągasz takie wnioski o TK? Z TV? Z radia? Czy może z portali pro pisowych? A może z jakiegoś wiarygodnego źródła?