18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bądź uprzejmy

~Beny • 2018-04-24, 21:24
I asertywny :karate:


PieronJasnySzlag

2018-04-25, 23:22
Przeczytaj jeszcze raz mój post albo i ze 3 razy. Może zrozumiesz bo to co odpisałeś nijak się nie ma do tego co ja napisałem.
I mniej spiny pedalarzu ;)

~Velture

2018-04-26, 07:36
Doj***liście się do typa a ma częściową rację. Pedelarze kiedyś robili karty rowerowe i znali przepisy. Ba. Nawet samemu robiłem kartę rowerową - co prawda wszyscy w podstawówce robiliśmy.
ch*j z tym filmikiem bo rowerzysta miał rację ale gadam tylko i wyłącznie o poście Spiderowskiego.
Teraz te ch*je na rowerkach to "znają swoje prawa" ale k***a nie znają swoich obowiązków ani przepisów a jak nawet znają to perfidnie mają wyj***ne i odpie**alają co chcą.
Podobnie uważam, że ubezpieczenie OC na rowery powinno być obowiązkowe i nie ma k***a to tamto. Nie stać na kilka złotych miesięcznie to k***a sp***alaj łydy trenować na chodniku.

xRay0n

2018-04-26, 11:30
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna :)
Piwko!



Zgadzam się w tej sytuacji. Ogólnie pedalarze nie powinni korzystać z szosy. Rowy i ścieżki rowerowe są właśnie dla pedalarzy. Pozdrawiam

Corey_09

2018-04-27, 17:15
@up następny kretyn. Zobacz debilu jeden z drugim, że gościu jedzie po ścieżce rowerowej wyznaczonej na jezdni.