18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba dróżnik...

Halman • 2021-03-07, 14:49

no dobra, nie jej wina bo jutro 8 marca... :krejzi:

polakwrocek

2021-03-08, 02:05
W sumie prawda. czerwone włączyło się praktycznie na sekundę zanim kierowca nie mógł go już zobaczyć, a pewnie babeczka odwróciła jego uwagę...
Taka przestroga na przyszłość.

KaprysLosu

2021-03-08, 04:20
i tak zminimalizowała straty, w końcu ten szlaban uratowała...

stawaza7

2021-03-08, 07:45
Jeżeli paliło sie czerwone to na co był szlaban otwarty....

gixi

2021-03-08, 15:46
Rowerzysta okazał się mądrzejszy od kierowcy i pani dróżnik...

Adrian92

2021-03-08, 16:13
Nie wiem jak wygląda praca takiej osoby, ale wydaje mi się, że oni muszą włączać czerwone i opuszczać szlabany ze sporym wyprzedzeniem, śmiem twierdzić, ze minimum 3 minuty przed przejazdem pociągu. Ja jak jadę do roboty przejeżdżam przez dwa przejazdy i czasami babka przesadza bo opuszcza szlabany 8-10 minut przed przejazdem.

tigerqaz

2021-03-08, 19:32
Adrian92 napisał/a:

... bo opuszcza szlabany 8-10 minut przed przejazdem.



No bo u Nas w Polsce jest tak, że pociąg zawsze jedzie później niż powinien. To nie szlabany się za wcześnie zamykają, tylko pociąg się wlecze, nie raz kilka kilometrów wcześniej zwalnia i wlecze się przez pola i lasy ze względu na bezpieczeństwo biednych zwierzątek :D

A jak przejedzie w czasie a nie daj Boże wcześniej.... to już na prawdę coś jest k***a nie tak.

ellsworth

2021-03-08, 19:39
jimiq napisał/a:

Kierowca widział że pociąg ma zamknięty szlaban. Kropka.



Jaja sobie robisz? Widział zamknięty szlaban równoległy do niego, a nie widział napie**alających na przemian czerwonych świateł oraz nie widział, bagatela, POCIĄGU?!? To był samobójca i tyle. KAŻDY, absolutnie KAŻDY człowiek, który ma więcej rozumu niż małpa zanim wjeżdża na przejazd kolejowy to się rozgląda w lewo i prawo niezależnie od wszystkich sygnalizatorów, szlabanów, drużników, ch*jów na kiju.

gnojarz

2021-03-10, 21:13
sqnk napisał/a:

bylo czerwone ? bylo..



Jak światło się włączyło na sekundę przed przejazdem pociągu i nawet kierowca nie mial czasu go zauważyć