18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bagietyfikacja czyli??

jantrzaskalski • 2013-03-01, 22:22
Bardzo dziwne, wiem zabłądziłem w internecie.

19Paweł89

2013-03-04, 01:18
WTF?? Nie wiem co bierzesz, ale bierz pół!!! xD

cripkillah

2013-03-04, 01:34
19Paweł89, twój komentarz zostanie wkrótce usunięty z powodu tej śmiesznej kombinacji dwóch liter na końcu. Znam z autopsji :roll:

massq

2013-03-04, 03:21
cursecrow napisał/a:

dobra katole, widać, że nie znacie się na sztuce:
"Sznurek ciągnący figurkę do upadku - alegoria marionetki, jaką był JP2, sterowany przez zwierzchników.
Usunięcie ust - Artysta jest zamknięty na słowa Wojtyły, więc zamyka mu usta - dla niego papież jest niemy.
Ukazanie nagiej lalki - czyżby nawiązania do pedofilii w KK? A może wierny to właśnie taka naga laleczka, której katolicyzm otwiera pustą głowę i pakuje doń, co zechce?
złota farba: ma oznaczać nowego złotego cielca
rozbicie posążka; to Artysta odrzucający kłamstwa i zabobon rosnący wokół nowego bożka.
Biała farba; Artysta sam staje się czysty i biały po odrzuceniu złotego cielca i sam staje na jego miejscu ( w sensie że oświecenie w Polsce nadchodzi, człowiek w centrum świata.)
Golenie głowy; Podkreśla to że artysta niegdyś się łączył zabobonem wiary."



Przestań pie**olić i zajmij się czymś pożytecznym, bo te cyrki, które odstawiasz na filmiku są ch*ja warte.

ja...........91

2013-03-04, 08:54
To sadol, tutaj sztuka to ku*as w paincie.

Persil1

2013-03-04, 09:06
Obraz współczesnej lewicy:

ch*j z biedą, prawami człowieka i niesprawiedliwością społeczną, zajmijmy się Kościołem Katolickim i pedałami.

pi...........ka

2013-03-04, 09:33
no dobra , takie pseudo podteksty z głębokim przesłaniem są tak beczne ze szok. Przeciez ja moge cos takiego wymyślić w dwie sekundy. Pseudo artystyczna mlodzierz której sie jzu w bani j3bie. bogate dzieci uciekajace od problemow swoich bogatych rodziców szukajacych odskoczni w kwasie lol xD przerabialem takie gowno w sopocie juz :)

emaies

2013-03-04, 11:30
co to za gówno ? no sorry ale to ma być sztuka?
szczerze to miałem na dzieje że na końcu obleje się benzyną i podpali a tutaj dupa...

wojtasson2

2013-03-04, 12:24
Cytat:

Autorem performensu jest Dominik Złotkowski


Dla mnie już nawet samo to słowo jest pedalskie

zlomiarz666

2013-03-04, 12:26
nie mam nic przeciwko takim przekazom. Jest tylko jedno "ale"... Zakladam ze koles pewnie wyksztalcenie jakies tam artystyczne ma, wiec mogl chociaz zrobic cos co ma identyczny przekaz ale i jakas estetyke.... Po raz kolejny widac ze pieniadze na szkolnictwo takich kierunków jak ASP to pieniądze wyrzucone w błoto...

B00

2013-03-04, 13:41
Dla jednych sztuka, dla innych nie. Ale nie mogę ze śmiechu wytrzymać, jak wszyscy atakują cursecrowa bo coś napisał. Objaśnił, że tak powiem, o co chodziło w tym całym przedstawieniu. :D I ten ból dupy wszystkich, bo jak to można papieża obrażać. Olaboga.

A co do samego filmiku, nie rozumiem tej sztuki. Ni ch*ja. Ale jeśli dla niektórych nią jest, no to ich problem. Wolny świat, każdy może robić co chce. Nawet wiercić papieżowi oczy. :amused:

Pierre d'Ollony

2013-03-04, 14:16
Należy sobie zadać pytanie czy to jeszcze jest sztuka. Niestety nie ma na to określenie żadnej spójnej definicji, więc każdy może zrobić cokolwiek i nazwać się artystą. Jasne, sztuka może również wywoływać negatywne emocje (a nie tylko pozytywne), ale według mnie, powinna być przede wszystkim estetyczna. W tym "performance" (k***a jakby po polsku się nie dało), estetyki jest tyle co u tej "artystki" co sobie wkłada różne rzeczy do c**y i to nagrywa, u kolesia który zagłodził psa na śmierć, czy zjebów robiących losowe kleksy na płótnie.
Prawda jest taka, że równie dobrze można zacząć walić konia w przebraniu zakonnicy na środku Tesco, dorobić do tego jakąś zj***ną symbolikę i już k***a mamy kolejny zajebisty "performance". Ręce opadają

A i warto jeszcze dodać, że coś takiego może zrobić dosłownie KAŻDY, nie potrzeba do tego żadnych artystycznych zdolności, wystarczy być wybitnie zj***nym i mieć dużo wolnego czasu żeby wpaść na takie gówno.

PuszczykTL

2013-03-04, 15:20

Poziom sztuki, porównywalny z dowcipem dziadka Cartmana.

Myslenice

2013-03-04, 19:53
<b>Czym się różni instalacja od performansu?</b>
Jak nasrasz komuś na wycieraczkę i uciekniesz to jest instalacja!
Jak najpierw zadzwonić, a potem nasrasz to jest performans!

Kamil90rts

2013-03-04, 20:21
Ja pie**ole ale sztuka

Koniec Świata

2013-03-04, 20:37
Persil1 napisał/a:

Obraz współczesnej lewicy:

ch*j z biedą, prawami człowieka i niesprawiedliwością społeczną, zajmijmy się Kościołem Katolickim i pedałami.



Rozumiem, że mówisz o polskiej "kawiorowej" lewicy?


Gówno artysty Piera Manzoniego:




A to moje osobiste awangardowe dzieło (które już wczesniej zaprezentowałem na Sadolu) pt. "Spęd Narodowych-Narodowców":



mAgnifiQue. :lol: