18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bagietyfikacja czyli??

jantrzaskalski • 2013-03-01, 22:22
Bardzo dziwne, wiem zabłądziłem w internecie.

zonk

2013-03-04, 21:14
Pierre d'Ollony, według twojego twierdzenia mógłbym uznać psie gówno na chodniku jako sztukę i ludzie mieliby się tym zachwycać ? o_O

Koniec Świata

2013-03-04, 21:16
SQT napisał/a:

Pierre d'Ollony, według twojego twierdzenia mógłbym uznać psie gówno na chodniku jako sztukę i ludzie mieliby się tym zachwycać ? o_O



Nie. Samo gówno to tylko tworzywo. Zawsze można je rozmazać i stworzyć w ten sposób streetart na chodniku. ;)

Ma...........eh

2013-03-05, 08:26
cursecrow napisał/a:

dobra katole, widać, że nie znacie się na sztuce:
"Sznurek ciągnący figurkę do upadku - alegoria marionetki, jaką był JP2, sterowany przez zwierzchników.
Usunięcie ust - Artysta jest zamknięty na słowa Wojtyły, więc zamyka mu usta - dla niego papież jest niemy.
Ukazanie nagiej lalki - czyżby nawiązania do pedofilii w KK? A może wierny to właśnie taka naga laleczka, której katolicyzm otwiera pustą głowę i pakuje doń, co zechce?
złota farba: ma oznaczać nowego złotego cielca
rozbicie posążka; to Artysta odrzucający kłamstwa i zabobon rosnący wokół nowego bożka.
Biała farba; Artysta sam staje się czysty i biały po odrzuceniu złotego cielca i sam staje na jego miejscu ( w sensie że oświecenie w Polsce nadchodzi, człowiek w centrum świata.)
Golenie głowy; Podkreśla to że artysta niegdyś się łączył zabobonem wiary."



Bardzo dobra interpretacja... przywracasz mi wiarę w normalnych i zdrowych ludzi. Chciałem Ci za to podziękować. Tak na prawdę jedyną jeszcze w miarę wolną formą ukazywania ludziom głupoty religii wszelakich oraz kolektyw typu rząd itd jest... sztuka. Jeszcze... aczkolwiek rząd i faceci w czerni biorą się również za to. Dbają o brak obiektywnego wykształcenia dla młodych wciskając im do łbów "jedyne słuszne prawdy" oraz ukierunkowując ich na "słuszny" tok myślenia. Miałem z racji wykonywanego zawodu okazję porównać materiał w szkolnictwie sprzed parunastu lat z obecnym. Powiem tyle: k***a mać :/

pico1331

2013-03-05, 14:46
k***a odpadlem przy akcji z wierceniem oczu :mrgreen:

fazzie

2013-03-10, 16:10
cursecrow napisał/a:

dobra katole, widać, że nie znacie się na sztuce:
"Sznurek ciągnący figurkę do upadku - alegoria marionetki, jaką był JP2, sterowany przez zwierzchników.
Usunięcie ust - Artysta jest zamknięty na słowa Wojtyły, więc zamyka mu usta - dla niego papież jest niemy.
Ukazanie nagiej lalki - czyżby nawiązania do pedofilii w KK? A może wierny to właśnie taka naga laleczka, której katolicyzm otwiera pustą głowę i pakuje doń, co zechce?
złota farba: ma oznaczać nowego złotego cielca
rozbicie posążka; to Artysta odrzucający kłamstwa i zabobon rosnący wokół nowego bożka.
Biała farba; Artysta sam staje się czysty i biały po odrzuceniu złotego cielca i sam staje na jego miejscu ( w sensie że oświecenie w Polsce nadchodzi, człowiek w centrum świata.)
Golenie głowy; Podkreśla to że artysta niegdyś się łączył zabobonem wiary."



hehe, co k***a? :amused: