18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba dróżnik...

Halman • 2021-03-07, 14:49

no dobra, nie jej wina bo jutro 8 marca... :krejzi:

Znawca_Cipek

2021-03-07, 15:37
Ale co? Przecież odsunęła pociągowi szlabanik, co by mu się nic nie stało :mrgreen:

sqnk

2021-03-07, 15:42
bylo czerwone ? bylo..

Ziomee22

2021-03-07, 15:54
Szkoda że zdążyła cofnąć ten szlaban , miałem nadzieje że dostanie nim w cymbał :D

zdrowoyebne

2021-03-07, 16:47
zamiast biec na droge i auto hamowac pzida biegla pod pociag ja pie**ole baby jednak kruwa sa babami k***a nie wierze

Sraj1

2021-03-07, 17:23
zdrowoyebne napisał/a:

zamiast biec na droge i auto hamowac pzida biegla pod pociag ja pie**ole baby jednak kruwa sa babami k***a nie wierze



Mózg kobiety nie ogarnia takich rzeczy jak wzajemne relacje przedmiotów w ruchu. Pooglądaj "piłkę nożną" kobiet chociażby.
Przecież ona była święcie przekonana że samochód zdąży przed pociągiem, biegła tylko odsunać szlaban żeby jej nie zepsuł pociąg go. Ba, ona nawet po dzwonie myśli że auto zdążyło bo idzie sobie dalej do budki oglądać serial.

Marano

2021-03-07, 17:50
A na co patrzył kierowca? Przegapił i czerwone i jeszcze babę biegnącą do szlabanu co sugeruje, że coś jest na rzeczy.

Tudeski

2021-03-07, 18:33
Marano napisał/a:

A na co patrzył kierowca? Przegapił i czerwone i jeszcze babę biegnącą do szlabanu co sugeruje, że coś jest na rzeczy.



Takie doszukiwanie sie drugiego dna... Widac, co baba odj***la to teraz takie na sile szukanie jakiejkolwiek winy u kierowcy...

ellsworth

2021-03-07, 18:36
zdrowoyebne napisał/a:

zamiast biec na droge i auto hamowac pzida biegla pod pociag ja pie**ole baby jednak kruwa sa babami k***a nie wierze



Ale na ch*j miała auto hamować? Przecież kierowca widział czerwone światła zabraniające wjazdu na przejazd, no i widział sam pociąg jeśli zrobił to co do niego należy - czyli rozejrzał się. jeśli pomimo to wjechał, to zwykły samobójca, a babka ratowała to co do niej należy, czyli tą rogatkę.

oozyxak0o

2021-03-07, 19:13
Światła czerwone zapaliły się około trzy sekundy przed przejazdem pociągu coś poszło nie tak.

donkapusta

2021-03-07, 19:55
Ledwo zdążył przejechać.

jimiq

2021-03-07, 19:59
ellsworth napisał/a:

Ale na ch*j miała auto hamować? Przecież kierowca widział czerwone światła zabraniające wjazdu na przejazd, no i widział sam pociąg jeśli zrobił to co do niego należy - czyli rozejrzał się. jeśli pomimo to wjechał, to zwykły samobójca, a babka ratowała to co do niej należy, czyli tą rogatkę.




Kierowca widział że pociąg ma zamknięty szlaban. Kropka.

tigerqaz

2021-03-07, 20:03
donkapusta napisał/a:

Ledwo zdążył przejechać.



No raczej nie :P :D


Attero132

2021-03-07, 22:20
ellsworth napisał/a:

Ale na ch*j miała auto hamować? Przecież kierowca widział czerwone światła zabraniające wjazdu na przejazd, no i widział sam pociąg jeśli zrobił to co do niego należy - czyli rozejrzał się. jeśli pomimo to wjechał, to zwykły samobójca, a babka ratowała to co do niej należy, czyli tą rogatkę.



Czerwone sie zapaliło jak auto było 3m przed sygnalizatorem mógł nie zauważyć, a jak baba prowadziła to juz w ogole...

S.Cat

2021-03-07, 22:58
Dlatego przed torowiskiem zawsze się zatrzymujemy i rozglądamy. Nawet jak nie jest czynne, tak dla podtrzymania zdrowych nawyków.