18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia na schodach

~LegendarnyZiom • 2015-05-25, 12:23


Ciekawe czy w końcu doszła? :krejzi:

sh_akal

2015-05-25, 17:35
LegendarnyZiom napisał/a:

Ciekawe czy w końcu doszła? :krejzi:



Nie wiem jak ta, ale np. moja babcia zawsze dochodzi przede mną 8-)

kajtol

2015-05-25, 19:34
Z wiekiem spadają zdolności poznawcze, ludzie starsi nie potrafią nauczyć się pewnych rzeczy. Skrajną formą takiegoż stanu są zespoły otępienne, do których zaliczana jest ch. Alzheimera.

"W istocie rzeczy" ludzie ci świetnie funkcjonują w społeczeństwie, prowadzą wybujałe życie towarzyskie, zaczytują się książkami Houellebecqa i pieką, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, najlepsze na świecie placki drożdżowe z rabarbarem. Ale nie potrafią ogarnąć nowych dla nich rzeczy, nauczyć się czegoś. Dlatego łatwiej przychodzi ogarnąć samochód i zdać egzamin na prawo jazdy 18-latkowi, niż 80cio-latkowi.
Nie mówiąc o tak abstrakcyjnym, w ich pojęciu, utensylium jak to cyfrowe liczydło, które niektórzy zwą "kompomuterem".



kidi1

2015-05-25, 19:44
GupekNumerJeden napisał/a:

Jestem Gupkiem, wytlumaczy mi ktos jak to mozliwe, ze wielu starych ludzi doskonale sobie ze wszystkim radzi i nie wykazuje zadnych oznak niedoj***nia mozgu, ale w kontaktach z technologia nagle zachowuja sie jakby byli uposledzeni?



Sam się dowiesz za kilkadziesiąt lat przy odrobinie szczęscia.

Perhydrol

2015-05-25, 20:59
pafcio80 napisał/a:

A mnie zastanawia - dlaczego na ruchomych schodach - ludziska stoją - przecież mogą iść?


Bo są leniami i maja grube dupy. Ja zazwyczaj chodzę po zwykłych i zamiast wind także po schodach, bo i tak jest szybciej.. Zanim te mamlasy się wyklują na górze, to ja już zmierzam do kolejki.

T0B1

2015-05-25, 21:47
Apropo ruchomych schodów:

!Timon

2015-05-25, 22:43
To jest fascynujące jak 'bardzo' gówno uczą w szkole na temat funkcjonowania mózgu człowieka. No ale ch*j tam, ważne że prawie każdy w tym kraju wie co to jest pantofelek.

memphis60raines

2015-05-26, 16:06
GupekNumerJeden napisał/a:

Jestem Gupkiem, wytlumaczy mi ktos jak to mozliwe, ze wielu starych ludzi doskonale sobie ze wszystkim radzi i nie wykazuje zadnych oznak niedoj***nia mozgu, ale w kontaktach z technologia nagle zachowuja sie jakby byli uposledzeni?



Masz rację, aczkolwiek technologia to trochę za mocne słowo, jak na ruchome schody. :D

Prescot

2015-05-27, 19:32
Dobrze tak starej k***ie