18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bad-boy obraca dwa razy młodszą Julke

kroguletz • 2022-11-24, 20:15
Jak laske ktoś kręci to można srać jej prosto w twarz :kupa: :zielonakula:




dżonyłojlker

2022-11-24, 22:23
phrontch napisał/a:

od lutego do Polski zawitało co najmniej milion samotnych Ukrainek



W gratisie dostajesz HIV-a i szwagra neobanderowca.

MalcolmX

2022-11-24, 22:35
Byłem z podobną łajzą, 12 lat młodszą. Skaranie Boskie. Fakt, j***ła się jak maszyna. Piękne ciało. Otwarta na różne klimaty i skora do nowych doświadczeń w łóżku, co później okazało się przekleństwem. Wyciągnąłem szmacisko z dołka. Pospłacałem długi. Wyremontowałem zęby. Posłałem na studia. Ubrałem i nauczyłem jeść nożem i widelcem. Generalnie to prawie się czułem jak chłopy z www.oldje.com. Ona miała swojego, kochanego „sugar daddy”. Sytuacja prysła jak bańka mydlana kiedy straciłem dobre stanowisko i dobrze płatną robotę. Szybko się odkochała i poszła nadstawiać kapska komuś innemu. A u mnie, jak można się domyśleć, standard. Równia pochyla. Deprecha. Nadwaga. Długi. Odgrzebywałem się z gówna z pięć lat. W sumie… nie warto.

Heliar

2022-11-24, 22:57
kroguletz napisał/a:

a co ja moge, przecietniak jestem a w polsce brakuje ponad milion kobiet, u mnie w regionie średnio 130 facetow na 100 kobiet



Mieszkam w Poznaniu, jak odliczę ten ta to co się identyfikują z chomikiem, oraz te z wścieklizną i piorunem na ryju, to wychodzi mi 10 kobiet na 100 mężczyzn., z którymi można utrzymywać jakiekolwiek relacje.

ErwinR

2022-11-24, 23:03
co za pustostan po obu stronach xD

Insaner

2022-11-24, 23:04
phrontch napisał/a:

Ty skąd masz te dane, że w Polsce kobiet brakuje? Weź wyjdź ze swojego bunkra na świeże powietrze, od lutego do Polski zawitało co najmniej milion samotnych Ukrainek



"Wenerolodzy lubią to!" - tak długo jak HIV nie będzie uleczalny tak nie wiem czy powinno się te liczby brać pod uwagę :amused:

Niestety, ale duża grupa kobiet ogólnie z bloku wschodniego ekspresowo się w Polakach "zakoch*je" i nalega wręcz na ślub aby uzyskać prawo do stałego pobytu i nielimitowanego dostępu do rynku pracy. Głównie zakompleksieni spermiarze (raczej z tych niższych warstw społecznych) się na to łapią i myślą, że ta "jedyna" im się trafiła. Nie wiedzą lub nie dopuszczają do siebie tego, że ta "jedyna" i po uszy zakochana co to będzie im gotowała i prała i dom sprzątała (nie tak jak wyzwolona zimna Polka) nierzadko dawała dupy i ciągnęła kilkudziesięciu facetom z danego magazynu czy hali produkcyjnej licząc na to, że któryś się z nią hajtnie.

Wiadomo, że nie wszystkie takie są ale o tego typu historiach dość często się słyszy mimo iż raczej są ukrywane także skala procederu jest dość duża. Sam znam sytuację z jednej z firm w której dosłownie kilkudziesięciu z kilkuset facetów skończyło na zwolnieniach lekarskich po tym jak zatrudniono tam 2 młode panie sprzątaczki akurat z Białorusi. Jedna i druga zakażona, wszystko rozegrało się w przeciągu dosłownie miesiąca - to jaki one miały przerób? Codziennie ogarniały po 2-3 facetów w pracy? :mrgreen:

PIs

2022-11-24, 23:11
A Wy co piwniczaki? Zazdrościcie ze koleś sobie r*cha nastolatki, a Wam pozostaje trzepanie kapucyna w ukryciu przed matką :-D

dennissliwa

2022-11-24, 23:21
Ostanio na wykopie o nim było. Typ ma okolo 40 lat wyrwał jakas malolate z domu dziecka lat 14-15(zabrał do Monako wozil Ferari itp) Zrobił jej dziecko. teraz sie stara nad opieka nad nia :D Jak coś to nie jest ta z tego filmiku. jak widac gustuje w małolatkach :D

Typ sie nazywa Tomasz Chic, to zwykły pedofil. tutaj macie film o nim, oglądać od 9:00 min


Katapilon

2022-11-24, 23:41
dennissliwa napisał/a:

Ostanio na wykopie o nim było. Typ ma okolo 40 lat wyrwał jakas malolate z domu dziecka lat 14-15(zabrał do Monako wozil Ferari itp) Zrobił jej dziecko. teraz sie stara nad opieka nad nia Jak coś to nie jest ta z tego filmiku. jak widac gustuje w małolatkach
Typ sie nazywa Tomasz Chic, to zwykły pedofil. tutaj macie film o nim, oglądać od 9:00 min



Ta dziewczyna ma zaraz 18 lat wiec po co pie**olisz?

Morty999

2022-11-24, 23:52
~VeIture napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy o ch*j tu chodzi? Powinienem go skądś znać i to jakiś rodzaj dissu na jego rywala w czymś tam w czym oni się zajmują czy to k***a ch*j nie wiem ja pie**ole.



Gdzies go wyczaili ze lata z jakas nieletnie i tez sa filmiki nie wiadomo ile w tym prawdy

Sv...........ge

2022-11-24, 23:55
MalcolmX napisał/a:

Byłem z podobną łajzą, 12 lat młodszą. Skaranie Boskie. Fakt, j***ła się jak maszyna. Piękne ciało. Otwarta na różne klimaty i skora do nowych doświadczeń w łóżku, co później okazało się przekleństwem. Wyciągnąłem szmacisko z dołka. Pospłacałem długi. Wyremontowałem zęby. Posłałem na studia. Ubrałem i nauczyłem jeść nożem i widelcem. Generalnie to prawie się czułem jak chłopy z Ona miała swojego, kochanego „sugar daddy”. Sytuacja prysła jak bańka mydlana kiedy straciłem dobre stanowisko i dobrze płatną robotę. Szybko się odkochała i poszła nadstawiać kapska komuś innemu. A u mnie, jak można się domyśleć, standard. Równia pochyla. Deprecha. Nadwaga. Długi. Odgrzebywałem się z gówna z pięć lat. W sumie… nie warto.



Oj oj oj. A taki ładny był, amerykancki....szkoda

PutinToSmiec

2022-11-25, 00:05
Co to za gowno? Na sadolu stulejarze postują juleczki

CzarnyAdolf

2022-11-25, 00:17
Weźcie zdejmijcie z głównej tego pedofila r#chającego nastolatki z poprawczaka...
Jestem trochę młodszy od tego cwe*a i te jego dziewczynki nie byłbym w stanie traktować inaczej niż dzieci.
A ten ku*asa w nie wpycha :/

Mateo.adr

2022-11-25, 00:46
Różne rzeczy robię z dziewczyną, liże jej stopy, ona moje, sikamy na siebie, są pierdy przy analu ale nigdy nie pierdzę (chyba że niechcący).

Daiagii08

2022-11-25, 01:00
Ma śmiech jak Makłowicz

Sayoko

2022-11-25, 01:27
Normalnie jak u ruskich....