18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bądź wierny...

PrimoRebel • 2013-06-16, 02:41
Znalazłem gdzieś w internecie, przykuł moją uwagę, a że rzadko takie widuje to postanowiłem się podzielic :)


Shatter

2013-06-16, 13:00
straatveger napisał/a:

Shatter japa tam każdy wie że jesteś z PISu słuhasz radia maryja i jesteś ksiendzem hehhehe


Nieprawda.Powszechnie znanym faktem jest to iż moja obecność tutaj spowodowana jest działaniami tajnej agencji założonej przez PO która ma na celu dezorganizację wszelkich ruchów mogących zagrozić rządowi(tak tak sadole to o was).
Do tego moja miesięczna pensja to więcej niż WY ZOBACZYCIE PRZEZ CAŁE ŻYCIE KARALUCHYYYYY!
Shalom!

op...........ve

2013-06-16, 13:12
siedzicie na dupie przed komputerami robicie z siebie patryjotów wrzucając jakieś obrazki, ja pie**ole nie robicie nic innego w tym kierunku. Napinacie na temat komuchów 85 % nie wie co to komuna spoko....jaracie się husarią która ponad 400 lat temu odnosiła sukcesy ja pie**ole świat idzie do przodu nie mam teraz czasy kiedy polak na wroga uderza w pełnym rynsztunku konno ze skrzydłem na plecach, ogarnijcie się trochę, przestańcie pie**olić i spójrzcie jak jest naprawdę....
dajcie maść bo się uniosłem...

yoshi88-88

2013-06-16, 13:16
@ opusative
Też mnie to rozpie**ala:D wielkie patrioty wszystkie :D Zero pojęcia o historii jakiejkolwiek, nie widzą co to lewica i prawica, spuszczaja się nad ruchem narodowym . Qvo vadis mój kraju :D

!Timon

2013-06-16, 13:33
@Shatter

Idź do kościoła Pisiorze. Dzisiaj niedziela. Po mszy idź opowiadać o tym jaki rydzyk wspaniały na innym forum.

LICH0

2013-06-16, 13:42
darklamb93 napisał/a:

Zajebiste, ale zawsze musze miec jakies ale... Otoz dla nie wiedzacych to:

Orzeł postkomunistyczny zostal zaprojektowany przez masonska k***e.
Od wieków korona na głowie Naszego Orła była DOMKNIĘTA, co jest symbolem PEŁNEJ wladzy w panstwie oraz - co niektorym moze się nie spodobac - zawsze była korona zwieńczona krzyzem.

Dziekuje dobranoc.



Mówisz i masz.

Qaynan

2013-06-17, 23:07
Moze głupie, ale Husarska szarża z plakatu, to podkolorowana okładka podręcznika do gry Ogniem i Mieczem, bitewnej gry Polskiej produkcji. Jak ktoś lubi bitewniaki serdecznie polecam :)