18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bądź uprzejmy

~Beny • 2018-04-24, 21:24
I asertywny :karate:


~Velture

2018-04-24, 21:27
Szkoda, że nie miał kamerki na kasku :szloch:

bloodwar

2018-04-25, 05:44
Fajnie wyłączył pana pięknego z uzytkowania ale niestety - ch*jowe ujęcie dyskwalifikuje nagranie jako warte uwagi

PieronJasnySzlag

2018-04-25, 08:45
Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna :)
Piwko!

Sosna84

2018-04-25, 12:01
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna :)
Piwko!


Tylko że był na wyznaczonym pasie dla rowerów :D

Henboh

2018-04-25, 12:05
Spiderowski, skoro zrobili mu ścieżkę, to ma prawo nią jeździć. To po pierwsze. Po drugie, stoi na pasie do skrętu w prawo i przepuszcza pieszych, do tego ma obowiązek.
Generalnie to nie masz racji, ale Twoja ignorancja jest bezdenna.

bonawentura

2018-04-25, 12:25
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna :)
Piwko!



Widzisz, ty nie placisz podatku za bycie debilem, a powinienes.

RomanErotoman

2018-04-25, 14:02
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna :)
Piwko!



PRL w Polsce skończy się dopiero jak wymrą wszystkie takie osobniki jak Spiderowski, skażone komunistyczną propagandą. Kolega Spiderowski zapomniał dodać do swojego wpisu jednego:

Catar

2018-04-25, 14:50
macie linka do źródła?

Mors_Nigra

2018-04-25, 15:01
Matko jakie to piękne, sfrustrowany frajer chciał się wyżyć czyimś kosztem i został dosłownie zgaszony! Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma i jutro zobaczymy kolejny taki filmik!

TB303

2018-04-25, 15:05
Karma, dz**ko!
A ty 'Spiderowski' lepiej wracaj do swoich stadionowych kochan... kumpli, bo to jest towarzystwo na twój poziom intelektualny.

muraaas

2018-04-25, 15:41
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna :)
Piwko!



Jak już wcześniej wspomniano: nie masz racji. Podatek akcyzowy i inne opłaty w minimalnym stopniu są przeznaczane na drogi. Zdecydowana większość dróg budowana i utrzymywana jest z pieniędzy gminnych, miejskich itp. ogólnie samorządowych. Tak więc na remonty dróg rozjeżdżanych przez przeładowane ciężarówki, wieczne poszerzanie dróg które korkujecie i zimowe utrzymanie dróg żebyście nie pozabijali się przy swoich zajebistych umiejętnościach łożymy wszyscy. Również my: pedalarze. Nie pozdrawiam.

as...........88

2018-04-25, 16:29
Ty tylko ja widziałem gościa w kurtce z dziwnym krzyżem?

PieronJasnySzlag

2018-04-25, 18:36
Oho. Oberwało mi się od pedałarzy :D
Pedałarz nie musi mieć sprawnego roweru a wymogi techniczne ma minimalne, nie musi mieć corocznych przeglądów czy jego pojazd nie stwarza zagrożenia. Pedałarz nie musi mieć uprawnień do jazdy na rowerze (a sporo powinno mieć!). Pedałarz nie musi mieć ubezpieczenia i jak idiota potrąci pieszego to już zaczynają się schody dla pokrzywdzonego. Pedałarz w zasadzie jest świętą krową choć dla gospodarki jest generalnie bezwartościowy a jedyny pożytek to jego zdrowie i czyste środowisko.
Idiotyzm żeby kosztem kierowców pojazdów spalinowych uprzywilejować rowerzystów przyszedł do nas z postempowej europy, czyli pedały dla pedałów.

Jestem jak najbardziej za tym żeby ludzie się przesiadali na rowery, ba, sam jeżdże na rowerze (głównie w lesie). I jestem jak najbardziej za tym żeby powstała infrastuktura dróg rowerowych z prawdziwego zdarzenia. Ale jestem przeciwny temy by najsłabsza grupa była nagradzana kosztem kierowców którzy są dymani.

Miło mi że mój wcześniejszy post was tak uwiera że całą droge do domu nie usiądziecie na siodełku :)

Cloverface

2018-04-25, 22:03
Spiderowski napisał/a:



Jestem jak najbardziej za tym żeby ludzie się przesiadali na rowery, ba, sam jeżdże na rowerze (głównie w lesie). I jestem jak najbardziej za tym żeby powstała infrastuktura dróg rowerowych z prawdziwego zdarzenia. Ale jestem przeciwny temy by najsłabsza grupa była nagradzana kosztem kierowców którzy są dymani.



Ja muszę utrzymywać takich BMW manikaków jak ty, a nie chcę, moje podatki idą tak samo na drogę jak i Twoje gamoniu. Płacę też za Twoją służbę zdrowia. Zaraz powiesz, że ty nie cebulak i prywatnie. ku*as mnie to, idziesz po chodniku za pieniądze innych i nikt nie płaczę, że idzie jakaś p*zda, ja też nie płaczę, że moje pieniądze idą na 500+, a patologia się bawi. Więc zamknij mordę.

PS: Przyznaj że podoba Ci się nazwa pedalarz skoro jesteś pedałem, ale lubisz tylko samochody więc, mówią tylko pedał? ;-)