18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babuszka z Rasiji

Zadi_ • 2017-06-22, 10:06
..ginie pod kołami ciężarówki.



A dlatego, bo:

Kaszysz

2017-06-23, 07:56
Jak nie widać, to kto to k***a dopuścił do ruchu? Ludzie przerabiają auta i za lekko wystającą felgę zabiera się papiery, a tutaj proszę, widoczność jak z rudego 102.

Przecież są czujniki ruchu i kamery, dlaczego nie montują takich rozwiązań by wyeliminować ślepe pola?

KaruzeLek

2017-06-23, 08:47
b0r000 napisał/a:



Spokojnie Novotko najwyraźniej nigdy nie siedział za kierownicą prawdziwego pojazdu

To nie jego wina że ruch drogowy poznał tylko w NFS i GTA patrząc z perspektywy trzeciej osoby :amused:



Nie dziwie się że kierowców ciężarówek uznaje się za typowych przedstawicieli ludzi mało rozgarniętych.

Są światła to staje się przed sygnalizatorem a nie za, z prostej przyczyny to kierowca ciężarówki zatrzymując się przed pasami na czerwonym świetle ma widzieć czy już wszystko z pasów zlazło i może jechać, a nie wpie**alać się na polowe pasów celowo zawężać sobie pole widzenia po czym na luzaku przejechać po babuszce.

Już pomijam to że światło paliło się już od ładnej chwili na czerwono oraz to że fajnie zatrzymać się przed sygnalizatorem bo wtedy np widać jak już spowrotem jest zielone i można ruszyć, ale po co przecież one jest taki mądry jak kolega i króla szos takie rzeczy nie interesują...

doOlsztynaBezWizy

2017-06-23, 09:48
@TT4
Kierowca jest po lewej stronie. Świadczy o tym lustro martwego pola przed kabiną po prawej stronie.
A te pola są pokazane co czego nie widzi kierowca jak patrzy tylko przed siebie i ewentualnie spogląda kątem oka w lusterka.

Piesgrzybiarz

2017-06-23, 10:51
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ze babka jak zresztą reszta swołoczy przechodzi przez jezdnie w miejscu niedozwolonym (wyznaczone przejście jest nieco dalej). A co do winy czy braku winy kierowcy się nie wypowiem bo raz w życiu siedziałem za kierownicą ciągnika siodłowego (na pustym placu manewrowym) i ch*ja się na tym znam aczkolwiek wiem, że różnica w widoczności jest ogromna. Dlatego zawsze jak widzę tira to po prostu k***a bardziej uważam.

jaro_mydlo

2017-06-23, 11:06
:hitler: piwko za dodatkowy walec

Krak

2017-06-23, 11:16
b0r000 napisał/a:


Spokojnie Novotko najwyraźniej nigdy nie siedział za kierownicą prawdziwego pojazdu


Tym co siedzą w ciągnikach (mam tu na myśli traktory) posyłam zdjęcie z akcesoriami, które dzięki rozwojowi technicznemu i cywilizacyjnemu wiele zmieniają w innego rodzaju ciągnikach.

Pigwaranek

2017-06-23, 13:08
Tak jak ktos juz napisal, kierowcy ciezarowek to podludzie, wina 100% kierowcy, jakos nagrywajacy nie mial problemu z zatrzymaniem sie w odpowiedniej odleglosci od pasow.

avalanch

2017-06-23, 14:48
TT4 napisał/a:



Kierownica w ciężarówce jest po prawej stronie. Spójrz ponownie. :kawa:


Ale obrazek odnosi się do ogółu chyba i nie ważne z której strony jest kierownica bo zawsze z jednej strony można ten łeb wystawić ;) lub chociaż spojrzeć.

Novotko

2017-06-24, 15:35
b0r000 napisał/a:



Spokojnie Novotko najwyraźniej nigdy nie siedział za kierownicą prawdziwego pojazdu

To nie jego wina że ruch drogowy poznał tylko w NFS i GTA patrząc z perspektywy trzeciej osoby :amused:




Czy ty jesteś jebnięty, jestem kierowcą ciężarówki i wiem, że muszę się k***a rozejrzeć zanim rusze 40 k***a ton. Jebnij się w ten pusty łeb.

pazuzu napisał/a:



Debil to chyba jesteś Ty jak myślisz że to wina kierowcy



Wina kierowcy ewidentna patałachu. Zatrzymał się za daleko i nie patrzył jak rusza, ale co ja tam wiem, przeciez to Ty jesteś zajebisty.



Jeszcze jedna rzecz. Mówcie sobie dzieciaki, że kierowca ciężarówki to debil, ograniczony umysłowo itp. Tyle, że moim zadaniem jest myślenie na drodze, gdyż wam to się raczej nie zdarza.