18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bad-boy obraca dwa razy młodszą Julke

kroguletz • 2022-11-24, 20:15
Jak laske ktoś kręci to można srać jej prosto w twarz :kupa: :zielonakula:




opółnocyuciebie

2022-11-25, 01:58
kroguletz napisał/a:

a co ja moge, przecietniak jestem a w polsce brakuje ponad milion kobiet, u mnie w regionie średnio 130 facetow na 100 kobiet



to znajdź sobie chlopaka :mrgreen: :lol:

mazga50

2022-11-25, 03:49
Z córką się wygłupia, albo z wnuczką.

CoJaTamKurwaWiem

2022-11-25, 05:13
Insaner napisał/a:

"Wenerolodzy lubią to!" -...
Niestety, ale duża grupa kobiet ogólnie z bloku wschodniego ekspresowo się w Polakach "zakoch*je" i nalega wręcz na ślub aby uzyskać prawo do stałego pobytu i nielimitowanego dostępu do rynku pracy...



Doczytałem tylko do tego momentu- dalej mi szkoda czasu na wypociny jakiegoś przegrywa.
Zdecyduj się- albo chcą się r*chać albo pracować- jedno z drugim ma raczej niewiele wspólnego. :kawa:

roxster

2022-11-25, 07:42
Po co to tutaj jest?

pankruk

2022-11-25, 08:11
Ja sobie wziąłem raz 3 lata starszą "po przejściach". Cała saga jej trudnych spraw przed poznaniem mnie to jest wszystko nic, szkoda strzępić ryj ale ogólnie rzecz ujmując miała kłopoty mieszkaniowe. Do rodziców iść nie chciała bo sami mieli mało miejsca, mieszkała w jakimś wynajętym mieszkaniu, które jej pochłaniało ponad połowę dochodów więc zaproponowałem jej wprowadzenie się do mnie bo i tak mieszkam sam. Wprowadziła się, z każdym miesiącem zaczęła robić co raz większe awantury właściwie bez żadnej konstruktywnej przyczyny. W końcu porwała się na hipotekę i kupiła swoje mieszkanie i wyprowadziła się ode mnie i zerwała ze mną jak tylko je wyremontowała xDD.

Bobiczek

2022-11-25, 09:11
Według mnie to on ma mózg 15 latka

Płatek

2022-11-25, 11:16
dennissliwa napisał/a:

Ostanio na wykopie o nim było. Typ ma okolo 40 lat wyrwał jakas malolate z domu dziecka lat 14-15(zabrał do Monako wozil Ferari itp) Zrobił jej dziecko. teraz sie stara nad opieka nad nia Jak coś to nie jest ta z tego filmiku. jak widac gustuje w małolatkach
Typ sie nazywa Tomasz Chic, to zwykły pedofil. tutaj macie film o nim, oglądać od 9:00 min



Zasadniczo wiem kim jest ten Czik. Daleko mi do zrozumienia takich postaci, ale kanał, który wstawiłeś to tworzy chyba jakiś prawiczek z wykopu z gigantycznymi kompleksami xD Łatwiej słuchać Czika po mefedronie niż autora tego filmu.

MiluQ

2022-11-25, 14:16
Ogolnie gosciu kiedys za czasow malolata poszedl siedziec za jakiegos z pruszkowskich za grube sianko i jak wyszedl to se wali koko i male dupy

rulas

2022-11-25, 23:21
phrontch napisał/a:

Ty skąd masz te dane, że w Polsce kobiet brakuje? Weź wyjdź ze swojego bunkra na świeże powietrze, od lutego do Polski zawitało co najmniej milion samotnych Ukrainek



Równie dobrze mógłbyś napisać że mamy miliony kóz. No i co z tego? Kozę też byś wydymał jak szmatogłowy?

Rick_Sanchez

2022-11-26, 21:29
MalcolmX napisał/a:

Pospłacałem długi



Chciałem napisać ,,frajer" po tym jak napisałeś o spłacaniu długów, ale to jest zbyt łagodne słowo, kiedy okazało się, że kiedy źródełko wyschło, panna poszła gdzie indziej

M_A

2022-11-28, 11:08
Kto k***A daje za takie coś piwo??

Zuwalsky

2022-11-28, 13:39
O to ten co zrobił dziecko dziecku afera jak ch*j